Sokoli Pardubice
3:4 (2:0, 0:2, 1:1 - 0:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
cz Sobota 22.11.2014, 18:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga (CZ)

A je konec, po třech minutách a třiceti sekundách v prodloužení ukončuje utkání střelou z otočky Zdeněk Žák a bod navíc putuje do Vítkovic. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám hezký zbytek večera. (19:54:50)

Nejlepší hráči:
    Lukáš Hájek (VIT)
    Filip Bahník (PCE)

65:00

63:30
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    A je dobojováno. ZDENĚK ŽÁK z otočky prostřelil Levínského a ukončuje zápas. Asistence: Pavel Brus

62:48
    Ivo Taichman krásně našel skulinku mezi dvěma obránci a vystřelil až na Rataje, kterému míček sice vypadl, naštěstí pro hosty ovšem na druhou stranu.

62:20
    Hra se zatím přelévá z jedné půle hřiště na druhou a nikdo si nevytváří větší šance.

61:10
    Radek Krajcigr se ukázkově protáhl přes Bruse a mohl jít sám na bránu. Bohužel pro Pardubice se mu ale míček odkutálel do rohu.

60:33
    Matúšovi byl skvěle odebrán míček a domácí jdou dopředu.

60:08
    Prodloužení začalo atakem Vítkovic na bránu Pardubic.

60:01

Střely po třetí třetině: 33-57

Třetí třetina je minulostí, góly padly dva. Nejprve Lukáš Hájek usměrnil kotouč za záda Levínského a posléze z trestného střílení překonal Martin Zozulák střelou do pravého růžku Rataje. Po dvouminutové přestávce začne prodloužení.

60:00

59:56
    Vítkovice jdou do šesti!

59:56
    Oddechový čas pro hosty.

59:36
    Hubálek jen těsně míjí branku Pardubic! Zjevně se dočkáme prodloužení.

58:57
    Pardubice s rozehrávkou nikam nepospíchají zatím. Burian drží míček za vlastní brankou.

57:57
    Jaromír Lisa dlouho na půli hřiště vymýšlel, co s míčkem. Nakonec se rozhodl vypálit a střela šla jen těsně nad.

57:35
    Roman Krajcigr tvrdě atakoval hostujícího hráče a hra se přerušuje na chvíli. Vše se ale obejde bez vyloučení.

56:43
    Martin Zozulák nedokázal dopravit míček do poloprázdné sítě!

55:44
    Přihrávku na Taichmana zastavil pohotovým zákrokem Hubálek. Kdyby ne, domácí by pravděpodobně šli do vedení, jelikož Taichman stál sám před prázdnou klecí.

54:31
    Teichmanovu ránu kryje Rataj. Vítkovice rozehrávají útok.

53:25
    Vítkovice se snaží vrátit zpět svůj náskok, Pardubice ale skvěle brání.

52:09
    Pardubice právě vstřelily branku!
    MARTIN ZOZULÁK šel velmi pomalu a svým mícháním položil Rataje, poté měl již jednoduchý úkol. Bez asistence

52:09
    Pardubice půjdou na trestné střílení! Petr Jankulár fauloval Martina Zozuláka.

51:58
    Rána Pavla Bruse skončila v rohu hřiště.

51:08
    Jan Šebesta tečoval letící míček velmi těsně mimo branku Pardubic.

50:24
    Jaromír Lisa to zkoušel střelou z první, neúspěšně.

49:38
    A opět Filip Bahník, který tentokrát jen těsně minul branku hostů.

49:08
    Matejčíkova přízemní rána prosvištěla kolem brány Levínského. Pardubice se zatím drží u míčku.

48:08
    Dlesk se krásně dostal přes obránce Vítkovic, zakončit ale nestihl.

47:30
    Tomáš Dlesk zakončoval nepřesně střelou od mantinelu.

46:54
    Zbořil nyní hodně minul branku a míček letí mimo hrací pole.

46:03
    Bahník nyní pouze promáchl a Vítkovice šli do situace jeden na jednoho. Levínský ale vše zvládl.

45:41
    Ivo Teichman se nedokázal protáhnout skrze dva obránce Vítkovic a Pardubice tak přicházejí o míček.

44:55
    Pozemní ránu Šebesty Levínský likviduje.

44:43
    Vítkovice nyní tlačí domácí. Psychickou nepohodu skvěle prezentoval Filip Bahník, který ve velké příležitosti ani netrefil míček.

42:54
    Nedáš – dostaneš. LUKÁŠ HÁJEK posílá dorážkou Vítkovice do vedení. Asistence: Pavel Brus

42:29
    Ivo Teichman se ocitl ve výtečné příležitost! Jeho rána ale gólem neskončila.

41:45
    Levínskému vypadl míček, čehož využil Mare Bräuer, jeho dorážka ale gólem neskončila.

41:04
    Tvrdou ránu Marka Matejčíka tečoval svými dlaněmi Levínský mimo hrací plochu.

40:17
    Poslední třetina začala hrou Vítkovic v pásmu domácích.

