Columbus – Winnipeg 2:4 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:3 (0:1 po s.n.) | Nashville – LA Kings 4:3 (1:0 po s.n.)
Dallas – Edmonton 3:2 (kon.) | Arizona – Colorado 3:4 (po pr.) | Vancouver – NJ Devils 2:0 (kon.)
Anaheim – Calgary 3:2 (kon.)
Columbus Blue Jackets
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Winnipeg Jets
cz Streda 26.11.2014, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

58:51
    Columbus dostává dvě minuty za příliš hráčů na ledě.

38:28
    Domácí si zahrají další přesilovku! Za držení je vyloučen Evander Kane.

34:59
    Hartnell je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

34:15
    Jets půjdou do tří. Vyloučen Pardy na dvě minuty,

34:08
    Jenner mohl dorážet do prázdné branky, ale nepodařilo se mu puk zvednout a Hutchinson fantasticky jeho střelu vyrazil betonem.

32:45
    Přesilovka pro Jackets. Vyloučen je Perreault za faul loktem.

17:57
    Johansen je vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl.

16:32
    Druhá přesilovka pro Blue Jackets! Vyloučen je Stuart na dvě minuty za podražení.

09:19
    Thornburn dostává za vyvolání bitky 2+10 minut a v utkání už si nezahraje. Boll dostává dvě minuty za napadení plus pět minut plus do konce utkání a dnes už si také nezahraje.

01:48
    První vyloučení. Michael Frolík je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Jan Havlovic

Góly a asistencie: 4. Leopold (Anisimov, Savard), 50. Johansen – 1. Little (Ladd, Wheeler), 37. Kane (Byfuglien, Trouba), 37. Ladd (Little, Wheeler), 60. Kane (Trouba)

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson (C), Prout, Connauton, Wisniewski, Leopold, Savard – Hartnell, Johansen, Foligno (A) – Calvert, Jenner, Skille – Gibbons, Anisimov, Atkinson – Tropp, Wennberg, Boll (A).
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Clitsome, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd (C), Little, Wheeler – Kane, Perreault, Byfuglien – Lowry, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk.

Rozhodca: McCauley, St. Laurent – Pancich, Brisebois