Stoke City – Manchester United 1:1 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 0:0 (kon.) | Hull City – Everton 2:0 (kon.)
Liverpool – Leicester 2:2 (kon.) | Manchester City – Sunderland 3:2 (kon.) | Newcastle – Burnley 3:3 (kon.)
QPR – Swansea 1:1 (kon.) | Southampton – Arsenal 2:0 (kon.) | West Ham – West Bromwich 1:1 (kon.)
Tottenham – Chelsea 5:3 (kon.)
Newcastle United
3:3 (2:1)
Burnley FC
Štvrtok 01.01.2015, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League
    Newcastle United - Burnley FC 3:3

Je dobojované. Po prvom polčase sme hostí mierne odpisovali, keďže minuli všetky tri striedania, ale nováčik ukázal bojovnú tvár a napriek tomu, že trikrát prehrával, z dnešného zápasu si odváža jeden cenný bod. Newcastle viedol necelých 10 minút pred koncom zápasu, keď sa po prihrávke presadil Sissoko, ale v 86.minúte to individuálne skúsil Boyd a dorovnal na 3:3. To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok prvého dňa nového roku 2015. (17:58:27)

90+6

90+5
    Ešte jedno prerušenie hru po faule Janmaata.

90+4
    Súbojov pribúda. V jednom z nich fauloval Sissoko a vyzerá to tak, že dnešný zápas skončí remízou.

90+3
    Colback štandartku premárnil a následne jeho spoluhráč fauloval a loptu majú hostia.

90+3
    Strelec vyrovnávajúceho gólu Boyd dostáva žltú kartu za nepríjemný zákrok nad domáceho hráča.

90+2
    Alwick musel zasahovať proti hlavičke Ingsa, ktorý preukázal v šestnástke výbornú orientáciu.

90+1
    Ani ten nedokázal nič priniesť. Rozhodca nadstavil 5 minút.

90
    Trippier rozohral štandartku a defenzíva domácich loptu zblokovala na rohový kop.

89
    Mike Williamson dostáva žltú kartu za odstrčenie Barnesa v súboji o loptu.

88
    Fanúšikovia, ktorí sa prišli pozrieť na tento zápas 20.kola určite neľutujú. Videli už šesť gólov a peknú hru z oboch strán. Domáci tréner a ani hráči však v prípade remízy asi spokojní nebudú.
    George BOYD - 3:3

86
    Burnley FC dáva gól!
    Po tretí krát je vyrovnané! Individuálnu akciu predviedol až spoza šestnástky GEORGE BOYD a zakončil ju krížnou strelou. Hostia ukazujú svoju nepoddajnosť.

84
    Domáci Tiote rozohral štandartku nakrátko.

84
    Kieran Trippier dostáva žltú kartu za príliš veľa protestov.

84
    Hosťujúci Arfield zastavil prenikajúceho Sissoka a dostáva zaslúženú žltú kartu.

83
    Arfield však loptu nepresne odohral a celá akcia končí. Newcastle sa nikam ponáhľať nebude.

82
    Hostia sa držia s loptou na kopačkých v strede ihriska a pokúšajú sa dostať súpera pod tlak.

Martin Platko

Góly: 15. Taylor, 26. Colback, 78. Sissoko – 19. Dummett (vla.), 66. Ings, 86. Boyd

Karty:   68. Janmaat (NEW), 89. Williamson (NEW) – 64. Ings (BLY), 84. Arfield (BLY), 84. Trippier (BLY), 90+3. Boyd (BLY)

Newcastle United: Alnwick – Janmaat, Taylor, Coloccini, P. Dummett – Sissoko, Colback, Tioté, Gouffran – Rivière, Pérez.
    Náhradníci: Woodman – Williamson, Haidara, Anita, Santon, Armstrong, Cabella.

Burnley FC: Heaton – Trippier, Keane, Shackell, Mee – Boyd, Jones, Marney, Arfield – Ings, Barnes.
    Náhradníci: Gilks – Wallace, Kightly, Sordell, Reid, Jutkiewicz, Long.

Rozhodca: Dean – West, Garratt.