Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzneck – Kazaň 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekaterinburg 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Čerepovec 8:2 (kon.) | Helsinki – HC Slovan 2:1 (kon.) | Novgorod – Jaroslavľ 2:0 (kon.)
Riga – D. Moskva 3:1 (kon.) | Záhreb – Viťaz 3:6 (kon.)
Metallurg Novokuzneck
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Ak Bars Kazaň
Nedeľa 16.11.2014, 11:00 • Metallurgs Sports Palace, Novokuzneck • KHL

56:06
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Brookbank obdržal dve minúty za seknutie.

50:15
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za vrazenie na mantinel odchádza sadnúť Denisov.

11:58
    Na rad prichádza prvé vylúčenie v tomto zápase. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť domáci Denis Kurepanov.

Góly a asistencie: 49. Dorofejev (O'Brien) – 14. Svitov (Obuchov, Möller), 48. Obuchov (Burmistrov, Lukojanov), 60. Azevedo (Svitov, Lukojanov)

Metallurg Novokuzneck: Sorokin (Chakimov) – Fairchild, Gavrilyčev, Dorofejev, Kuklev, Lashoff, Belochvostikov, Zotov, Kamalov – Romanov, Kurepanov, Mitrjakov – O'Brien, Senťurin, Plotnikov – Kaprizov, Kosourov, Stoa – Galimov, Turukin, Komaristij
    Ak Bars Kazaň: Garipov (Nilsson) – Kornejev, Musin, Denisov, Rylov, Brookbank, Medvedev, Zacharčuk – Bodrov, Tkačjov, Archipov – Mirnov, Svitov, Lukojanov – Obuchov, Möller, Burmistrov – Varnakov, Azevedo, Kosticin

Rozhodca: Jevgenij Gamalei, Sergej Karabanov – Andrej Maťuša, Jevgenij Petrov