Hamburger – Brémy 2:0 (kon.) | Stuttgart – Augsburg 0:1 (kon.)
VfB Stuttgart
0:1 (0:0)
FC Augsburg
Nedeľa 23.11.2014, 17:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Nemecká Bundesliga

S konštatovaním, že Augsburg vyhral dnešné stretnutie 1:0 sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa. (19:23:30)

Aj sa tak stalo! Je koniec!
    Domáce mužstvo potvrdilo fakt, že je najhorším celkom v tejto sezóne a keď sa k tomu pridal fakt, že v 29. minúte bol vylúčený Schwaab, ten Stuttgart dnes nemohol uspieť.
    Rozuzlenie prišlo v 72. minúte, po tom, čo bola nariadená penalta. Tú bezpečne premenil Verhaegh.

90+3

90+3
    Zdá sa, že už sa nič dôležitého neudeje, obe mužstvá čakajú na záverečný hvizd.

90+3
    Ešte jedna príležitosť! Da Silva sa dostal do zakončenia z pravej strany, ale jeho pokus končí na bočnej sieti!

90+2
    Nad rámec hry sa nám bude hrať 3 minúty, o malú chvíľu tak čakáme záverečný hvizd.

90+1
    Bobadilla navyše fauluje, hra je opäť prerušená, tento fakt vyhovuje viacej hosťom.

90+1
    Tú ale rozohrali na krátko a zbierajú dôležité sekundy.

90
    Začala nám plynúť posledná minúta základnej hracej doby. Hostia teraz navyše budú mať výhodu štandardky tesne za šestnástkou.

89
    Posledné striedanie v dnešnom zápase. Wernera nahradí Da Silva.

87
    Lopta je teraz za postrannou čiarou. Domáci vhadzujú.

86
    Zdá sa, že zápas sa nám dohrá už v kľudnom tempe, pretože do konca riadnej hracej doby zostáva odohrať ešte niečo menej ako 5 minút a Stuttgart je naozaj jalový v smerom do útoku.

85
    Center Kostića do šestnástky, ale ten našiel iba hráčov hostí.

84
    Bobadilla posielal loptu do šestnástky, ale Augsburg sa previnil útočným faulom.

84
    Durdič je teraz faulovaný Romeuom, ten už videl, žltú kartu v dnešnom zápase a tak by si mal dávať pozor.

83
    Domáci striedajú! Feulnera nahradil Hong Čong- ho.

82
    Ale ani Stuttgartu sa vôbec nedarí smerom dopredu. Teraz si domáci pomohli rozohrávkou cez Ulreicha.

81
    Tak až teraz Augsburg odovzdal loptu svojmu súperovi. Jeho hráči sa stiahli na vlastnú polovicu a bránia jedno gólový náskok.

79
    Augsburg je stále pri lopte a stretnutie jeho hráči dohrávajú tak povediac úplne v pohode.