SP v biatlonu, závod s hromadným startem žen | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) | | | SP v biatlonu, závod s hromadným startem mužů | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
SP v alpském lyžování, obří slalom mužů 1. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SP v alpském lyžování, Super-G žen, Val d´Isere | Vítěz: E. Görglová (AUT) (kon.) |
SP v alpském lyžování, obří slalom mužů 2. kolo | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
SP v severské kombinaci, skoky HS98, Ramsau | (zruš.) | | | SP v běhu na lyžích, sprint volně mužů i žen | Vítěz: M. Björgenová (NOR) a F. Pellegrino (ITA) (kon.) |
SP v severské kombinaci, 10km běh, Ramsau | Vítěz: J. Lamy Chappuis (FRA) (kon.) |
SP skokanů na lyžích, jednotlivci Engelberg HS137 | Vítěz: R. Koudelka (CZE) (kon.) |
koniec udalosti
SP v severské kombinaci, 10km běh, Ramsau
Vítěz: J. Lamy Chappuis (FRA)
Viktor Sandev
1. Jason Lamy Chappuis (FRA) 25:58,2
2. Mikko Kokslien (NOR) + 0,2
3. Fabian Riessle (GER) + 0,7
4. Eric Frenzel (GER) + 7,0
5. Jan Schmid (NOR) + 7,5
6. Johannes Rydzek (GER) +9,0
7. Bernhard Gruber (AUT) + 9,6
8. Haavard Klemetsen (NOR) +15,0
9. Akito Watabe (JPN) + 15,8
10. Francois Braud (FRA) + 17,8
11. Maxime Laheurte (FRA) + 26,7
12. Sebastien Lacroix (FRA) + 38,9
13. Bjöern Kircheisen (GER) + 38,9
14. Tino Edelmann (GER) + 39,5
15. Jöergen Graabak (NOR) + 40,2
16. Jakob Lange (GER) + 41,2
17. Magnus Krog (NOR) + 41,8
18. Tim Hug (SUI) + 41,9
19. Samuel Costa (ITA) + 42,0
20. Mario Seidl (AUT) + 42,3
21. Marjan Jelenko (SLO) + 42,5
22. Martin Fritz (AUT) + 44,4
23. Tomáš Portyk (CZE) + 51,4
24. Ikka Herola (FIN) + 52,8
25. Gasper Berlot (SLO) + 53,9
26. Phillipp Orter (AUT) + 55,6
27. Lukas Klapfer (AUT) + 58,1
28. Jošito Watabe (JPN) + 1:00,2
29. Lukas Greiderer (AUT) + 1:06,7
30. Adam Cieslar (POL) 1:07,2
---------------------------------------
44. Pavel Churavý (CZE) + 2:30,6 (17:04:33)
1. Jevgenij Klimov (RUS)
2. Haavard Klemetsen (NOR) +0:17
3. Jošito Watabe (JPN) +0:24
4. Tomáš Portyk (CZE) +0:30
5. Akito Watabe (JPN) +0:36
6. Samuel Costa (ITA) +0:41
7. Maxime Laheurte (FRA) +0:44
8. Marjan Jelenko (SLO) +0:48
9. Jan Schmid (NOR) +0:50
10. Eric Frenzel (GER) +0:50
11. Mario Seidl (AUT) +0:52
12. Martin Fritz (AUT) +0:52
13. Johannes Rydzek (GER) +0:54
14. Jakob Lange (GER) +0:59
15. Fabian Riessle (GER) +1:02
16. Tobias Haug (GER) +1:04
17. Bernhard Gruber (AUT) +1:05
18. Ernest Jahin (RUS) +1:05
19. Christoph Bieler (AUT) +1:06
20. Tim Hug (SUI) +1:06
21. Jason Lamy Chappuis (FRA) +1:07
22. Fabian Steindl (AUT) +1:07
23. Mateusz Wantulok (POL) +1:10
24. Phillipp Orter (AUT) +1:10
25. Tino Edelmann (GER) +1:10
26. Francois Braud (FRA) +1:11
27. Mikko Kokslien (NOR) +1:14
28. Adam Cieslar (POL) +1:14
29. Taihei Kato (JAP) +1:15
30. Pavel Churavý (CZE) +1:17
31. Lukas Klapfer (AUT) +1:19
32. Sebastien Lacroix (FRA) +1:20
33. Magnus H. Moan (NOR) +1:22
34. Manuel Faisst (GER) +1:22
35. Hideaki Nagai (JAP) +1:26
36. Karl-August Tirmaa (FIN) +1:27
37. Bjöern Kircheisen (GER) +1:33
38. Lukas Greiderer (AUT) +1:34
39. Matti Herola (FIN) +1:37
40. Ikka Herola (FIN) +1:38
41. Attu Maekiaho (FIN) +1:38
42. Gasper Berlot (SLO) +1:40
43. Leevi Muru (FIN) +1:40
44. Magnus Krog (NOR) +1:42
45. Jöergen Graabak (NOR) +1:43
46. Mario Stecher (AUT) +1:46
47. Armin Bauer (ITA) +1:47
48. Pawel Slowiok (POL) +1:47
49. Bill Demong (USA) + 1:47