Omsk – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Togliatti 3:2 (kon.)
Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – A. Mytišči 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:1 (2:0 po s.n.)
Dinamo Minsk – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhreb – Chabarovsk 2:5 (kon.)

Severstal Čerepovec dal gól!
    Domáci boli v samostatných nájazdoch úspešnejší – víťazný gól si na svoje konto pripísal JURIJ TRUBAČJOV!

57:25
    Hosťujúci tréner si vyžiadal oddychový čas!

57:25
    Domáci si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Sergej Konkov.

50:06
    Domáci hokejisti majú k dispozícii ďalšiu presilovú hru. Na dve minúty si za podrazenie odchádza sadnúť Ľubuškin.

47:25
    Domáci Šefer sa previnil krosčekom, za ktorý zinkasoval dve minúty. Na rad prichádza presilová hra pre Lokomotiv.

41:31
    Hostia si zahrajú v početnej výhode. Na dve minúty si za hákovanie odchádza sadnúť Zachar Arzamascev.

38:27
    Na rad prichádza presilová hra pre domáci tím. Na dve minúty si za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Emil Galimov.

33:51
    Je vyrovnané! Domáci hokejisti dokázali premeniť svoju ofenzívnu aktivitu na vyrovnávajúci gól. Po peknej krížnej prihrávke od Arzamasceva sa pri puku najepšie zorientoval DMITRIJ KAGARLICKIJ, ktorý nedal gólmanovi Sanfordovi žiadnu šancu: Asistenciu si pripisuje Zachar Arzamascev.

31:44
    Na ľade sme mohli vidieť menšiu potýčku medzi domácim Stasenkom a hosťujúcim Jakovlevom. Obaja kohúti obdržali po dve minúty za hrubosť.

28:18
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Po takmer 29 minútach hry sme sa dočkali úvodného gólu v tomto zápase! Po peknej prihrávke z pravej strany od Platta sa tvrdou strelou presadil bek JONAS HOLOS. Asistenciu si pripisuje Geoff Platt.

24:41
    Na rad prichádza presilová hra pre domácich. Na dve minúty si za seknutia odchádza sadnúť Ilja Gorochov.

Góly a asistencie: 34. Kagarlickij (Arzamascev), 65. Trubačjov – 29. Holos (Platt)