Omsk – D. Moskva 3:7 (kon.) | Jugra Chanty-Mansijsk – Novokuzneck 3:1 (kon.) | Čeljabinsk – Novosibirsk 3:2 (po pr.)
A. Mytišči – Záhreb 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – HC Slovan 3:2 (2:1 po s.n.)
Atlant Mytišči
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
KHL Medveščak Záhreb
Štvrtok 08.01.2015, 15:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

58:26
    Atlant si vzal oddychový čas a po ňom odvolal z bránky Engrena. Domáci tak hrajú v šestici!
    Igor LEVICKIJ - 2:3

57:21
    Atlant Mytišči dál gól!
    Lenže ešte z toho bude dráma. IGOR Levickij dokázal tečovať strelu Tjuljapkina za brankára Heetera. Asistencie: Michail Tjuljapkin.
    Brandon SEGAL - 1:3

55:58
    Medveščak Záhreb dal gól!
    BRANDON SEGAL ponúknutú šancu bez váhania využil a strelou pod lapačku Engrena zvýšil náskok hostí na 1:3.

55:58
    Segal bol pri úniku faulovaný Korobovom a rozhodca nariadil trestné strieľanie!

54:43
    Veľká smola! Domáci Tjuljapkin svojou strelou trafil len brvno bránky Heetera!

42:04
    Na druhej strane mal príležitosť Gilroy, ale Hutchinson ho podrazil a tak dostáva 2 minúty. Bude sa hrať 4 na 4.

41:03
    Sorokin v šanci hákoval Leina a dostáva 2 minúty. Presilovka pre hostí.
    Albert JARULLIN - 1:2

39:03
    Nakoniec sa domácim podarilo presilovku využiť tesne pred jej koncom. Od modrej čiary sa presadil ALBERT JARULLIN, keď jeho spoluhráč pred Heeterom veľmi dobre clonil. Bez asistencie.

37:06
    Brandon Segal dostáva 2 minúty za podrazenie a je tu ďalšia presilovka pre domáce mužstvo.

33:57
    Mark Flood dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou. Presilovka pre Atlant.

31:16
    Domáci Taratuchin dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

27:04
    Ďalšie prečíslenie Atlantu 2 na 1 sa skončilo neúspešne! Tentokrát dostal Kozlov prihrávku, ale v dobrej pozícii nedokázal puk usmerniť do prázdnej bránky.
    Brandon SEGAL - 0:2

22:58
    Hostia zvyšujú svoj náskok. Prihrávka Segala našla KURTISA MCLEANA a ten z kruhu trafil presne. Asistencie: Segal.

22:33
    Domáce prečíslenie vyzeralo nebezpečne, ale nakoniec sa neskončilo kvôli nepresnosti ani strelou!

17:58
    Na druhej strane prišla taktiež veľká šanca na gól! Engren vyrazil strelu hosťujúceho obrancu pred seba a potom mal veľké šťastie, že sa neujali dorážky!

17:38
    Všetko mohol zmeniť Chlopotov, ktorý sa individuálne dostal pred brankára Heetera, ale jeho zakončenie už nebolo presné a tak stále vedú hostia.

11:13
    Andrew Hutchinson dostáva 2 minúty za držanie a presilovku si zahrajú aj domáci.
    Martin St. PIERRE - 0:1

05:53
    A táto presilovka sa už končí vedúcim gólom hosťujúceho tímu. Strela Pelletiera sa odrazila na voľného MARTINA ST. PIERREHO a ten nemal problém puk dostať do odkrytej bránky. Asistencie: Pascal Pelletier.

05:29
    Gilroy dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie a je tu ďalšia presilovka pre Medveščak.

02:23
    Domáci Tjuljapkin dostáva 2 minúty za vyhodenie puku mimo klziska. Presilovka pre Medveščak.

Martin Platko

Góly a asistencie: 40. Jarullin, 58. Levickij (Tjuljapkin) – 6. St. Pierre (Pelletier), 23. Segal (Wright), 56. Segal (t.s.)

Atlant Mytišči: Engren (Artemjev) – Korobov, Gilroy, Novopašin, Sorokin, Jarullin, Tjuljapkin, Babčuk – Potapov, Černov, Šmeljov – Junkov, Sošnikov, Bodrov – Levickij, Kozlov, Taratuchin – Jašin, Pugolovkin, Voronin – Chlopotov
    KHL Medveščak Záhreb: Heeter (Owuya) – Carle, Martinović, Morrisonn, Flood, Popovic, Hutchinson, Kinrade – Beaudoin, Murray, Glumac – Leino, Pelletier, St.Pierre – Hedberg, Bjorkstrand, Thomas – McLean, Wright, Segal

Rozhodca: Kiseljov, Cyplakov – Ivanov, Nesterov.