Manchester City – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Bayern – AS Rím 2:0 (kon.) | Amsterdam – Barcelona 0:2 (kon.)
Paríž – APOEL 1:0 (kon.) | Lisabon – Schalke 4:2 (kon.) | Maribor – Chelsea 1:1 (kon.)
Doneck – Borisov 5:0 (kon.) | Bilbao – Porto 0:2 (kon.)
Paríž Saint-Germain
1:0 (1:0)
APOEL Nikósia
Streda 05.11.2014, 20:45 • Parc des Princes (Paríž) • Liga majstrov

Je tu koniec zápasu medzi Paríž Saint-Germain a APOEL FC Nikózia. Končí sa zaslúženou výhrou domáceho tímu. Ten bol lepší v celom zápase a zaslúžene získava 3 body. Hostia sa snažili niečo vymyslieť ale dnes na domáci tím objektívne nemali a nakoniec môžu byť spokojní, že si z Paríža odvážajú len jednogólovú prehru. Bol to pokojný zápas bez žltých kariet a chýbali mu azda len góly, ktoré mohli prísť po viacerých šanciach Cavaniho aj Lavezziho ale ani jeden z nich sa v druhom polčase nedokázal presadiť.
    S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám dobrú noc. (22:37:50)

90+3

90+1
    Už plynie nadstavený čas. Hra je teraz rozpačitá na oboch stranách. Lopta je na polovici APOELu a to vyhovuje domácim.

90
    Bahebeck sa v 16ke hostí pohral s hráčmi APOELu ale jeho strela bola zblokovaná a je z toho len rohový kop pre domácich.

89
    APOEL skúšal dostať loptu pred domácu bránu, to sa im však vôbec nedarí a času už neostáva veľa. Domáci pokojne držia jednogólový náskok.

87
    Do konca zápasu ostáva niekoľko minút a pri lopte sú stále Parížania. Zdá sa, že dnešný zápas dotiahnu do víťazného konca.

86
    Striedanie domáceho tímu. Odchádza skvelý Lucas a prichádza Cabaye.

85
    Pripravuje sa ďalšie striedanie domáceho tímu. Zatiaľ sú v útoku domáci hráči. Vinicius im však loptu zobral a skúsil aj menší únik dopredu, ten bol ale neúspešný a lopta končí na kopačkách domáceho tímu.

84
    Ak môžeme dnes niečo vyzdvihnúť na tíme z Cypru tak je to určite skvelá defenzívna činnosť. Skvele pokrývajú hráčov domáceho tímu a tí majú minimum priestoru.

83
    Pastore ani Cavani sa nedokázali presadiť v ďalšej príležitosti a hráči Nikózie si môžu na chvíľu vydýchnuť.

82
    Domáci sa držia na polovici APOELu a hráči hostí majú veľké starosti s obranou. Na útoky im neostáva veľa času ani síl.

80
    Cavani opäť v 16ke hostí. Dostal skvelú prihrávku z pravej strany a jeho strela opäť končí vysoko nad bránou. Už niekoľký krát v dnešnom zápase sa opakuje rovnaká situácia.

78
    Do konca stretnutie ostáva niečo viac ako 10 minút. Loptu držia na kopačkách domáci hráči ale hostia sa sporadicky dostávajú do útočných výpadov ktoré zaváňajú šancou. Domáca obrana je však stále skvele organizovaná a každú akciu preruší úž v zárodku.

77
    Striedanie v domácom tíme. Odchádza Lavezzi a prichádza Bahebeck.

76
    Chystá sa prvé striedanie domáceho tímu. Zatiaľ sa hrá v pokojnom tempe prevažne v strede ihriska. Pripomínam, že zatiaľ sme nevideli ani jednu žltú kartu.

75
    Pastore to skúšal na opačnej strane strelou z hranice 16ky ale tá išla vysoko nad bránu hostí. Stav sa teda nemení ani po 75 odohraných minútach.

75
    Thiago Silva kapitán domáceho tímu mal teraz obranné starosti po tom ako sa hostia na chvíľu dostali na polovicu súpera.