Třebíč – Kadaň 2:1 (kon.) | Jihlava – Most 5:4 (kon.) | Šumperk – Chomutov 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kladno 0:6 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 4:5 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
Rytíři Kladno
cz Pondelok 10.11.2014, 18:00 • ZS Kotlina • 1. liga (ČR)
    Václav KOLÁŘÍK - 0:6
    Celé utkání můžete sledovat na vysilamezive.cz.

57:04
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Rozklad domácí defenzivy pokračuje, když se sám u levé tyče Reného Svobody objevil VÁCLAV KOLÁŘÍK, který napoprvé trefil beton domácího gólmana, ale dorážku již nasměřoval nad jeho chránič! Asistence: Jakub Strnad, Jan Eberle.

55:09
    Tomáš Rousek s Václavem Tomkem se dostali do rychlého protiútoku, prvně jmenovaný ještě našel na pravé straně úplně volného Jana Heřmana, ten ale trefil jen připravené betony Jana Chábery!

53:28
    Václav Kolářík dostal přesný pas k pravé tyči, jeho střela se jen těsně nevešla do odkryté čísti klece a škrtla o boční síť!

50:08
    Daniel Kolář (HBR) dostává 2 minuty za hákování a Kladno si zahraje další přesilovou hru,
    Tomáš HORNA - 0:5

49:39
    Nepřesnou rozehrávku hostů zachytila domácí obrana ve středním pásmu, tam se však kladenští vrátili ke kotouči a Michal Dragoun se proháčkoval až do zakončení, on sice ještě neuspěl, ale TOMÁŠ HORNA dokázal puk dorazit za záda Reného Svobody! Asistence: Michal Dragoun, Tomáš Klouček.

45:32
    Rytíři si zahrají přesilovou hru, vyloučen je Robin Staněk (HRB) na 2 minuty za hákování.

41:41
    Michal Gutwald (KLA) dostává 2 minuty za podražení.

33:53
    Rytíři si zahrají další přesilovou hru, na trestnou lavici putuje Jakub Babka (HBR) na 2 minuty za podražení.
    Petr TENKRÁT - 0:4

28:23
    Rytíři sevřeli trojici bránících hráčů, puk putoval z pravé strany od Jana Hlaváče na modrou čáru k PETRU TENKRÁTOVI, jenž dokázal prostřelit vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Jan Hlaváč, David Růžička.

28:05
    Hosté budou hrát 1 minutu a 37 sekund přesilovou hru pět na tři, když na trestnou lavici usedá Tomáš Rousek (HBR) za hákování.

27:42
    David Škůrek (HBR) dostává 2 minuty za držení protihráče.

26:19
    Domácí si berou oddechový čas a Jana Dlouhého mezi tyčemi vystřídá René Svoboda!
    Miloslav HOŘAVA - 0:3

26:19
    Uběhlo deset sekund a síť v domácí síti se třepotá znovu, když se po kombinaci prvního útoku hostů do černého trefil MILOSLAV HOŘAVA! Asistence: Jan Hlaváč, Michal Dragoun.
    Michal LUKÁČ - 0:2

26:09
    V posledních minutách byli v útoku aktivnější Rebelové, branku se jim ale vstřelit nepodařilo a tak udeřilo na druhé straně, když se dokázal prosadit MICHAL LUKÁČ! Asistence: Ondřej Švaňhal, Tomáš Redlich.

16:07
    Pohlednou kombinaci předvedli hosté, když Jan Hlaváč z pravé strany vrátil puk Michalu Dragounovi do těsné blízkosti brankoviště, kde ale nedokázal přehodit levý beton Jana Dlouhého!

04:04
    Domácí se poté dostali do útoku a vyplynul z toho faul hostů, Václav Kolářík (KLA) dostává 2 minuty za krosček.
    Petr TENKRÁT - 0:1

01:02
    PETR TENKRÁT se bleskově dostal do útočného pásma po pravé straně a střelou zápěstím z prostoru pravého kruhu dostal kotouč za záda Jana Dlouhého! Asistence: David Stach.

Milan Sochor

Góly a asistencie: 2. Tenkrát (Stach), 27. Lukáč (Švaňhal, Redlich), 27. Hořava (Hlaváč, Dragoun), 29. Tenkrát (Hlaváč, Růžička), 50. Horna (Dragoun, Klouček), 58. Kolářík (Strnad, Eberle)

BK Havlíčkův Brod: Dlouhý (od 27. Svoboda) – Jaroměřský, Janáček, Boháč, Škůrek, Vala, Staněk, Kolář, Zítka – Maliník, Kuchler, Rousek – Tomek, Heřman, Babka – Milfait, Půlpán, Minárik – Sedláček, Chlubna.
    Rytíři Kladno: Chábera (Vladař) – Kolářík, Klouček, Lukáč, Růžička, Kužel, Gutwald – Hlaváč, Dragoun, Hořava – Horna, Stach, Tenkrát – Rudovský, Pitule, Eberle – Strnad, Švaňhal, Redlich.

Rozhodca: Michal Talpa – Rudolf Vengřín, Lukáš Barteček