Chabarovsk – Kazaň 1:8 (kon.) | Vladivostok – Jekaterinburg 1:4 (kon.) | Novokuzneck – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (po pr.)
Barys – Omsk 1:3 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 7:0 (kon.) | Novgorod – Čerepovec 2:4 (kon.)
Viťaz – Jaroslavľ 4:3 (po pr.) | Riga – Dinamo Minsk 4:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Avangard Omsk
Piatok 14.11.2014, 14:00KHL

57:27
    Denis Paršin bude potrestaný dvoma minútami za hákovanie a Astana získava presilovku. Predtým si však ešte berie oddychový čas.

49:09
    Sobotka musel svoju chybu napraviť nedovoleným zákrokom a dostáva trest na 2 minúty.

44:58
    Sergej Kalinin dostáva 2 minúty za podrazenie a tak si domáci zahrajú presilovku.

38:50
    Šancu dostanú hostia, keďže Dustin Boyd dostáva 2 minúty za hákovanie.

35:45
    Sergej Kalinin dostáva 2 minúty za hrubosť a oslabuje hosťujúci tím.

31:16
    Miroslav Blaťák oslabuje hostí, keď dostal 2 minúty za držanie a tak Astana môže otvoriť skóre v presilovke.

28:05
    Oskars Bartulis dostáva 2 minúty za narazenie na mantinel a Omsk bude môcť v tlaku pokračovať počas presilovky.

17:26
    Presilovku si pred koncom prvej tretiny zahrajú aj domáci hokejisti. Ivan Neprjajev dostáva 2 minúty za hákovanie.

14:04
    Blochin oslabuje Barys na 2 minúty za krošček a tak budú hrať presilovku hostia.

Martin Platko

Góly a asistencie: 32. Boyd (Lundin, Dallman) – 36. Kuljaš (Sobotka), 55. Perežogin (Popov), 60. Blaťák (Sobotka)

Barys Nur-Sultan: Laco (Poluektov) – Dallman, Lundin, Bartulis, Savčenko, Cerenok, Blochin, Ibrajbekov, Ryspajev – Dawes, Boyd, Bochenski – Rudenko, Upper, Starčenko – Gavrilin, Žaljauov, Puškarjov – Popovič, Rachmanov, Romanov
    Avangard Omsk: Barulin (Šilin) – Blaťák, Gustafsson, Kuljaš, Ljamin, Gluchov, Pivcakin, Vasiljev – Sobotka, Paršin, Wandell – Lemtjugov, Berdnikov, Kalinin – Mozer, Perežogin, Popov – Pervušin, Pauta, Neprjajev, Semjonov

Rozhodca: Bukin, Olenin – Metalnikov, Sirotkin