FC Salzburg
2:2 (0:1)
RZ Pellets Wolfsberger AC
cz Nedeľa 30.11.2014, 16:30 • Red Bull Arena • Rakúska Bundesliga

To je z dnešního zápasu vše a u dalšího přenosu se těším brzy nashledanou! (18:40:46)

Žluté karty : 4 – 4

Toto bláznivé utkání nakonec končí 2:2. Domácí prohrávali po prvním poločase 0:1 po brance Wernitznig. V druhém poločase měl Salzburg šance, ale skórovat nedokázal a tak po hrubé chybě domácí obrany skóroval Putsche. Domácí pak tlačili, ale zdálo se, že hosté si konečně v tomto měsící připíší vítězství. Jenže v posledních třech minutách zakládní hrací doby rozhodčí odpískal dvě penalty pro Salzburg a obě proměnil Soriano! Salzburg tak po úchvatném závěru bere alespoň bod.

90+6

90+5
    Soriano se objevil v šanci, ale vystřelil vedle a navíc stál v ofsajdové pozici.

90+4
    Míč mají pod kontrolou hosté a zdá se, že remízu udrží.

90+3
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Silvio, přichází Ritscher.

90+3
    Hráči Salzburgu se ještě snaží utkání otočit, ale zřejmě už na to nebudou mít čas.

90+2
    Žlutou kartu dostává Silvio (RZ Pellets WAC).

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty!
    JONATHAN SORIANO - 2:2

90
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A i druhou penaltu JONATHAN SORIANO proměnuje! 2:2!!
    Faul Koflera

90
    Žlutou kartu dostává Kofler (RZ Pellets WAC).

89
    Za slovní dohru dostává žlutou kartu Schwegler.

86
    Kamplovi nevyšel centr na Soriana a míč má v náručí Kofler.

85
    Kampl vysunul Soriana ten se ale k míči nedostal. Následně fauloval Sabitzer Hüttenbrennera.

84
    Alan si ale neodpustil pár slov k rozhodčímu a vidí žlutou kartu.

84
    Kampl se snažil doběhnout míč, jenže přirom fauloval Bergera.

83
    V pravém rohu byl faulován Alan Drescherem.

82
    Faul odpískaný Schweglerovi, který nakopl Silvia.

81
    Tentokrát centroval Schwegler, ale pro míč si došel Kofler před dobíhajícím HIntereggerem.

80
    Na roh Kampla si nabíhal Hinteregger, který ale nedokázal míč ve vzduchu trefit.

80
    Centr Islankera z pravé strany odvrátila hostující obrana na roh.

78
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Wernitznig, přichází Ynclan.

78
    Sabitzerovo centr z levé strany ale našel jen Koflera, který okamžitě rozehrává.

77
    Keita obral Silvia domácí mohou do protiútoku.

77
    Centr Seebachera došel jen do rukavic Gulacsiho.

76
    Za míčem ve vápně se hnal Silvio, ale Hinteregger před ním míč odkopl.

75
    Domácím už zbývá i s nastavením nějakých 17 minut.

74
    Kampl se dostal ke střele, ale ta nebyla přesná a navíc ji chyběla větší razance.

73
    Ramalho byl zahnán Trdinou až do rohu hřiště, ale situaci zvládl a míč před Gulacsimu.

73
    Faulem se provinil nově příchozí Keita.

72
    Salzburg sice má územní převahu, ale jejich akce většinou končí na dobře postavené obraně hostů.

71
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Leitgeb, přichází Keita.

69
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Putsche, přichází Trdina.

68
    Salzburg i po druhé inkasované brance nepřestává útočit.

67
    Putsche se ale při zakončení pravděpodobně zranil a odchází do kabiny.
    ROLAND PUTSCHE - 0:2

66
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    A je to 2:0!! Hosté se prosazují z rychlého protiútoku! Zaváhání obrany Salzburgu využívá ROLAND PUTSCHE!

Po hlavičkovém souboji s Bergerem se ocitl na zemi Alan, který pravděpodobně inkasoval úder do hlavy.

64
    Putsche se snažil odcentroval z pravé strany, jeho slabý centr odvrací Ilsanker.

63
    Na centr Kampla si nabíhal nově příchozí Sabitzer, ale měl problémy při zpracování a hostující hráči jej o míč připravili.

62
    Wernitznig se dobře uvolnil na levé straně, ale střela mu hrubě nevyšla.

60
    Po hlavičkovém souboji s Schweglerem zůstal ležet na trávníku Standfest. Nyní je ošetřován a doufejme, že je v pořádku.

60
    Na polovině Salzburgu byl faulován Silvio.

59
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Bruno, přichází Sabitzer.

