Hokejová Liga mistrů (4. listopadu 2014) (kon.)
koniec udalosti
Liveblog - Hokejová Liga mistrů (4. listopadu 2014)

cz Utorok 04.11.2014, 14:00Hokejová Liga Majstrov

22:34
    Sparta v dnešním úvodním duelu prohrála na domácím ledě a situaci bude mít velmi těžkou, nic však není nemožné.

20:03
    Sparta v 55. minutě prohrává se švédským Linköpingem 1:2, jedinou branku českého zástupce obstaral ve 46. minutě Lukáš Cingel.

19:10
    Jediné vyrovnané klání se hraje v Praze, zde domácí Sparta hostí švédský Linköping, branka zatím nepadla a proto je stav 0:0.

Jediným českým zástupcem v osmifinále hokejové Ligy mistrů je Sparta Praha, který se 12 body vyhrála skupinu G. Stejně bodů jako Sparta nasbíral švédský tým Växjö Lakers. V závěrečném účtování si však lépe vedla právě Sparta, která tak dnes bude bojovat na domácím ledě s Linköpingem, který v základní skupině dvakrát porazil Pardubice.

V brance Tappary Tampere dnes nastoupí teprve dvacetiletý český brankář Dominik Hrachovina, který se do statistik CHL zapsal vynikajícím výkonem na ledě Ocelářů z Třince. Na jejich úkor nakonec finský tým postoupil do vyřazovacích bojů. Tappara Tampere se dnes na domácím ledě popasuje se švédskou Frölundou.