40:01

Dvě třetiny dnešního utkání jsou minulostí. V druhé periodě hosté srovnali dvoubrankové manko, když nejprve překonal Levínského Ladislav Gál a posléze stál na konci ukázkové kombinace Jiří Šebesta, který tak srovnal skóre. Uvidíme, co nám přinese poslední třetina.

40:00

39:38
    Střelu Václava Oubrechta kryje Rataj.

39:30
    Zřejmě poslední přerušení v této třetině budou rozehrávat domácí.

38:58
    Míček je nyní pod kontrolou domácích, kteří se snaží vstřelit branku.

37:26
    Pardubice vstřelily gól, nicméně ten jim uznán nebyl.

36:23
    Filip Bahník trefuje tyč!

35:56

35:49
    Martin Zozulák po chvíli rozmýšlení střílí mimo branku Ostravanů.

34:55
    Petr Jankulár se probojoval až do pásma Pardubic. Jeho pokus ale Levínský zvládl. Následnou ránu Buriana tečoval obránce hostí mimo hřiště.

34:12
    Sokol po delších kombinacích vystřelil pouze do obránce Vítkovic.

33:56
    Matejčík se provinil vysokou holí. Nastává tak dvouminutová přesilovka pro Pardubice.

32:46
    Lukáš Hájek mohl darovat Vítkovicím náskok! V osudové chvíli ale netrefil klec.

31:46
    S lehčí herní převahou se do útoku ženou Vítovice.

30:55
    A je vyrovnáno. Úchvatnou kombinaci Vítkovic zakončil do zcela odkryté branky po přihrávce od Hájka JAN ŠEBESTA. Asistence: Lukáš Hájek

30:21
    Hra se nyní přesunula na půli Vítkovic.

29:35
    Dělovku Jaromíra Lisy zastavily hbité ruce Rataje.

29:22
    Po nepřesných kombinacích jsou u míčku hosté.

28:47

28:39
    Lukáš Veltšmíd si nebezpečně vyběhl a zakončoval zcela nehlídaný na bránu Pardubic. Naštěstí pro domácí ji ale minul.

27:55
    Což se nelíbilo Pavlu Brusovi, který vzal vše do svých rukou a vystřelil z bezmála půlky hřiště na bránu Levínského. Gólem to ale neskončilo.

27:38
    Vítkovice zatím nebezpečně kombinují, obrana Sokolu jim ale moc nedovoluje.

26:47
    Na dvě minuty si za sekání jde sednout Tomáš Dlesk.

26:36
    Míček rozehrával Petr Němeček, bohužel pro domácí z toho nic nevzešlo.

26:08
    Rána Karla Brychty byla tečována mimo ohrožení klece Vítkovic. Domácí se i nadále snaží zvednout náskok.

25:25
    Po rychlých kombinacích domácí ztrácí míček a dopředu se ženou Vítkovice.

24:11
    Tato střela ale do branky Pardubic už zapadla. V předbrankovém prostoru se nejlépe zorientoval LADISLAV GÁL a snižuje tak náskok Pardubic. Asistence: Adam Zbořil

23:38
    Šebesta sklepl letící míček milimetry vedle branky Pardubic! Velká šance pro Vítovice.

22:20
    Adam Delong z bezprostřední blízkosti těsně minul branku domácích.

21:03
    Zozulák se dostal do pěkné pozice a střelou z první trefil pouze část výstroje Rataje.

20:21
    Sokol se zatím drží na své půli a nikam nespěchá.

20:01

Je za námi konec první periody, po které vedou domácí Pardubice 2:0. Hra byla v první části vyrovnanější, poté převzali iniciativu Pardubice a byli po zásluze odměněny dvěma góly. Nejprve přesně mířil Filip Bahník a posléze skákající kotouč dopravil do sítě Roman Krajcigr. Uvidíme, co nám přinese příštích 40 minut.

20:00

19:56
    Ke konci to ještě zkoušel Petr Němeček, ani jeho pokus ale v síti neskončil.

19:33
    Ke konci první periody to ještě zkoušeli Vítkovce. Levínský ale střelu Ostravanů zvládl.

18:24
    Ukázkovou kombinaci mezi Chmelařem a Bahníkem zakončoval druhý jmenovaný. Míček si ale cestu na hrací plochu nenašel.

17:44
    Hra se nyní zklidnila, míček mají Pardubice.

16:40
    Pardubice jsou nyní na koni a drží míček na svých holích.

15:33
    Nečekaný gól končí v síti hostů! K odraženému míčku se dostal jako první RADEK KRAJCIGR a ranou z první jej poslal do sítě hostujícího celku. Asistence: Václav Oubrecht

14:49
    Hra má momentálně velký spád, do vyložené šance se ale momentálně ani jeden celek nedostal.

13:23

13:10
    Hubálek dlouho naznačoval přihrávku, nakonec ale vystřelil. Bohužel pro hosty šla jeho rána vedle.

12:41
    Tvrdou ránu Bruse vykryl vlastním tělem Oubrecht.

12:11
    Veltšmídova střela sice Levínskému vypadla, naštěstí pro domácí však vypadla mimo klec.

