Anderlecht – Brugge 2:2 (kon.) | Liége – Kortrijk 0:2 (kon.) | Lierse – Lokeren 1:1 (kon.)
Standard Liége
0:2 (0:0)
KV Kortrijk
cz Nedeľa 30.11.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

90
    Velmi dobrým zákrokem proti De Camargovi se nyní Keet přiblížil své vychytané nule.

84
    De Smet se přidal k provinilcům potrestaným žlutou kartou.

83
    Poslední změnu provádí také Kortrijk, Mattona střídá Dierckx.

80
    Pavlovič si svým počínáním došel pro žlutou kartu.

78
    Poslední výměna Standardu, dnes dohrál Watt a na poslední minuty nastupuje Araujo.

71
    Hosté střídají, ze hřiště pomalu odešel Chevalier a do hry se zapojil Van Eenoo. Domácí střídají rovněž, trenér stahuje Lumanzu, kterého nahrazuje De Sartem.

60
    Lutych provádí svou první změnu, hřiště opouští Trebel, kterého nahrazuje Mujangi Bia.
    Ivan SANTINI - 0:2

58
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    Chevalier se nenechal Cimanem zastavit, vzduchem poslal balón na IVANA SANTINIHO, který chytrou střelou zvyšuje na 2:0!
    Teddy CHEVALIER - 0:1

46
    Tomu se říká dobrý vstup do druhé půle! Hosté vstřelují branku krátce po začátku druhého poločasu, po De Smetově asistenci se prosadil TEDDY CHEVALIER.

46
    Do druhého poločasu nastoupí Kortrijk s jednou změnou. Místo Marušiče bude hrát De Smet.

38
    Van Damme se dostal k hlavičce po rohovém kopu z pravé strany. Svým pokusem orazítkoval konstrukci Keetovi branky.