Slovan Bratislava U21 – Šaľa 1:1 (kon.) | Pohronie – Senec 2:1 (kon.) | Lok. Košice – Poprad 1:1 (kon.)
Trebišov – Dolný Kubín 3:1 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
1:1 (0:0)
FK Poprad
Nedeľa 16.11.2014, 13:00MONACObet liga

Cifrík nenadstavil ani sekundu, je koniec. Po bezgólovom prvom polčase sme videli po jednom presnom zásahu na oboch stranách, a to v závere druhej 45-minútovky. v 82. minúte Labun skóre otváral, v tej 90. vyrovnával Kubus.

Lokomotíva tak ukončila posledný zápas jesennej časti sezóny 2014/2015 DOXXbet ligy remízou s Popradom

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa. Dnešným stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (14:47:31)

90

90
    Poprad dal gól!
    A je vyrovnané! Tak to je záver zápasu ako hrom, spoza šestnástky sa do lopty oprel LUKÁŠ KUBUS, ktorý aj s pomocou žrde a kusiskom šťastia vrátil Poprad do hry!

88
    Fanúšikovia hostí už boli na nohách, teraz im však ostávajú len oči pre plač.

87
    Neuveriteľné veci sa teraz dejú v Kostoľanoch nad Hornádom! Lopta už po dotyku jedného z hostí putovala do bránky, Kolek však zázračne vykopáva z bránkovej čiary!

86
    Štadiónom sa nesie pokrik "My sme Lokišti", čo je tradičný víťazný pokrik domáceho fanklubu. Ešte však nie je koniec...

85
    Z toho však hostia spod Tatier nedokázali vybojovať absolútne nič.

84
    Rázom je to úplne iný futbal. Poprad musí doháňať, čo dobre vie. S loptou sa usadil na útočnej polovici, kde vybojoval roh.

82
    Lokomotíva Košice dala gól!

Nádherný gól Lokomotívy! Neskutočný kus práce odviedol na rohu šestnástky Mrynski, ktorý poplietol hlavy azda štyrom súperom,. aby následne poslal presný center na Labuna. TOMÁŠ LABUN už následne nemal problém prekonať bezmocného Huszárika.

80
    Na druhej strane pokus o rýchly protiútok, ten sa však končí odmávaným ofsajdom.

79
    Center letel len do stredu bránky, kde stál pripravený Huszárik. Ten loptu kryl.

78
    Zrazená strela Lokomotívy znamená roh v jej prospech.

77
    Cmarkov center musel Huszárik vyboxovať, a to priamo do behu svojmu spoluhráčovi. Do obrany sa však na poslednú chvíľu domáci skvele vrátili.

76
    Spoza šestnástky sa do lopty oprel Kubus, ktorý ju našťastie pre domácich stočil len vedľa bránky.

75
    Do záverečného hvizdu ostáva už len 15 minút.

74
    Poprad to teraz vo obrane zahral skvelo a vyhol sa rohu. Krásny futbalový moment.

72
    Domáci to nezahrali vôbec zle, keď loptu poslali na bližšiu žrď, kde sa do nej hlavou oprel jeden z domácich, tá následne končí na hornej sieti.