Třebíč – Šumperk 4:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 1:2 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Chomutov 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 3:2 (kon.) | Prostějov – Most 1:2 (kon.)
Havířov – Ústí n/L 5:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
1:2 (1:0, 0:2, 0:0)
Rytíři Kladno
cz Streda 05.11.2014, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 1. liga (ČR)

49:56
    David Březina si jel po pravé straně obranného pásma k odraženému puku, když jej na modré srazil nevybíravým zákrokem Tomáš Klouček (KLA). Toto už bude jasné vyloučení a bek Kladna dostává dvě plus deset minut za zákrok do oblasti hlavy a krku.

Na vyloučení: 3-4.

45:52
    Sudí zřejmě sečetl Čachotskému jeho diskutování po konci druhé třetiny a píská mu v samotném závěru souboje o puk podražení.

Na vyloučení: 3-3.

36:46
    Jan Semorád se vysmekl na levé straně u útočné modré Václavu Koláříkovi (KLA), který dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-3.

25:35
    Druhá přesilovka také pro Kladno. Jiří Dobrovolný (JIH) dostává dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 2-2.

22:35
    Druhá přesilovka Dukly. Tomáš Klouček (KLA) dostává dvě minuty za držení protihráče. Využije Dukla i svojí druhou přesilovou hru?

Na vyloučení: 1-2.

18:20
    Přesilová hra také pro Kladno. Jakub Schejbal (JIH) dostává dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

Na vyloučení: 1-1.

07:02
    První přesilová hra zápasu. Petr Tenkrát, kapitán Kladna, dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 0-1.