CSKA Moskva – AS Rím 1:1 (kon.) | Borisov – Porto 0:3 (kon.) | Manchester City – Bayern 3:2 (kon.)
Paríž – Amsterdam 3:1 (kon.) | APOEL – Barcelona 0:4 (kon.) | Schalke – Chelsea 0:5 (kon.)
Lisabon – Maribor 3:1 (kon.) | Doneck – Bilbao 0:1 (kon.)
Sporting Lisabon
3:1 (2:1)
NK Maribor
Utorok 25.11.2014, 20:45 • Estádio José Alvalade, Lisabon • Liga majstrov

Neuveriteľný zápas je na konci. Videli sme štyri góly, z toho polovicu vlastných. Polčasová prestávka sa predĺžila na takmer hodinovú pauzu, pretože na štadióne bol problém s osvetlením. Napokon je už ale všetko dobojované do konca a s triumfu sa teší domáci Lisabon.

Ďakujeme za pozornosť a za to, že ste nás dokázali sledovať až do tejto nočnej hodiny. Prajeme vám dobrú noc a úspešný štart do nového dňa! (23:26:36)

90+4

90+2
    V samom závere tohto zápasu to ešte skúšajú hostia. Ich aktivita síce smeruje k strele, ale Patricio zaváhať nemôže. Presný zásah už zrejme neuvidíme.

90
    Nadstavovať sa budú tri minúty.

89
    Futbalisti domáceho Lisabonu sa natlačili až priamo pred bránku a prišlo zakončenie z niekoľkometrovej vzdialenosti. O to sa postaral Montero, ale v rýchlosti iba tesne minul priestor troch žrdí.

88
    Domáci tím je pri chuti a zrejme sa ešte pokúsi niečo vymyslieť! Futbalisti Lisabonu to už skúšajú aj z väčších vzdialeností a divákom sa ich aktivita v závere rozhodne páči.

87
    Domáci tím ale zahodené šance mrzieť nemusia. Lisabon vyhráva tri minúty pred koncom riadnej hracej doby pohodlným dvojgólovým rozdielom a tento zápas už stratiť nemôže.

85
    A opäť Nani! Domáci tím využíva súperove diery v defenzíve, tlačí sa do útoku, no zakončenie teraz Lisabonu akosi zlyháva. Nani minul bránku iba o kúsok.

84
    Domáci tím sa opäť dostal do útoku a bolo z toho aj poriadne nebezpečné zakončenie! Na konci rýchlej akcie bol Nani, ktorý hlavičkoval z malého vápna, ale skutočne iba veľmi tesne vedľa bránky.

83
    Striedanie v tíme Sporting Lisabon: z ihriska odchádza João Mário, prichádza André Martins.

82
    Domácemu tímu sa po súperovej strate lopty dokonca podarilo dostať do rýchleho brejku. Na jeho konci bol Carrillo, ktorý aj strieľal, no nebol dostatočne dôrazný a táto rana do siete prejsť nemohla.

81
    Hostia sa síce na útočnú polovicu dostali, ale tam ani len nevystrelili a o loptu prišli. Takto to ďalej nepôjde.

79
    Lopta lieta zo strany na stranu a zdá sa, že už nič zaujímavé neuvidíme. O tom ale nechce Maribor ani len počuť, pretože loptu si berie na svoje kopačky a skúsi ešte niečo vymyslieť.

78
    Hostia sa ale ďaleko takisto nedostali, pretože sme videli druhý útočný faul v krátkom čase. Hra je teraz poriadne rozhádzaná.

77
    Domáci hráči mali k dispozícii rohový kop, no po ňom sa ani len nedostali k zakončeniu, pretože sa dopustili útočného faulu.

76
    Striedanie v tíme Sporting Lisabon: z ihriska odchádza Luka Zahovič, prichádza Jean Philippe Mendy.

75
    Striedanie v tíme Sporting Lisabon: z ihriska odchádza Islam Slimani, prichádza Fredy Montero.

73
    Hra sa trochu upokojila a čakajú nás zaujímavé posledné minúty. Loptu si na svoje kopačky opäť prevzali domáci hráči, ktorí sa ešte pokúsia upraviť skóre a definitívne si tak poistiť víťazstvo.