Chomutov – Litoměřice 6:1 (kon.) | Jihlava – Prostějov 9:3 (kon.) | Třebíč – Motor ČB 1:3 (kon.)
Kadaň – Most 6:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 2:4 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 1:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 1:2 (0:1 po s.n.)
BK Havlíčkův Brod
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
AZ Havířov
cz Streda 26.11.2014, 18:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)

49:39
    Martin Matějíček (HAV) dostává 2 minuty za hákování a Rebelové si zahrají přesilovou hru.

47:30
    Jiří Kurka (HBR) dostává 2 minuty za podražení.

34:12
    Domácím se poté podařilo dostat dopředu a hráčská lavice hostů je potrestána za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Tomáš Fořt (HAV).

33:03
    Hostům je však nabídnuta další přesilová hra, na trestnou lavici se usadil Dominik Kubalík (HBR) na 2 minuty za hákování.

30:59
    Hosté si zahrají 24 sekund přesilovou hru 4 na 3, vyloučen je Jiří Kuchler (HBR) za hákování. Poté bude pokračovat klasická přesilovka Havířova.

29:23
    Radim Ostrčil (HAV) a Jan Heřman (HBR) jsou vzájemně vyloučeni za hrubost, když se oba střetli v menší potyčce za hostující klecí.

23:17
    Po střele Dominika Kubalíka od levého hrazení přichází trest, Martin Lenďák (HAV) dostává 2 minuty za hrubost.

15:33
    Radim Haas (HAV) nyní dostává 2 minuty za podražení.

11:54
    David Pavlíček (HBR) byl poslán na trestnou lavici na 2 minuty za podražení, hosté si tak zahrají přesilovou hru.

03:09
    Domácí mají výhodu přesilové hry, Tomáš Jiránek (HAV) dostává 2 minuty za podražení.

Milan Sochor

Góly a asistencie: 2. Heřman (Tomek, Rousek), 44. Babka (Kuchler, Maliník) – 11. Tomi (Hlinka, Šedivý), 22. Tomi (Šedivý, Šenkeřík), 35. Jiránek (Foltýn), 48. Matějíček (Jiránek, Loskot)

BK Havlíčkův Brod: Landsman (Barus) – Štindl, Pavlíček, Sklenička, Zítka, Kurka, Kolář – Minárik, Zohorna, Kuchler "A" – Maliník "C", Heřman, Tomek – Rousek, Babka, Sedláček – Zdráhal, Kubalík, Přikryl – Půlpán.
    AZ Havířov: M. Svoboda (Daneček) – Foltýn, Matějíček, Šenkeřík, Lenďák, Bezuška, Ostrčil, Bahounek – Fořt, Loskot, Jiránek – Šedivý, Hlinka, Tomi – Chmielewski, Pechanec "A", Sztefek "C" – Maruna "A", Haas, Jakúbek.

Rozhodca: Pavel Würtherle – Petr Kotlík, Roman Zídek