Pavlásek – Wang 0:2 (kon.) | Horanský – Gombos 0:2 (kon.)
Jimmy Wang
Jimmy Wang
2
6 6
cz Štvrtok 06.11.2014, 12:34 • AEGON Arena, Bratislava • Challenger Bratislava - Peugeot Slovak Open (krytý tvrdý povrch)

Z tohoto utkání je to pro dnešek vše, někdy příště u tenisové zábavy, na počtenou ! (13:43:25)

Ve čtvrtfinále se Jimmy Wang může těšit na Nizozemce Igora Sijslinga, který si již včera poradil ve dvou setech s Chorvatem Pavičem.

Utkání je u konce s velmi hořkým nádechem pro českého mladíka. Pavlásek byl až na dva gemy na svém servisu suverénní, ale bohužel právě dvě hry, v každém setu jedna, které ztratil o zápasu rozhodly. Wang sice soupeři také nabídl várku brejkbolů, sice o dost menší, ale vždy se ze svízelné situace dokázal dostat. Pavláska může těšit alespoň servis, ve kterém, až na dvě zmiňované hry, dominoval.

Konec zápasu

3:6
    Pavlásek byl od začátku výměny v těžké defenzivě a nakonec pokazil forhend cross do sítě – z vítězství se raduje Jimmy Wang.

15-40
    Vzápětí přímý bod a dva mečboly pro Tchajwance.

15-30
    Wang si seběhl k síti odkud prudkým forhendem nechybuje.

15-15
    Stejná chyba na straně Wanga.

0-15
    Velmi těsný aut Pavláska po pokusu o křižný bekhend.

3:5
    Tak to bylo hodně rychlé, dvěma esy a stejným počtem přímých úderů ze servisu bere Adam osmou hru po, ani ne, jedné minutě.