Mladá Boleslav – Třinec 2:4 (kon.) | Zlín – Litvínov 6:5 (po pr.) | Olomouc – Sparta Praha 1:2 (po pr.)
Liberec – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Hradec Králové – Plzeň 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Pardubice 5:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
2:4 (0:1, 2:2, 0:1)
HC Oceláři Třinec
cz Piatok 14.11.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga (ČR)

57:49
    Boleslavským bylo odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti. Pár sekund po hvizdu rozhodčího vstřelili domácí branku, ta ale logicky nemůže být uznána. Vhazuje se tedy ve středním pásmu.

57:40
    Toto byla velká příležitost domácích. David Výborný byl sám před brankou, jenže z ideální příležitosti přestřelil!

56:13
    Hosté jsou znovu vyloučení. Na trestnou lavici putuje Jakub Orsava (TRI). Odpyká si dvouminutový trest za nedovolené bránění.
    ROTH - 2:4

50:14
    Třinec právě vstřelil branku!
    Nakonec hráli Třinečtí svou dvojnásobnou přesilovku jen velmi krátkou chvíli. Z obrovského závaru se přesnou střelou prosazuje VLADIMÍR ROTH. Zdá se, že tento náskok už si hosté pohlídají. Asistence: Jiří Polanský, Marek Trončinský.

49:59
    Bruslaři jdou do tří! Za vyhození kotouče mimo hrací plochu si odpyká dvouminutový trest Peter Trška (MBL). 118 sekund ve třech by měli hrát hrát Bruslaři proti pěti Ocelářům.

48:57
    Matěj Stříteský (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hrubost.

46:37
    Šance pro Boleslav. Vyloučen byl Jiří Polanský (TRI) na dvě minuty za držení hole.

45:46
    Dnešní utkání sleduje 3 873 diváků.

37:59
    Pozor! Hosté jdou do tří. Erik Hrňa (TRI) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a inkasuje za to dvouminutový trest. To je obrovská příležitost pro domácí, kteří mohou hrát skoro dvě minuty 5 na 3.

37:51
    Za podražení odjíždí na trestnou lavici Jakub Orsava (TRI). Dokáže Boleslav vyrovnat?
    ORSAVA - 2:3

32:23
    Tak to je neskutečné. Rittich znovu loví puk ze své sítě. Přihrávku Noska tečoval do branky domácích JAKUB ORSAVA. Asistence: David Nosek.
    HRŇA - 2:2

31:56
    Hosté se prakticky z ničeho prosazují. Nedáš – dostaneš se právě potvrzuje. Třinečtí ujeli a za Ritticha propasoval kotouč ERIK HRŇA. Asisntece: Marek Trončinský.

30:00
    Obrovská příležitost v podání domácího kapitána Davida Výborného. Do odkryté branky se však netrefil.

29:47
    Marek Trončinský (TRI) sedí na trestné lavici. Provinil se nedovoleným bráněním.
    BÁRTA - 2:1

26:36
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Pěknou akci předvedl střelec druhé branky Bruslařů MICHAL BÁRTA, jenž byl nikým nehlídaný, a neměl tudíž problém prosadit se. Asistence: Tomáš Hyka, David Výborný.

23:29
    Oceláři hráli celkem dlouho výhodu. Michal Broš (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Využijí Třinečtí tuto přesilovku?
    LENC - 1:1

22:19
    Nyní už to tam Bruslařům přeci jen spadlo! Dobrou nahrávku vyslal na RADANA LENCE Martin Látal, přičemž první jmenovaný se nemýlil a chladnokrevně vyrovnal. Asistence: Martin Látal.

21:35
    Nyní zívala na Bruslaře prázdná branka Třince. Hosté ale včas nebezpečí zažehnali tím, že vyhodili puk.

16:31
    Vyloučení na straně hostů. Marek Růžička (TRI) si odsedí dvouminutový trest za sekání.
    KREPS - 0:1

16:20
    Třinec si však v závěru vytvořil velký tlak. Z dorážky se při velikém závaru prosazuje KAMIL KREPS. Asistence: Jakub Orsava, Vladimír Roth.

14:29
    Matěj Stříteský (MBL) byl vyloučen na dvě minuty za hákování. První přesilová hra Třince.

12:11
    Vladimír Dravecký (TRI) byl vyloučen na dvě minuty za sekání.

03:22
    Vyloučení na straně Třince. Jiří Polanský (TRI) si odpyká dvě minuty za hákování.

Vojtěch Drbohlav

Góly a asistencie: 23. Lenc (Látal), 27. Bárta (Hyka, Výborný) – 17. Kreps (Orsava, Roth), 32. Hrňa (Trončinský), 33. Orsava (Nosek), 51. Roth (Polanský, Trončinský)

BK Mladá Boleslav: Rittich (Málek) – Stříteský, Vidmar, Hruška, Ovčačík, Trška, Kučný, Čermák – Mikulík, Broš, Klimenta – Hyka, Výborný, Bárta – Látal, Vrbata, Lenc – Pacovský, Kubica, Rys – Jarůšek
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Lihnart, Roth, Trončinský, Nosek, Doudera M., Matyáš, Doudera L. – Orsava, Kreps, Hrňa – Adamský, Polanský, Dravecký – Rufer, Růžička, Rákos – Matuš, Kindl, Jašek

Rozhodca: Šindler, Hejduk – Komárek, Ondráček

Diváci: 3 873