Liberec – Sparta Praha 3:5 (kon.) | Kladno – Chomutov 3:0 (kon.) | Vítkovice – HC Plzeň 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Slavia 1:6 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 3:5 (kon.)
HC Kometa Brno
2:3 (1:2, 1:1, 0:0)
BK Mladá Boleslav
cz Štvrtok 04.12.2014, 18:00 • Hala Rondo • DHL Extraliga juniorů (CZ)

57:19
    Trenér Komety Pavel Pazourek si bere oddechový čas.

57:19
    O dramatickou zápletku je postaráno, dvě minuty za podražení dostal hostující Martin Štosek.

56:55
    Domácí zapomněli při útočení na zadní vrátka a Kotala se hnal sám na Jekela. Na domácího brankáře si však nedošel a ten stále drží naděje svého mužstva.

50:36
    Hra byla přerušena poté, co se do pěstní potyčky dostali Šnajnar s Motlochem. Bitkařskou etudu vzápětí přerušil rozhodčí, který od sebe oba borce oddělil. Oba aktéři bitky dostali dvě minuty za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech proti čtyřem.

40:17
    Dvě minuty za hákování navíc dostal Dominik Pokorný a hosté si zahrají přesilovou hru.

40:12
    Jakub Kotala prokličkoval do útoku a vypálil švihem. Jeho projektil zastavila k překvapení všech levá tyčka Jekelovy brány.

35:03
    Rychlou kombinaci Brna po ose Pokorný – Kusko – Zohorna zakončoval poslední jmenovaný, Růžička se tentokrát stačil přemístit a včas zasáhnout.

31:12
    Kometa právě vstřelila branku!
    Nádherná akce v podání brněnských hokejistů, po níž muselo zaplesat srdce každého hokejového fanouška. Dlouhá přihrávka z vlastní obranné třetiny v podání jednoho z domácích hráčů se s pomocí teče dostala ke Kuskovi. Ten se díky tomu dostal do přečíslení, přičemž naservíroval přesný kotouč DOMINIKU POKORNÉMU, jenž nedal Růžičkovi pražádnou šanci. Asistence: Silvester Kusko.

30:35
    Hosté si zahrají přesilovou hru, dvě minuty za vražení na hrazení obdržel Dominik Cívka.

29:12
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté svému soupeři znovu odskakují na rozdíl dvou branek. Přečíslení dva na jednoho nejprve zakončil Kotala, Jekel jeho pokus vyrazil na dojíždějícího LUKÁŠE VOLFA, jenž trefil odkrytou klec. Asistence: Jakub Kotala.

26:28
    Kozel nabídnutou šancí nevyužil, pokusil se o forhendový blafák, který však poslal mimo bránu.

26:28
    Hes zaháčkoval Kozla v samostatném úniku a rozhodčí nařídil trestné střílení.

19:10
    Závěr úvodní dvacetiminutovky si domácí zpříjemní přesilovou hrou. Dvě minuty za sekání obdržel Milan Průšek.

18:21
    Domácí snižují na rozdíl jediné branky. Lukáš Boltvan sice ještě svůj samostatný únik v branku neproměnil. Zpoza brány však naservíroval kotouč TADEÁŠI KRÁLOVI, jenž se do odkryté klece nemýlil. Asistence: Lukáš Boltvan.

15:40
    Lukáš Motloch se zničehonic dostal do samostatného úniku, na Jekela si ovšem nepřišel.

13:22
    Po přihrávce Zohorny pálil z mezikruží do tyčky Richard Garčic.

04:59
    David Vlček vyhodil kotouč z obranného pásma do hlediště, za což dostal dvouminutový trest. Hosté se mohou dostat do trháku.

02:59
    Hosté záhy navyšují své vedení. Před bránou se nejlépe zorientoval DENIS PÄTOPRSTÝ a kotouč poslal za Jekelova záda. Asistence: Milan Průšek.

01:46
    Hosté se záhy dostávají do vedení, protiútok Bruslařského klubu končí brankou. ALEXSANDR POLJANYČKA vjel do útočného pásma a vystřelil. Zřejmě po teči hokejky bránícího hráče kotouč zamířil pod horní víko. Jekel byl bez šance. Asistence: Vojtěch Sedmík.

01:16
    Král dostal přihrávku zpoza brány a ocitl se tváří v tvář Růžičkovi, boleslavského gólmana však brněnský útočník nepřekonal.

Václav Petrů

Miroslav Vozdecký

Góly a asistencie: 19. Král (Boltvan), 32. Pokorný (Kusko) – 2. Poljanyčka (Sedmík), 3. Pätopsrtý (Průšek), 30. Volf (Kotala)

HC Kometa Brno: Jekel (Slavíček) – Vágner, Cívka, Švejda, Kupčík, Kubeš, Vlček, Vojáček, Šnajnar – Kozel, Pokorný, Dvořák, Denk, Zohorna, Garčic, Kusko, Dufek, Král, Boltvan, Grünwald, Dymáček
    BK Mladá Boleslav: Růžička (Pechek) – Mašek, Štosek, Hes, Žalud, Šťáva, Červinský – Průšek, Kotala, Poljanyčka, Pätoprstý, Klečka, Pořízek, Volf, Ďurač, Sedmík, Motloch

Rozhodca: Held – Chocholouš, Mikšík