Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Čerepovec – Novgorod 3:4 (0:2 po s.n.) | Helsinki – Novosibirsk 3:1 (kon.)
Petrohrad – Novokuzneck 6:2 (kon.) | HC Slovan – Viťaz 0:2 (kon.) | Záhreb – Jaroslavľ 3:4 (po pr.)
Jokerit Helsinki
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Sibir Novosibirsk
Štvrtok 27.11.2014, 17:30KHL

56:40
    Niko Kapanen dostáva 2 minúty za podrazenie a tak môže Novosibirsk v presilovke vyrovnať.

46:11
    Poysti dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie. Presilovka pre hostí.

35:40
    Maxim Ignatovič dostáva 2 minúty za hákovanie, okrem toho za útok na protihráča 5+ do konca zápasu. Veľká šanca pre Jokerit.

24:08
    Jere Sallinen dostáva 2 minúty za podrazenie a hostia si zahrajú presilovku.

14:11
    Wirtanen oslabuje domáci celok na 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

Martin Platko

Góly a asistencie: 35. Hagman (Rita), 55. Moses (Omark), 57. Wirtanen – 31. Enlund (Koskiranta, Kugryšev.)

Jokerit Helsinki: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Vaananen, Jaakola, Gunderson, Lajunen, Ohtamaa, Saari – Hagman, Moses, Maki, Wirtanen, Rita, Hahl, Kapanen, Koukal, Aaltonen, Omark, Sallinen, Poysti
    HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Belov, Ignatovič, Gimajev, Mamašev, Ožiganov – Šumakov, Monja, Bobrov, Thuresson, Kugryšev, Gubin, Kopejkin, Enlund, Sannikov, Koskiranta, Maslichin, Vorošilo.

Rozhodca: Karlsson (Helenius) – Korpikari, Vaananen, Jaakola, Gunderson, Lajunen, Ohtamaa, Saari – Hagman, Moses, Maki, Wirtanen, Rita, Hahl, Kapanen, Koukal, Aaltonen, Omark, Sallinen, Poysti