Granada – Sevilla 1:2 (kon.) | Barcelona – Elche 5:0 (kon.)
1:2 (0:1)
FC Sevilla
cz Štvrtok 08.01.2015, 20:00 • Los Cármenes • Španielsky pohár

Hezký zbytek večera! (21:55:27)

I ve druhém poločase Sevilla kontrolovala hru, avšak z množství šancí, které si vypracovala, dokázala proměnit pouze jednu. Především Iago Aspas, který dvěma hattricky zajistil postup Granady do osmifinále, tentokrát neměl přesnou mušku. To nakonec Sevillu v závěru zápasu stálo lepší výchozí pozici do odvety, když na 1:2 ve třetí minutě nastavení snížil Lass.

90+3
    LASS - 1:2

90+3
    Granada právě vstřelila branku!
    Tak přeci jen Granada ještě snížila a do odvety půjde v méně nevýhodné pozici. Vše, co mu stálo v cestě, propálil z přímého kopu LASSANA BANGOURA.

90+2
    Solidní šance se ještě naskýtá domácím, přímo z osy hřiště a ani ne sedmnáctimetrové vzdálenosti budou zahrávat přímý kop!

90+1
    Iaga Aspase je po nástupu na hřiště hodně vidět, gólově se ale neprosadil. Teď mu stál v cestě pohotový Roberto, který polovičatým tygřím skokem jeho šanci zneškodnil.

90+1
    Rozhodčí Mateu Lahoz druhý poločas protáhne o tři minuty. První se už rozeběhla.

90
    V samotném závěru zápasu ještě Sevilla vybojovala roh.

90
    Iborra dnes rozhodně nehraje v rukavičkách, na kontě má už pět faulů a jednu žlutou kartu.

89
    Zdatnou technickou hrou se Isaac Success na brankové čáře zbavil obránce soupeře, ale místo přihrávky zvolil přímou střelu. Míč z velkého úhlu poslal pouze do boční sítě.

88
    Střely: 7 – 10
    Střely na branku: 1 – 6

87
    Nevypadá to, že by si Sevilla nějakou chybou ještě nechala dvoubrankový náskok do odvety vzít. Naopak Iago Aspas se ocitá znovu v zakončení, opět ale míří vedle.

86
    Znovu budou rozehrávat granadští, ale po faulu ne od branky, nýbrž z poněkud kratší vzdálenosti k brance soupeře.

85
    Míč do hry uvede Roberto.

83
    V posledních minutách Sevilla opět demonstrovala svou sílu, na dvoubrankovém vedení se ale kvůli nepřesnosti v koncovce nic nemění.
    Šance Aspase

80
    Právě Sergio Rico svým výkopem ve skluzu proti dotírajícímu protihráči založil rychlý brejk Sevilly, na jejímž konci měl Iago Aspas další obrovskou šanci. Sám však proti vybíhajícímu gólmanovi Robertovi netrefil prostor mezi třemi tyčemi a míč poslal pouze do reklamního banneru vedle branky.