Chomutov – Litoměřice 6:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 9:3 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.)
Kadaň – Most 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 26.11.2014, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

54:31
    Domácím se v dnešním utkání také naskytá přesilová hra pět na tři. Jaroslav Roubík vyloučen za zdržování hry.

53:39
    Vít Budínský vyloučen na dvě minuty za podražení.

45:31
    Bude se hrát čtyři na tři. hostující hráč Jan Kloz vyloučen na dvě minuty za podražení.

44:45
    Z hostů vyloučen Štěpán Kuchynka za vysokou hůl, ve stejném čase vyloučen i domácí hráč Kamil Vávra za podražení.

36:22
    Domácí si zahrají přesilovou hru. David Merta dostává dvě minuty za podražení.

35:08
    Hlavní rozhodčí Úlehla posílá Šumperk opět do tří !!! Aleš Holík si jde odpykat dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté budou hrát pět na tři necelou minutu.

31:03
    A je tu další trest pro domácí a tohle se domácím fanouškům už vůbec nelíbí, ti vhazují kelímky s pivem na ledovou plochu. Pětiminutový trest plus trest do konce utkání si vyfasoval Martin Novotný.Trest jede odpykat Filip Kužílek.

30:58
    Patrik Moskal neudržel své nervy a po přerušení poslal puk směrem po rozhodčím, ten mu následně udělil desetiminutový trest plus trest do konce utkání za nesportovní chování.

28:27
    Petr Přeučil usedá na trestnou lavici za podražení. Domácím se tak naskytá další přesilová hra.

25:57
    Vladimír Brož usedá na trestnou lavici za hákování.

20:42
    Hosté jdou znovu do čtyř. Martin Vágner dostává dvě minuty za podražení.

18:21
    Brunec byl zasažen vysokou holí a Šumperk si tak zahraje přesilovou hru. David Merta si odpykává dvě minuty.

12:54
    Jakub Slavík dostává dvě minuty za krosček.

12:11
    Tomáš Drtil vyfasoval dvě minuty za podražení.

07:52
    Domácím se naskytá první přesilová hra. Na trestnou lavici usedá Tomáš Kolafa za sekání.

01:37
    Signalizované vyloučení přichází. Tomáš Brunec usedá na trestnou lavici za držení protihráče.

Kateřina Glogarová

Góly a asistencie: 46. Vrdlovec (Žálčík) – 16. Kloz (Vágner), 37. Roubík (Holomek), 60. Roubík

DRACI PARS ŠUMPERK: Koutský (Zelenka) – Drtil, Holík, Sedlák, Gewiese, Novotný, Slavík – K. Vávra, Vrdlovec, Velecký – Brunec, Moskal, Žálčík – Staněk, Illéš, Blahuta – Cink, Vachutka, Kužílek
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Zdvořáček – Budínský, Roubík, Rod – Pořický, Kloz, Merta – Kuchynka, T. Vávra, Přeučil – Baránek, Kopta, Gengel

Rozhodca: Úlehla – Křivohlavý, Svoboda