Podbrezová – Ružomberok | 1:2 (kon.) | | | Trnava – Košice | 3:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – B. Bystrica | 0:0 (kon.) |
Trenčín – Senica | 3:1 (kon.) |
Dubnica – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Žilina B – Nové Mesto n/V | 3:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Bardejov | 0:0 (kon.) |
Prešov – R. Sobota | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Trebišov | 7:0 (kon.) | | | Dolný Kubín – Lok. Košice | 2:1 (kon.) |
Nitra – Pohronie | 2:3 (kon.) | | | Poprad – Moldava | 3:0 (kon.) |
Liberec – Jihlava | 2:2 (kon.) | | | Teplice – Dukla Praha | 1:0 (kon.) | | | Brno – Příbram | 1:0 (kon.) |
Sparta Praha – Č. Budějovice | 4:0 (kon.) | | | Ostrava – Jablonec | 1:2 (kon.) |
Chelsea – West Bromwich | 2:0 (kon.) | | | Everton – West Ham | 2:1 (kon.) | | | Leicester – Sunderland | 0:0 (kon.) |
Manchester City – Swansea | 2:1 (kon.) | | | Newcastle – QPR | 1:0 (kon.) | | | Arsenal – Manchester United | 1:2 (kon.) |
Atlético Madrid – Malaga | 3:1 (kon.) | | | Eibar – Real Madrid | 0:4 (kon.) | | | Barcelona – Sevilla | 5:1 (kon.) |
La Coruña – Sociedad | 0:0 (kon.) |
Bayern – Hoffenheim | 4:0 (kon.) | | | Schalke – Wolfsburg | 3:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Frankfurt | 1:3 (kon.) |
Hannover – Leverkusen | 1:3 (kon.) | | | Paderborn – Dortmund | 2:2 (kon.) |
Bergamo – AS Rím | 1:2 (kon.) | | | Lazio – Juventus | 0:3 (kon.) |
Charleroi – Anderlecht | 3:1 (kon.) | | | Gent – Cercle Bruggy | 4:0 (kon.) | | | Mouscron – Lierse | 2:1 (kon.) |
Lokeren – Westerlo | 0:0 (kon.) | | | Brugge – Waasland-Beveren | 4:2 (kon.) |
FC Ural – Kazaň | 1:3 (kon.) | | | Torpedo Moskva – Rostov | 2:1 (kon.) | | | FK Krasnodar – CSKA Moskva | 2:1 (kon.) |
Zenit – Kubaň Krasnodar | 1:0 (kon.) |
Bastia – Lyon | 0:0 (kon.) | | | Guingamp – Rennes | 0:1 (kon.) | | | Lorient – Lens | 1:0 (kon.) |
Monaco – Caen | 2:2 (kon.) | | | Nice – Remeš | 0:0 (kon.) |
Pardubice – Žižkov | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Vlašim | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Třinec | 3:1 (kon.) |
Frýdek-Místek – Sigma Olomouc | 0:1 (kon.) | | | Opava – Most | 3:0 (kon.) | | | Zlín – Kolín | 1:1 (kon.) |
Grodig – Rapid Viedeň | 3:1 (kon.) | | | Austria – Admira Wacker Mödling | 4:0 (kon.) | | | Ried – Rheindorf Altach | 2:1 (kon.) |
Neustadt – Wolfsberger | 2:0 (kon.) |
Alkmaar – Arnhem | 1:0 (kon.) | | | GA Eagles – Breda | 2:0 (kon.) | | | Feyenoord – Dordrecht | 2:0 (kon.) |
Willem II – Excelsior | 1:1 (kon.) | | | Amsterdam – Heerenveen | 4:1 (kon.) |
koniec
FK Baník Sokolov
2:0
(1:0)
FC Graffin Vlašim
Lukáš Švéda
Góly:
14. Čada, 62. Hofmann
Rozhodca: M. Paták – Hrabovský, Kotalík
Diváci: 823
Karty: 20. Pouček (SOK) – 22. Starý (VLA)
Nepremenená penalta:
FK Baník Sokolov:
Belaň – Blažek, Vondráček, Hofmann, Hrubý – Čada (K), Machek – Vaněček (85. Kucalas), Dvořák II., Pouček (74. Dřížďal) – Šamánek (52. Červenka)
Náhradníci: Dvořák I. – Kobylík, Kucalas, Červenka, Kravar, Dřížďal, Ouedraogo
Tréner:
FC Graffin Vlašim: Fendrich – Petrů (K), Simerský, Štochl, Starý (46. Nový) – Vebr – Janda, Průcha, Putz (64. Verner), Hronek (88. Barák) – Matějka
Náhradníci: Stareček – Hell, Verner, Barák, Radoš, Nový, Jakubov
Tréner:
Náhradníci: Dvořák I. – Kobylík, Kucalas, Červenka, Kravar, Dřížďal, Ouedraogo
Tréner:
FC Graffin Vlašim: Fendrich – Petrů (K), Simerský, Štochl, Starý (46. Nový) – Vebr – Janda, Průcha, Putz (64. Verner), Hronek (88. Barák) – Matějka
Náhradníci: Stareček – Hell, Verner, Barák, Radoš, Nový, Jakubov
Tréner:
Rozhodca: M. Paták – Hrabovský, Kotalík
Diváci: 823
Na rohový kop si naskočil nejvýše STANISLAV HOFMANN, prodloužil míč hlavou a Fendrich na něj už nedosáhl – 2:0!
Dobrý start do zápasu zúročili domácí vedoucí trefou, o kterou se postaral kapitán týmu DAVID ČADA. Ten se dostal k míči poté, co gólman Fendrich vyrazil centr ze strany přímo před něj. Čada pak z deseti metrů napálil míč nekompromisně do sítě – 1:0!