Vigo – Las Palmas 3:1 (kon.) | Valencia – Rayo Vallecano 4:4 (kon.) | Almería – Real Betis 2:1 (kon.)
Barcelona – Huesca 8:1 (kon.)
UD Almería
2:1 (0:0)
Real Betis
cz Utorok 16.12.2014, 22:00 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Španielsky pohár

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (23:51:53)

Dnešní odvetné utkání končí vítězstvím domácího týmu, který zdolává Betis Sevilla 2:1. Utkání to bylo spíše průměrné, ani jeden z týmů si nevytvořil déle trvající převahu, na šance byl zápas také skoupý, můžeme být rádi, že alespoň v závěru zápasu se hrál dobrý fotbal. Do další fáze Copa del Rey tak postupuje UD Almería, pro Betis Sevilla dnes pohárová pouť končí.

90+3
    Rubén Castro nedává!

90+2
    Tým Real Betis neproměnil pokutový kop, Rubén Castro pouze "orazítkoval" břevno, aby poté míč ještě zasáhl hlavou, ale nasměroval ho tentokrát mimo branku.
    Penaltový zákrok

90+2
    Byla nařízena penalta ve prospěch Betisu poté, co se pod nohy pronikajícího Moliny vrhl gólman Julián. Útočník Betisu tomu hodně přidal, ale sudí píská, není co řešit.

90
    Lavička Almeríi již netrpělivě vyhlíží časomíru, kouč Juan Ignacio Martínez je však ledově klidný, nenechává na sobě znát emoce, byť je úspěch Almeríi už jistý.

89
    Předposlední minuta řádné hrací doby, hosté drží míč, ale v uctivé vzdálenosti od branky Almeríi.

87
    Almería zůstává u míče, na polovině Betisu, ale nakonec je z toho pouze rohový kop pro domácí.

86
    Co vymyslí Piccini s míčem na pravé straně? Nic, nakonec alespoň Pacheco vybojoval rohový kop pro Almeríi.

84
    Žlutou kartu dostává Corona (UD Almería) za zdržování.

83
    Volný kop pro Almeríi, na polovině Betisu, cenné vteřiny pro domácí tým.

82
    Již se hraje, ale snažení hostů končí faulem, příliš agresivní byl napadající Parquis.

81
    Domácí Azeez nyní bojuje na trávníku s křečí.

80
    Posledních deset minut, hosté sice snížili na 1:2, stále mají ale k postupu hodně daleko.
    Damien PERQUIS - 2:1

78
    Real Betis právě vstřelil branku!
    No vida, hosté se prosazují po rohovém kopu, kdy se domácím nepodařilo míč odehrát do bezpečí a DAMIEN PERQUIS tak zakončoval z malého vápna neomylně.

78
    Hosté měli k dispozici volný kop, míč ale míří mimo branku, rohový kop.

77
    Za tohoto stavu se již hostům bude těžko něco s výsledkem dělat a je čím dál pravděpodobnější, že pro Betis jsou to poslední minuty v Copa del Rey.

Martin Dvořák

Góly: 59. Míchel, 75. Zongo – 78. Perquis

Karty:   9. Míchel (ALM), 46. Bifouma (ALM), 71. Trujillo (ALM), 84. Corona (ALM) – 50. Perquis (RBE), 61. Piccini (RBE)

Nepremenená penalta: 90+2. Castro (RBE), mimo

UD Almería: Julián – Mané, Michel, Dos Santos, Trujillo, Corona, Verza (67. Quique), Wellington Silva (67. T. Dangda), Zongo, Bifouma
    Náhradníci: Méndez, Rubén, Marín, Partey, Navarro, Quique

Real Betis: Giménez – Perquis, Figueras, Casado, Piccini, Kadir (63. Pacheco), Xavi Torres, L. Reyes, Ceballos (57. Castro), Rennella (57. Cejudo), Molina
    Náhradníci: Adán, Cejudo, Pacheco, N'Diaye, Castro, Caro, Ruíz

Rozhodca: Velasco – Alonso, Álvarez
    05.12.2014
    Real Betis - Almería 3:4

Góly: 80. Castro, 85. Perquis, 90. Molina – 3. Mané, 6. Dangda, 29. Quique, 61. Méndez

Karty:   36. Perquis (RBE), 59. Caro (RBE), 63. Casado (RBE) – 46. Sánchez (ALM), 58. Dangda (ALM)