11:52
    Ve vlastním oslabení se dostal do pěkné pozice Filip Bahník, jeho střela ale letí mimo.

11:23
    Martin Junek si odpyká dvouminutový trest za špatné střídání.

10:44
    A Pardubice se dostávají do vedení! Samostatný únik zakončil ukázkovou střelou do růžku branky FILIP BAHNÍK. Asistence: Adam Šťastný

10:00
    Lisova střela z půlky hřiště končí v náruči Luptáka.

09:30
    Gálova střela letí jen těsně vedle. U míčku jsou stále Vítkovice.

09:06
    Ivo Teichman se dostal do úniku, jeho lehká střela ale Luptákovi vypadla a málem z toho byl gól.

08:16
    Ve velké šanci se ocitl Marek Matejčík, jeho střela byla ale tečována pryč. Herní převahu zatím mají hosté z Ostravy.

07:43
    Hubálkova střela letí mimo hrací plochu, hru budou rozehrávat hosté.

07:05
    Lukáš Hájek se nyní prezentoval velmi pěknou střelou, kterou Levínský ale vykryl ramenem.

06:04
    Krajcigrova přihrávka našla pouze Marcela Matejčíka. Pardubice ale i nadále atakují svatyni Vítkovic.

05:14
    U míčku jsou nyní hosté. Jan Šebesta trefuje Levínského do masky.

04:35
    Delong vystřelil z velmi ostrého úhlu, Levínský střelu tečoval pryč.

03:54
    Vítkovice rozehrávají z vlastního pásma a hra se přesouvá do pásma Pardubic.

03:31
    Střela Davida Matúše letí mimo hrací plochu.

02:44
    Po chybě Škeříka se do úniku dostal Hájek, střelou mezi nohy ale Levínského nepřekonal.

02:15
    Hraje se nyní velmi svižně, ke střele se zatím ale domácí ani hosté, s výjimkou Veltšmída nedostali.

01:31
    První střelu utkání od Veltšmída kryje Levínský.

01:06
    Domácí se dlouho drželi na vlastní půli, nyní vyráží dopředu.

00:29
    U míčku jsou hosté a kombinují.

00:01
    Hra začala atakem hostů na branku Pardubic.

00:01

Sokol PPAS Pardubice: Levínský (Tvrdý) – Oubrecht, Kunt, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Hauschke, Junek, Teichman, Lisa, Bahník, Dlesk, Škeřík, Burian, Krajčík, Chmelař, Němeček, Formánek

1. SC Vítkovice Oxdog: Rataj (Lupták) – Jankulár, Brus, Šebesta Jan, Šebesta Jiří, Gál, Pešat, Nehera, Zbořil, Hájek, Bräuer, Veltšmíd, Matejčík, Delong, Matuš

Rozhodčí: Jakub Formánek, Vlastimil Šolc.

Vítkovice Oxdog
    Ostravané jsou na tom o dost lépe, než domácí. Po desíti zápasech obklopují třetí příčku celé soutěže, na Pardubice mají náskok deseti bodů, což je poměrně hodně. Pokud dnes ale prohrají, tak domácí odskočí na sedmé místo před Bohemians. Pokud ale vyhrají hosté z Vítkovic, čeká je posun na druhou příčku před Mladou Boleslav. Na první Tatran ztrácejí v tuto chvíli 6 bodů. Oba týmy tak mají o motivaci postaráno. Papírovým favoritem jsou hosté, domácí ale určitě budou chtít překvapit. Kdo dnes vzejde jako vítěz?

Sokol Pardubice
    Extraliga se nám pomalu přechyluje do druhé poloviny, startuje totiž 11. kolo. Pardubice se zatím po deseti zápasech nachází na osmé příčce – poslední příčka zajišťující postup do play-off. Pardubice se museli vzpamatovat z debaklu v Mladé Boleslavi, kde schytali potupnou desítku, svému sokovi ale ten den vstřelili o 7 gólů méně. Východočeský celek tak dnes musí vyhrát, aby si udobřil fanoušky. Povede se jim to?

Zdravím všechny příznivce florbalu. V dnešním utkání AutoCont extraligy přivítá Sokol PPAS Pardubice v SH Dašická tým SC Vítkovice Oxdog .

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Karel Janeba

Góly a asistencie: 11. Bahník (Šťastný), 16. Krajcigr (Oubrecht), 53. Zozulák (t.s.) – 25. Gál (Zbořil), 31. Šebesta (Hájek), 43. Hájek (Brus), 64. Žák (Brus)

Sokoli Pardubice: Levínský (Tvrdý) – Oubrecht, Kunt, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Hauschke, Junek, Teichman, Lisa, Bahník, Dlesk, Škeřík, Burian, Krajčík, Chmelař, Němeček, Formánek
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Rataj (Lupták) – Jankulár, Brus, Šebesta Jan, Šebesta Jiří, Gál, Pešat, Nehera, Zbořil, Hájek, Bräuer, Veltšmíd, Matejčík, Delong, Matuš

Rozhodca: Jakub Formánek, Vlastimil Šolc