59
    Ke střele ve vápně se dostal obránce Hinteregger, jeho pokus mířil nad.

58
    Další faul tentokrát fauloval Weber a vidí žlutou kartu.

58
    Odpískán faul na Kampla.

56
    Ve vápně se dobře uvolnil Ulmer, ale Drescher jeho pokus zablokoval.

55
    Ke střele se dostal Ramalho, ale jeho střela mířila vysoko nad.

53
    Kofler má míč ve svých rukavicích a bude vykopávat.

53
    Centr Ulmera nikoho nenašel, ale míč na hřišti ještě stihl Alan a dokázal vybojovat rohový kop.

52
    Domácí teď obléhají branku hostů, ťi jsou v hlubokém obranném bloku.

51
    Do únuku šel Seebacher, který byl postrčen Hintereggerem, ale rozhodčí nechává hru plynout.

50
    Ke střele se po dobré kombinaci hostů dostal Wernitznig. Jeho střela ale šla vysoko nad!

49
    Domácí šli rychle dopředu a Kampl vysunul Alana, který ale z velkého úhlu netrefil Koflerovo branku.

49
    Centr odvrátila obrana Salzburgu jen do rohu odkuď chtěl odcentrovat Seebacher, ale Ramalho jeho centr zablokoval.

48
    Volný přímý kop pro hosty! Ten bude rozehrávat Weber.

47
    Alan šel do úniku, ale u míče byl dříve gólman Kofler.

47
    Schwegler obral o míč Wernitzniga a domácí mohou jít dopředu.

46
    Po centru Schweglera se dostal k hlavičce Kampl, ale jeho hlavička mířila mimo.

46
    Hosté hned nakopli míč dopředu na Silvio, svůj prostor ale pohlídal Ulmer.

Žluté karty 2 – 1

Po prvním poločase překvapivě vede WAC, které bylo po celý poločas horším týmem. Jenže ve 28. minutě se prosadil pro rychlém protiútoku Wernitznig a hosté vedli. Domácí poté tlačili hosty, ale bohužel pro ně to k ničemu nevedlo. Ve druhém poločase jistě můžeme čekat velký tlak a Salzburgu a uvidíme, jak toto utkání dopadne. Druhý poločas začne přibližně v 17:33.

45+2

45+2
    Standfest teď zachránil situaci před Schweglerem. Salzburg bude vhazovat.

45+1
    Kampl teď efektivně oklamal Seebacher a postupoval vpřed, kdy míč předal Ulmerovi, který ale odcetrovat nedokázal.

45
    Nastavovat se budou dvě minuty!

45
    Míč u Gulacsiho a domácí budou rozehrávat ze své poloviny.

45
    Kamplovo přízemní střela mířila jen do náruče Koflera.

43
    Po přihrávce Kampla centroval z levé strany Ulmer, jeho centr našel pouze hlavu Dreschera.

42
    Ten rozehrál Wernitznig, jenže jeho centr odhlavičkovala obrana Salzburgu zpět k němu a on poté kazí přihrávku a domácí budou vhazovat.

42
    Seebachera fauloval Hinteregger a hosté mají k dispozici volný přímý kop.

41
    No a právě Ulmer raději fauluje Webera.

40
    Na levé straně kombinoval Kampl s Ulmerem, ale nic kloudného nevymysleli, navíc ztrácejí míč.

39
    V ofsajdovém postavení stál Soriano.

38
    Do úniku byl vyslán Bruno, který se dostal do velkého úhlu a slabě zakončil. Míč se dostal k Schwegtlerovi, který ho poslal zpět do ohně, ale hostující obránci míč odkopli do bezpečí.

37
    Z levé strany centroval Soriano, ale hostující obrana odvrací.

36
    Před vápnem upadl Ilsanker, ale rozhodčí poušťí hru dál.

34
    Hra se teď trochu zklidnila, ale stále vidíme stejný obrázek. Salzburg obléhá vápno WAC.

33
    Žlutou kartu dostává Hüttenbrenner (RZ Pellets WAC).

33
    Před Kampelem raději odehrál na roh Standfest.

33
    Centr Schweglera raději odvrátila hostující obrana na roh.

31
    Z dobrých 25 metrů vypálil k tyči Seebacher a Gulacsi měl co dělat, aby se stihl přesunout.

31
    Na druhé straně střílel Alan, ale hostující obrana jeho pokus zablokovala.

30
    Z volného přímého kopu ovšem hosté nic nevytěžili. Weber míč střelil jen do míst, kde Gulacsi stál.

29
    Hned po gólu byl faulován Silvio Ramalhem a ten vidí za svůj zákrok žlutou kartu!
    CHRISTOPHER WERNITZNIG - 0:1

28
    No hosté zničehonic skórují! Střelou k levé tyči Gulacsiho se prosazuje CHRIOSTOPHER WERNITZNIG!

27
    Wernitznig přišlápl nohu Schweglerovi a domácí budou zahrávat volný přímý kop.

26
    Rychlý Schwegler dokázal proti Bergerovi vybojovat alespoň autové vhazování.

25
    Teď se srazili Ramalho s Hintereggerem a k míči už běžel Soriano, ale Ramalho i ze země dokázal míč odkopnout do bezpečí.

