Praia – Moreirense 1:1 (kon.)
GD Estoril Praia
1:1 (1:0)
Moreirense FC
cz Piatok 09.01.2015, 21:30 • Estádio António Coimbra da Mota (Estoril) • Primeira Liga

Je tu konec zápasu 16. kola portugalské Primeira Ligy mezi Estorilem a Moreirense. První poločas vyhráli domácí, avšak hned po změně stran hosté srovnali a v dalším průběhu byl k vidění spíše boj. Těžko říci, které z mužstev bude s konečným výsledkem 1:1 spokojenější.. (23:21:24)

90+3

90+3
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Coronas.

90+2
    Žlutou kartu dostal střídající Alex.
    Šance hostů gólem neskončila.

90+2
    Hosté nyní předvedli rychlý protiútok, po kterém se ve vápně dostal k balonu Paulinho, jeho střílený centr ale nikdo ze spoluhráčů do brány neusměrnil.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Cardozo, přichází Alex.

88
    Konec zápasu se rychle blíží a zatím se nezdá, že bychom se dočkali nějakého dramatu.

87
    Žlutou kartu dostává Yohan Tavares (GD Estoril Praia).
    Sebá minul hostující branku.

86
    Z hranice vápna zkusil vystřelit Sebá, míč z jeho kopačky ale zamířil mimo.

85
    Nyní jsou to opět domácí, kteří se snaží přiblížit k bráně soupeře. Zatím se jim ale moc nedaří a balon se opět pohybuje ve středu pole.

83
    Centr do vápna posílal Battaglia. Jednalo se ale spíše o střelu, která do brány nezamířila.

82
    Po faulu na Cardoza je tu další standardka pro hostující celek.

81
    Přímý kop zahrávali ale nyní hosté, po centru do vápna ale zasáhla domácí defenziva.