Lipt. Mikuláš – SR 18 5:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Prievidza 0:0 (zruš.) | Trnava – Senica 1:7 (kon.)
P.H.K. 3b Prešov – Bardejov 3:4 (po pr.) | Topoľčany – Michalovce 2:4 (kon.) | Pov. Bystrica – Detva 4:5 (0:1 po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
5:3 (1:1, 3:0, 2:1)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
Streda 26.11.2014, 17:00 • ZŠ L. Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Mikulášským juniorom sa v poslednom čase darí, no to seniori povedať nemôžu. Naposledy dostal Mikuláš výprask v Michalovciach, kde po prvej tretine prehrával 5:0. Slovenská reprezentácia do 18 rokov sa zas v predohrávke 23. kola stretla s Detvou. Detva nezaváhala a po výsledku 2:0 sa dostala na 1. miesto v tabuľke. Pre "liptákov" bude hlavné v tomto zápase potvrdiť rolu favorita, ak chcú pomýšlať na vyššiu priečku ako je hrana play off. Naopak pre mladíkov, ktorí sú momentálne predposlední je to dobrá šanca dokázať, že nie sú obstrelovací panák. Čakáme vyrovnaný zápas, v ktorom budú mať domáci "liptáci" mierne navrh.

00:01

10:17
    Na 2. minúty si pôjde posedieť na trestnú lavicu hráč Liptovského Mikuláša Juraj Kadlubiak za hru so zdvihnutou hokejkou.

11:26
    Ďalšie vylúčenie Mikuláša. 2. minúty dostal aj Radoslav Macík.

12:08
    Gól! Mladíkov posiela v presilovke do vedenia Andrej Vadovič.

16:04
    Domáci vyrovnávajú zásluhou Poliačka.

20:00
    Už tretie previnenie domácich. Na 2. minúty si pôjde posedieť na trestnú lavicu Tomáš Janči.

20:00

20:01

33:14
    Domáci sa prvý krát dostávajú v tomto zápase do vedenia, vďaka gólu MAROŠA PIATKA.

37:14
    JÁN HOLIGA zvyšuje na 3:1. Bez asistencie.

39:41
    "Liptáci" dokazujú mladíkom, kto je tu doma, pretože Marcinko posiela Mikukáš to vedenia 4:1.

40:00

40:01

40:50
    Radovan Bondra dostal dve minúty za hákovanie.

43:27
    Druhé vylúčenie hostí v tomto zápase prišlo po faule Luntera.

43:43
    MACÍK využil presilovú hru a domáci sa dostávaju do jednoznačného vedenia.

46:47
    Už piate vylúčenie domácich! Menší trest pre Macíka.

47:26
    Hostia vďaka presilovke znižujú. VALENT využil presilovku.

52:19
    Richard Ondrušek na 2. minúty oslabuje mladíkov. "Liptáci" si zahrajú presilovku.

57:15
    SLOBODA znižuje na rozdiel dvoch gólov! Dočkáme sa veľkého obratu?

59:28
    Brankár Hollý sa previnil podrazením a tak majú mladíci ešte šancu vyrovnať.

59:58
    2 sekundy pred koncom ešte stihol zahákovať Juraj Kuric, ale o zápase je už rozhodnuté.

60:00
    Koniec zápasu. (19:13:58)
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ján Vojtaššák

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 17. Poliaček (Uhrík), 34. Piatka (Uhrík, Moravčík), 38. Holiga, 40. Marcinko (Roháč, Trochta), 44. Macík (Bartík), 58. Sloboda (Sadecký) – 13. Vadovič (Pataky), 48. Valent (Bodák, Danko)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý- Mezovský, Moravčík, Nitriansky, Kadlubiak, Janči, Holiga, Macík-Kuric-Bartík, Marcinko-Trochta-Roháč, Poliaček-Piatka-Uhrík, Lištiak-Števuliak-Janček
    JOJ ŠPORT Slovensko U18: Húska- Hatala, Vadovič, Bodák, Danko, Krempaský, Trška, Mihalko, Bondra, Pataky-Sadecký-Sloboda, Žiak-Valent-Buček, Andrisík-Oško-Struška, Trnka-Ondrušek-Lunter

Rozhodca: Valach,Farkaš-Holienka