24
    Kampl si poté neodpustil pár slov směrem k rozhodčímu a vidí žlutou kartu!

23
    Na zemi leží Kampl po tvrdém souboji s Seebacherem. Rozhodčí ale faul nepíská.

23
    Jenže si neporozuměl s Alanem a míč letí do zámezí.

U míče opět Salzburg, míč má na pravé straně Kampl.

21
    Alan ale míč proti trojici hráčů hostů neudržel.

21
    Weber ale o míč přišel a domácí mohou jít do rychlého protiútoku.

20
    Po delší době jsou v kombinaci hosté a postupně se dostávají na polovinu Salzburgu.

19
    Na zemi leží po souboji s Alanem hostující Drescher, který je hodně otřesen a už je ošetřován.

18
    Přihrávka na Bruna byla příliš rychlá a záložník Salzburgu stihl zahrát míč jen do autu.

17
    Kampel uvolnil Ulmera, který ale nedokázal odcentrovat přes dobře postaveného Standfesta. Následuje odkop od branky WAC.

16
    Ten rozehrál Soriano, jenže trefil jen zeď.

16
    Volný přímý kop pro Salzburg! Ve vzdušném souboji byl faulován Bruno Seebacherem.

15
    Na polovině byl faulován Ilsanker. Provinil se Putsche.

14
    Po dobré kombinaci Salzburgu stál v ofsajdovém postavení Schwegler.

13
    Teď se dostal do úniku Wenitznig, ale pomezní rozhodčí zvedl ruku a je odpískán ofsajd.

11
    Roh rozehraný Schweglerem nikoho z hráčů Salzburgu nenašel. Míč má v rukavicích Kofler.

11
    Ke střele se ve vápně dostal Kampel, ale jeho střela byla zablokována na roh.

10
    Hosté měli k dispozici volný přímý kop. Ten ale nenadělal domácí obraně příliš problémů a Hinteregger míč odhlavičkoval za půlku.

8
    Na pravé straně se dobře uvolnil Seebacher a odcentroval. Před Silviem na poslední chvíli odhlavičkoval Ilsanker.

Faulován byl Schwegler Baldaufem.

7
    Rohový kop ale hostující obrana odvrátila.

6
    Po dobré kombinaci Kampela a Schweglera domácí získávají roh.

6
    Drescher fauloval unikajícího Alana.
    Břevno Bruna

5
    Po dobré kombinaci Kampela a Soriana se trochu šťastně k míči dostal Bruno, který nastřeluje břevno!

4
    Na levé straně měl hodně prostoru Schwegler, ale k centru se nedostal.

3
    Ilsanker posílá míč až k Gulacsimu, který bude rozehrávat.

2
    Jomzeregger a Ramalho rozehrávají ze své poloviny.

2
    Pro Sorianovo centr si ale došel Kofler a míč drží v rukavicích.

1
    Na úvod bude mít k dispozici Salzburg volný přímý kop po faulu Wernitziga.

1
    Úvodní výkop obstarali hráči Salzburgu.

1

Hráči jsou již nastoupeni na hrací ploše a vše směřuje k začátku utkání!

FC Red Bull Salzburg: Gulacsi – Ulmer, Hinteregger, Ramalho, Ilsanker – Kampl, Schwegler, Leitgeb – Bruno – Alan, Soriano (C).
    Náhradníci: Walke – Schmitz, Sabitzer, Laimer, Keita, Caleta-Car, Ankersen

RZ Pellets WAC: Kofler – Berger, Baldauf, Drescher, Standfest (C) – Putsche, Hüttenbrenner – Wernitznig, Weber, Seebacher – Silvio
    Náhradníci: Dobnik – Kerhe, Ritscher, Seidl, Trdina, Ynclan, Zulj

Rozhodčí: Robert Schörgenhofer – Roland Brandner, Markus Gutschi.

RZ Pellets WAC

Wolfsberger je určitě překvapení letošní sezony. Momentálně se nachází na druhé příčce hned za Salzburgerem se ziskem 28 bodů. Forma hostů ale není v tomto měsíci nějaká oslnivá. Všechny tři zápasy v listopadu prohráli a zmítají se v krizi. Uvidíme, jak se s touto situací hosté poperou na půdě lídra tabulky.

FC Red Bull Salzburg

Domácí jsou dle očekávání po polovině soutěže na prvním místě se ziskem 34 bodů. Nic jiného než titul se také v Salzburgu nečeká. Za poslední dvě ligová kola však Salzburg zvítězil jen jednou. Po prohře na půdě Altachu 1:4, přišla výhra na půdě Sturmu Graz 2:1. V týdnu odehrál rakouský šampion utkání ve Skotsku v rámci Evropské ligy. Salzburg vyhrál 3:1 a upevnil tak śvé vedení ve skupině D. Salzburg tak přicestovala v dobré náladě a určitě bude chtít v tomto utkání naplno bodovat.

Hezké nedělní odpoledne! Rakouská Tipico Bundesliga má dnes na programu další zápasy a my se společně zaměříme na utkání mezi FC Red Bull Salzburg proti RZ Pellets WAC. Úvodní výkop je naplánován na 16:30 a u textového onlajnu se na vás bude těšit Jan Havlovic.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.