Vítkovice – Bohemians 2:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 4:5 (1:2 po s.n.) | Otrokovice – Tatran 5:4 (kon.)
Chodov – Sparta 14:6 (kon.) | Královské Vinohrady – Ostrava 2:6 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:7 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:4 (1:1, 2:1, 2:2)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Piatok 19.12.2014, 19:30 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

TATRAN OMLUX STŘEŠOVICE

Tatran vede tabulku a před druhou Boleslaví má náskok 5 bodů. Zatím jedinou ztrátou v letošní sezóně byla prohra na nájezdy s Vítkovicemi.

PANTHERS OTROKOVICE

Panterům patří předposlední místo. První vítězství sezóny si připsali až těsně před MS, když zdolali Brno v prodloužení. Pauzu Otrokovice vyplnily přátelskými zápasy se slabšími soupeři.

5. Milan Kováč 6 (1+5)

Hezký večer z Otrokovic, kde dnes po reprezentační přestávce pokračuje florbalová AutoCont extraliga 12. kolem. V něm změří síly také Panthers Otrokovice a Tatran Omlux Střešovice. Repríza loňského semifinále začíná v 19:30. Příjemnou zábavu!

Hala už je slušně naplněná. Chybí pár minut do začátku dnešního klání.

Obě mužstva jsou nastoupena na hrací ploše. Teď následuje představení zahajovacích formací.

00:01

00:30
    Mayerova střela šla vedle.

00:41
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tatran rychle otvírá skóre zápasu. Autorem první branky je JAKUB GRUBER. Bez asistence.

02:30
    Míček teď nebezpečně poskakoval po horní tyčce Rebrovy branky.

03:00
    Kořený našel Sovjáka, který branku Tatranu přestřelil.

05:45
    Řehoř hledal Fridricha, ten ale míček nezpracoval.

06:55
    Rebro teď musel vytáhnout pěkný zákrok.

07:50
    Také Michajlovič lapil míček do svých rukou.

09:00
    Natov těsně minul. Domácí brankář míček tečoval mimo hřiště.

09:50
    Kostka se přes hostující obranu neprobojoval.

11:00
    Fořt v šanci, ale Michajlovič byl pozorný.

12:45
    Proti střele Fridricha se Michajlovič blýskl exkluzivním zákrokem. Na dorážku už ale nestačil a míč skončil za zády domácího brankáře. Rozhodčí ale branku neuznává a píská faul Tatranu.

13:00
    Kostkovu střelu Rebro chytá.

13:05
    Tomáš Sovják si půjde odsedět 2 minuty za sekání na trestnou lavici. Tatran bude hrát přesilovku.

14:00
    Deutsch v obrovské šanci. Michajlovič se ale výborně přemístil a připisuje si další důležitý zákrok.

14:50
    Deutsch hledal před bránou Fridricha. Spáčil ale do přihrávky vložil hokejku a z akce nic nebylo.

15:41
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Panteři se dočkávají vyrovnání. Vyrovnávací branku zařizuje MATĚJ KOSTKA. Asistence: Martin Nagy.

17:00
    Slyšet jde také zaplněná otrokovická hala.

18:30
    Střela Tatranu, která je ztečována mimo hřiště.

20:00

V první třetině jsme viděli po jedné brance na obou stranách. Tatran se dostal z kraje zápasu do vedení. Panteři ale v 16. minutě vyrovnali a stav utkání je 1:1.

20:01

20:33
    Hezká akce domácích končí gólem. Hostující Vašíček ztratil na půlce míček. Petřík jej vyvezl do útočného pásma, kde pak nádhernou přihrávkou našel MICHALA NAGYHO, který prostřeluje Rebra. Asistence: Lukáš Petřík.

21:00
    A další šance Panterů.

21:30
    Skrumáž před domácí brankou.

23:12
    Panteři se ujímají dvoubrankového vedení. Večeřa pěkně přihrál TOMÁŠOVI SOVJÁKOVI, který se trefuje a Otrokovice vedou 3:1. Asistence: Václav Večeřa.

24:54
    Na zemi zůstává ležet domácí útočník Martin Nagy. Domácí fanoušci si přejí vyloučení hostujícího hráče.

25:00
    Graclíkova střela nepřesná.

26:00
    Neskutečný zákrok domácího gólmana! Fridrich s Vašíčkem teď byli před domácí brankou úplně osamoceni. Druhý jmenovaný ale Michajloviče neprostřeluje a stav zůstává stejný.

27:00
    Kostka vypálil na branku Tatranu. Rebro si připisuje další zákrok.

27:30
    Proti střele Fořta zasáhl Večeřa.

28:30
    Komárek v rozhodujícím okamžiku přestřeluje branku domácích.

29:30
    Další hezká střela domácího snajpra Kostky a další dobrý zákrok Rebra.

31:12
    Graclíkova střela mimo.

31:30
    Spáčilovu střelu vyrazil Rebro před sebe. Petřík se k dorážce nedostal.

32:30
    Tatran teď domácího brankáře příliš nezaměstnává. Míček na hokejkách mají Otrokovice.

33:30
    Michal Nagy našel Sovjáka. Rebro byl ale pozorný.

34:00
    Místo přihrávky volil Uhrinovský střelu, která skončila na boční síťce Rebrovy branky.

35:40
    Trest pro domácí. Obránce Michal Kořený zastavil jednoho z hráčů Tatranu nedovoleně a půjde si odpykat 2 minuty na trestnou lavici.

36:30
    Střešovice selhaly v koncovce a využít toho mohli domácí. Michal Nagy vyvezl míček do útočného pásma, kde ještě přihrál Kostkovi, jehož pokus z otočky končí mimo branku Tatranu.

37:40
    Otrokovice se ubránily a už hrají v plném počtu.

38:00
    Václav Večeřa byl ve velké šanci. V rozhodujícím okamžiku, když si míček přehazoval na bekhend mu ale utekl a není z toho nic.

38:30
    Tatran snižuje na rozdíl jedné branky. Střelcem branky je MILAN FRIDRICH. Stav utkání 3:1. Asistence: Marek Deutsch.

40:00

Tatran se v Otrokovicích zatím trápí. V prostřední části obdržel 2 branky a po následném snížení v závěru třetiny prohrává 3:2.

40:01

41:00
    Ze šance domácích nakonec nic nebylo.

41:29
    A je vyrovnáno. Na 3:3 dává JAN NATOV. Asistence: Milan Fridrich.

42:28
    Kostka byl faulován a zůstává ležet na palubovce. Za hru vysokou holí odchází na trestnou pykat hostující Vašíček.

44:42
    Domácí ostřelovali střešovickou bránu, avšak marně. Hosté se ubránili.

45:00
    Domácí příznivci si žádají trest pro jednoho z hostujícího celku.

46:00
    Utkání v této chvíli nechybí náboj. Všichni hráči dávají do soubojů maximum.

46:40
    Hala Štěrkoviště na nohou! Panteři jdou po hezké akci do vedení 4:3. Ze vzduchu se trefuje LUKÁŠ PETŘÍK. Asistence: Lukáš Uhrinovský.

47:40
    A další šance Otrokovic. Rebro zasahuje.

48:00
    Michajlovič chytá pokus ze vzduchu.

49:00
    Tatran se usilovně snaží o vyrovnání. Řehoř v obrovské šanci přestřeluje!