Vítkovice – Liberec 4:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 4:3 (2:0 po s.n.) | Plzeň – Hradec Králové 1:2 (kon.)
K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:5 (kon.)
Sparta Praha – Olomouc 0:1 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC VERVA Litvínov
4:3 (1:0, 0:3, 2:0 - 0:0)
Berani Zlín
cz Utorok 30.12.2014, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga (ČR)

50:15
    Litvínov bude hrát další početní výhodu. Na trestnou lavici putuje Filip Čech.

47:31
    Za držení jde na trestnou lavici Martin Matějíček. Je tu další šance na vyrovnání zápasu.

44:51
    Na trestnou lavici usedá Horák, jenž dává příležitost domácím.

43:38
    Na trestnou lavici putuje Petr Leška a zpátky za katr se vrátí i Jiří Gula, který pádu hodně přidal.

41:26
    Je tu další početní výhoda pro Berany. Na trestnou lavici už putuje Jiří Gula.

35:32
    Jiří Šlégr ukončuje početní výhodu, jelikož sekl Petra Lešku.

33:50
    Na trestnou lavici putuje hostující Filip Čech, který trefil vysokou holí Šrámka. Zlínský útočník nabízí Severočechům čtyř minutovou šanci na vyrovnání.

24:50
    Lukeš chtěl razantně vyhodit kotouč z vlastní třetiny a trefuje ochrannou síť za Štůralou. Litvínovský sniper míří na trestnou lavici.

24:11
    Tomáš Frolo nyní sestřelil Zdeňka Okála, který zůstává ležet na ledové ploše. Litvínovský obránce trefil Okála do hlavy a dostává trest na pět minut.

19:59
    Na trestnou lavici putuje ještě hostující kapitán, který dostává trest za faul na Francouze.

14:02
    Za hákování putuje na trestnou lavici Říčka.

Ondřej Moutvička

Michal Luxa

Góly a asistencie: 12. Trávníček (Chaloupka), 47. Petružálek (Hübl, Ručinský), 60. Pavlík (Hübl), rozh. náj. Hübl – 23. Veselý (Čajánek), 28. Čajánek (Urbanec, Matějíček), 39. Fořt (Žižka)