Braga – Ferreira 3:0 (kon.) | Rio Ave – Belenenses 0:0 (kon.)
3:0 (3:0)
FC Paços Ferreira
cz Pondelok 22.12.2014, 20:00 • Estádio Municipal de Braga • Primeira Liga

90+2
    Po rozehrání volného kopu se dostal jeden z domácích k hlavičce, ale své zakončení z velké blízkosti poslal nad.

90+1
    Eder odvedl fantastickou práci a vykoledoval si faul v blízkosti rohového praporku na půli Paçose. Za následnou reakci plnou frustrace vidí žlutou kartu Ricardo Ferreira.

89
    Dvakrát nyní faulovali domácí hráči a právě za jeden z faulů vidí žlutou kartu střídající Custódio.

87
    Po krásné kombinaci se v tísni dostal k zakončení Cícero, ale právě kvůli tomu, že neměl dost prostoru, nemohl poslat míč do téměř odkryté brány!

84
    Po zmařené akci Edera střídají i domácí. Ze hřiště odchází i střelec třetí branky Rafa Silva, místo kterého si posledních pár minut zahraje Custódio.

83
    V 83.minutě dochází k druhému střídání hostující celku. Indisponovaného Ricarda střídá Rafael Amorim.
    Cícero se skvěle položil do centru hlavou, jeho pokus ale skončil na břevnu.

80
    Hostům dnes není přáno! Opět to byl Urreta, kdo centroval do velkého vápna a Cícero hlavičkou orazítkoval břevno Matheusovy brány.

79
    Urreta se krásně uvolnil na levé straně, poslal oblouček před bránu, ale Paraiba nezvládl zakončení a poslal svou hlavičku nad.

75
    Nyní dochází i ke střídání Bragy. Střelce první branky Felipe Parda nahrazuje Salvador Agra.

75
    Minhoca dnes nehrál zrovna svůj nejlepší zápas a na hřišti ho proto vystřídal Paraiba.

67
    Hosté vrátili míč domácím do autu a dochází ke zmiňovanému střídání. Rúben Micael míří na lavičku, na hřiště přichází Alan.
    Matheus vytáhl konečky prstů volný přímý kop hostů nad břevno.

63
    Krásně mířený volný kop vytáhl Matheus výborným zákrokem na roh.

62
    Domácí si však s míčem příliš dlouho nepohráli a u vlastního pokutového území se šlapákem provinil Danilo Silva, který dokonce vidí druhou žlutou kartu zápasu.

46
    Hosté začali druhou půli velmi aktivně a Matheus musel předvést nelehký zákrok proti skákavé střele Sérgia Oliveiry.
    Felipe PARDO - 3:0

45
    Braga právě vstřelila branku!
    Ricardo Ferreira si hrubě neporadil s odkopem míče a domácí znovu trestají! K míči se po špatné práci hostujícího obránce dostal Rúben Micael, posunul jej k RAFA SILVOVI, který střelou pod horní tyč nedal šanci Defendimu.

38
    Pedro Tiba nestíhal, potáhl zezadu za ruku Minhocu a hlavní rozhodčí bez váhání tasí žlutou kartu.
    EDER - 2:0

30
    A už je to 2:0! Defendi se přes několik hráčů nedostal k nadzvednutému míči, rozhodčí faul nepískal a EDER toho dokonale využil, když poslal míč do odkryté brány.
    Felipe PARDO - 1:0

25
    Hostům je aktivita k ničemu, jako první se totiž prosazují domácí. Rúben Micael se protáhl po levé straně, poslal míč do vápna, kde byl zřejmě stažen Éder, ale z druhé vlny se ke střele dostal FELIPE PARDO a tvrdou ranou nedal šanci hostujícímu brankáři.

11
    Velká šance na druhé straně! Cícero zpracoval centr pro Sérgia Oliveiru, ale ten z první napálil pouze hruď Aderlana Santose!
    Skvělý zákrok Defendiho proti střele Pedra Tiby.

7
    Nebezpečný roh odvrátili hosté jen k Tibovi, který se dostal ke střele, ale tento pokus namířil přesně do míst, kde stál Defendi. Tohle však byla první opravdu velká šance zápasu.
    André Pinto nebyl daleko od toho, aby vstřelil vlastní gól.

3
    André Pinto srazil těsně před svým brankářem míč na roh a brankář Matheus z toho nebyl zrovna šťastný.