Liberec – Bulldogs 6:11 (kon.) | Vítkovice – Tatran 6:5 (2:1 po s.n.) | Chodov – Ostrava 7:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Pardubice 10:3 (kon.) | Otrokovice – Bohemians 5:9 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:9 (1:2, 2:4, 2:3)
FbŠ Bohemians
cz Pondelok 17.11.2014, 19:30 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga (CZ)

Přestože Panteři v závěrečné třetině zabrali a dokázali snížit na rozdíl jediné branky, hostující tým pak za necelou minutu nasázel domácím tři branky a tím rozhodl o svém vítězství. Panteři tak stále čekají na první letošní výhru.

Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek večera!

60:00

58:15
    Kořený se hezky obtočil a poté i vystřelil. Jeho rána šla však mimo tři tyče.

53:43
    Domácí si berou po třígólové smršti oddechový čas.

53:43
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tohle je pro domácí kruté. Během necelých 60 vteřin dostávají další branku a o vítězi je nejspíš rozhodnuto. Tentokrát branku Klokanů vstřelil JAKUB ŠÁRKA. Asistence: Vojtěch Bagin.

53:07
    A hosté přidávají další branku a vedou 5:8. Autorem branky je MARTIN POLÁČEK.

52:52
    Bohemka uklidňuje situaci nejlépe jak může a odskakuje opět o dvě branky. Autorem branky je MARTIN KISUGITE. Asistence: Lukáš Kuncman.

52:45
    Domácí fanoušci si přejí vyrovnání.

51:50
    Hosté si berou oddechový čas.

51:50
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Až teď se skóre mění a domácí hala je na nohou! Na rozdíl jediného gólu snižuje LUKÁŠ PETŘÍK. Asistence: Matěj Kostka.

51:20
    Michal Nagy našel Graclíka, který pálil z první. Stav ale zůstává neměnný.

50:58
    Panteři snižují na 4:6 zásluhou TOMÁŠE SOVJÁKA, který z otočky prostřeluje Cimbálka. Asistence: Lukáš Uhrinovský.

50:51
    Další skvělý zákrok domácího brankáře.

50:30
    Šárka ve velké šanci. Michajlovič parádním zákrokem podržel domácí tým.

49:50
    Kapitán Tomáš Sovják zůstává ležet na hřišti. Naštěstí odchází po svých.

49:25
    Střela Formana šla nad branku domácích.

46:55
    Hráč Bohemians zůstává po nějakém souboji ležet na palubovce.

David Máčala

Góly a asistencie: 13. Uhrinovský (Večeřa), 25. Uhrinovský (Nagy Michal), 28. Graclík (Nagy Michal), 51. Sovják (Uhrinovský), 52. Petřík (Kostka) – 1. Čihák (Chlumský), 10. Bagin (Šárka), 22. Poláček, 24. Šárka (Šimek), 30. Mandík (Kordoš), 36. Kisugite (Čihák), 53. Kisugite (Kuncman), 54. Poláček, 54. Šárka (Bagin)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Jurčík) – Nagy Michal, Číž, Spáčil, Zach, Kořený, Kováč – Kostka, Petřík, Nagy Martin, Uhrinovský, Večeřa, Sovják, Bouška, Blizňák, Graclík, Hrdina, Němeček
    FbŠ Bohemians: Cimbálek (Koráb) – Čihák, Chlumský, Koubek, Forman, Kuncman, Kisugite, Zezulka, Musil – Kordoš, Kindl, Mandík, Růžek, Zapletal, Poláček, Šimek, Bagin, Šárka, Kozák

Rozhodca: Pavel Hála a Martin Kotala