Chabarovsk – Togliatti 3:2 (kon.) | Vladivostok – Nižnekamsk 5:3 (kon.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 1:6 (kon.)
Novosibirsk – Jugra Chanty-Mansijsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:1 (kon.) | Novgorod – Soči 4:6 (kon.)
A. Mytišči – Ufa 6:1 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:4 (kon.) | HC Slovan – Barys 3:2 (kon.)
Záhreb – Omsk 2:6 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Jugra Chanty-Mansijsk
Streda 10.12.2014, 14:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

59:44
    Bobrov ešte dostáva 2 minúty za faul na Romanceva a pred koncom si Jugra zahrá presilovku.
    Arťom BULJANSKIJ - 5:2

54:35
    Jugra dal gól!
    Z ničoho nič sa podarilo hosťom znížiť na 2:5. Individuálne sa dostal pred Saláka ARŤOM BULJANSKIJ a puk dostal za jeho chrbát. Asistencie: Michail Birjukov.

51:55
    Novosibirsk bude hrať presilovú hru, keďže Ožiganov dostal hokejkou do tváre.

44:52
    Jefimenko dostáva 2 minúty za úder do tváre a presilovku si zahrajú hostia.

31:52
    V bránke hostí je už Birjukov. Teraz nude hrať Jugra presilovku, keďže domáci hrali v šestici.
    Patrik HERSLEY - 5:1

30:32
    Novosibirsk dal gól!
    Táto presilovka sa konči taktiež gólom v sieti Brusta. Na modrej čiare dostal puk PATRIK HERSLEY a tvrdou strelou prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Asistencie: Jonas Enlund, Vjačeslav Belov.

29:47
    Vylúčený bol Lukáš Kašpar, ktorý dostal 2 minúty za držanie.
    Jonas ENLUND - 4:1

28:02
    Dominancia a efektivita Sibiru pokračuje ďalej. Teraz sa presadil prvý útok. Pri ľavej tyčke sa dostal k odrazenému puku JONAS ENLUND a zavesil ho pod brvno. Asistencie: Patrik Hersley, Oleg Gubin.
    Alexej KOPEJKIN - 3:1

25:01
    A domáci sa dostávajú do vedenia o dva góly. Po pravom krídle sa predral s pukom Gubin a prihral na ALEXEJA KOPEJKINA, ktorý zblízka dorazil puk do siete.Asistencie: Oleg Gubin, Konstantin Alexejev.
    Viktor BOBROV - 2:1

19:49
    Tretina už síce bola ukončená a hráči sa chystali do šatní, ale rozhodca sa šiel ešte poradiť s videorozhodcom ohľadom situácie, keď VIKTOR BOBROV dorážal puk do prázdnej bránky a Gusev ho ešte vyrazil. Nakoniec už puk prekročil bránkovú čiaru a tak Sibir vedie pred koncom tretiny 2:1. Bez asistencie.

19:19
    Koskiranta dostáva 2 minúty za faul lakťom a je tu prvá presilovka pre Jugru.
    Grigorij ŽELDAKOV - 1:1

16:04
    Hosťom sa však po zvýšenej aktivite podarilo vyrovnať na 1:1. Spoza bránky dostal prihrávku na medzikružie GRIGORIJ ŽELDAKOV a dostal puk za Saláka. Asistencie: Andrej Sergejev.

02:47
    Domáci môžu pokračovať v prevahe, keďže na trestnú lavicu putuje Koroljuk za hákovanie.
    Jarno KOSKIRANTA - 1:0

01:25
    A prvá presilovka sa končí rýchlym gólom. Na úrovni bránkoviska dostal prihrávku JARNO KOSKIRANTA a bekhendom z uhlu prekonal Brusta. Asistencie: Dmitrij Kugryšev, Patrik Hersley.

00:51
    Magogin dostáva 2 minúty za hákovanie a tak je tu presilovke pre Sibir.

Martin Platko

Góly a asistencie: 2. Koskiranta (Kugryšev, Hersley), 20. Bobrov, 26. Kopejkin (Gubin, Alexejev), 29. Enlund (Hersley, Gubin), 31. Hersley (Enlund, Belov) – 17. Želdakov (Sergejev), 55. Buljanskij (Birjukov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Belov, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Menšikov, Iljin – Kugryšev, Enlund, Koskiranta – Monja, Kopejkin, Ullstrom – Šumakov, Gubin, Sannikov – Bobrov, Jefimenko, Vorošilo.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Brust (Birjukov) – Sergejev, Želdakov, Melart, Putilov, Pepeljajev, Rjabykin, Mamkin – Kašpar, Maxwell, Koroljuk – Magogin, Buljanskij, Gusev – Sitnikov, Jatsenko, Gorbunov – Lesnuchin, Romancev, Bortnikov.

Rozhodca: Kiseljov, Rogačjov – Koršak, Černyšev