Písek – Partizánske 21:20 (kon.) | Olomouc – Prešov 30:19 (kon.) | Šaľa – Poruba 31:26 (kon.)
Most – Slavia 25:26 (kon.)
DHK Baník Most
25:26 (12:14)
DHC Slavia Praha
cz Sobota 08.11.2014, 18:00 • Sportovní hala Most • Hádzanárska interliga ženy

60
    Szarková ztrácí 30 vteřin před koncem míč a z brejku posílá Slavii do vedení Kutlvašrová! (25:26) (25:26)

59
    Szarková proměňuje znovu sedmičku a znovu do stejného místa. (25:25) (25:25)

57
    Szarková srovnává ze sedmičky a začínáme znovu od nuly! (24:24) (24:24)

51
    A Vítková teď vystihla rozehrávku a po přečíslení srovnává! (22:22) (22:22)

50
    Deset minut před závěrečnou sirénou snižuje Jeřábková z pivota na rozdíl jediné branky! (21:22) (21:22)

48
    Vítková teď naprosto zbytečně obdržela dvě minuty, když poslala protihráčku k zemi. (20:22) (20:22)

43
    Zbytečná ztráta míče Mostu znamená branku z kontru od Kordovské, velká nediscipinovanost, teď provází přechodovou fázi Černých andělů! (16:22) (16:22)

39
    Szarková teď selhala ze sedmičky. (15:20) (15:20)

36
    Chmelařová z pravého křídla přidává další branku a Pražanky vedou již o pět branek! (14:19) (14:19)

35
    Kutlvašrová teď z přečíslení zvyšuje a Černí andělé jsou opět pod velkou dekou! (14:18) (14:18)

34
    Keclíková proměňuje sedmičku a publikum k nelibosti píská. (14:17) (14:17)

34
    Dvořáková dostává dvě minuty. (14:16) (14:16)

27
    Keclíková je úspěšná ze sedmičky. (12:14) (12:14)

27
    To se ovšem nelíbí domácímu trenérovi, který si za protesty vysloužil žlutou kartu od rozhodčího. (12:13) (12:13)

27
    Dvě minuty dostává Szarková. (12:13) (12:13)

26
    Szarková se ze sedmičky nemýlí. (12:13) (12:13)

25
    Ani vystřídavší Bezpalcová nestačila při sedmičce na Keclíkovou, která s ledovým klidem proměňuje. (11:13) (11:13)

20
    Vítková dostává dvě minuty. Slavie Praha si tak dnes vyzkouší první početní výhodu. (9:11) (9:11)

16
    Rajnohová z pravé spojky propálila Müllnerovou, Černí andělé se v posledních minutách jako by vytratili z palubovky! (7:9) (7:9)

15
    Keclíková si půjde odpočinout na dvě minuty, Černí andělé si tak vyzkoušejí svojí první početní výhodu dnes. (7:8) (7:8)

13
    Keclíková ze střední spojky posílá hostující celek dnes poprvé do vedení! (5:6) (5:6)

11
    Keclíková proměňuje sedmičku. (5:4) (5:4)

11
    První žlutou kartu dnes vidí také Szarková. (5:3) (5:3)

10
    Stellnerová dostává další žlutou kartu Slavie Praha. (4:3) (4:3)

9
    Kutlvašrová dostává žlutou kartu. (4:2) (4:2)

7
    Matoušková dostává žlutou kartu. (2:1) (2:1)

6
    Szarková se postavila na sedmičku, ale Satrapová výborně zasáhla rukou, a tak se Slavia drží stále na dostřel jedné branky. (2:1) (2:1)