Zenit – Leverkusen 1:2 (kon.) | Malmö – Atlético Madrid 0:2 (kon.) | Juventus – Olympiakos 3:2 (kon.)
Real Madrid – Liverpool 1:0 (kon.) | Bazilej – Razgrad 4:0 (kon.) | Benfica – Monaco 1:0 (kon.)
Arsenal – Anderlecht 3:3 (kon.) | Dortmund – Galatasaray 4:1 (kon.)
FC Bazilej 1893
4:0 (2:0)
PFC Ludogorets Razgrad
Utorok 04.11.2014, 20:45 • St. Jakob -Park • Liga majstrov

Je tu záver stretnutia, ktoré FC Bazil na domácom ihrisku zvládli a vyhrali na súperom z Bulharska 4:0. Počas celého stretnutia boli jasne lepším mužstvo a po výhre 4:0 a výhre Realu Madrid na Liverpoolu sa dostali na priebežné druhé miesto skupiny "B". (22:39:46)

90+3

90+2
    Domáci už podržia loptu vo svojej pomoci v nastavenom čase.

90
    K druhému polčasu sa pridávajú dve minúty a z ihriska ide zranený Aleksandrov na ošetrenie.

90
    Pred Vaclíkom sa ocitol Aleksandrov, ale bol mimo hry.

89
    Stojanov chytil tutovku, ktorú mal na kopačke Embolo.

88
    Záver sa blíži. Domáci majú loptu v moci a zbierajú sekundičky.

87
    Anicet v súboji dvoch striedajúcich hráčov zastavil nedovolene Delgada.

85
    Strelecký pokus Xhaka je nepresný.

84
    Len druhú žltú kartu vytiahol rozhodca Lannoy v zápase a to prvú za faul pre Marcelinha.

83
    Blíži sa záver stretnutia a už to nieje také tempo ako tomu bolo v závere prvého polčasu a na začiatku druhého.

81
    Angulo dostal aj z loptu za postrannú čiaru domáceho hráča Diaza.

80
    Kapitána Fabiana Freia nahradil Marcelo Diaz.

80
    Delgádo sa tak isto mohol zapísať do listiny strelcov, ale dlho váhal a premrhal moment na zakončenie.

79
    Po autovom vhadzovaní sa nestihol Yousen vrátiť a zostal mimo hru.

78
    Dyakov sa snažil pohybom niekoho nájsť, ale jeho prihrávka nie je presná navyše jeden z jeho spoluhráčov sa dopúšťa faulu. Ide o Aleksandrova.

77
    Hostia vzali loptu domácim pred pokutovým územím a snažia sa o rýchlu kontu, ale tá im nevychádza.