Omsk – Nižnekamsk 5:1 (kon.) | Metallurg Magnitogorsk – Jekaterinburg 5:4 (po pr.) | Ufa – Togliatti 3:2 (kon.)
Kazaň – Jugra Chanty-Mansijsk 6:1 (kon.) | CSKA Moskva – A. Mytišči 3:1 (kon.) | Čerepovec – Jaroslavľ 2:1 (2:0 po s.n.)
Dinamo Minsk – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Viťaz – Riga 4:2 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 1:3 (kon.)
Soči – Petrohrad 1:2 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 4:1 (kon.) | Záhreb – Chabarovsk 2:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
Severstaľ Čerepovec
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Nedeľa 02.11.2014, 15:00 • Ice-Palace, Čerepovec • KHL

Je dobojované!
    V dnešnom naozaj veľmi vyrovnanom zápase sa napokon rozhodlo až v samostatných nájazdoch, kde boli úspešnejší domáci hokejisti, ktorí sa dokázali presadiť dvakrát, zatiaľ čo hostia ani raz. Víťazný gól si na svoje konto pripísal Jurij Trubačjov.

Dovidenia pri ďalších online prenosoch z KHL.
    Lúči sa s Vami Tomáš Kovalský. (17:30:04)

65:00
    Severstal Čerepovec dal gól!
    Domáci boli v samostatných nájazdoch úspešnejší – víťazný gól si na svoje konto pripísal JURIJ TRUBAČJOV!
    Marek Kvapil

2. séria
    2:0
    Za domácich bol úspešný aj Marek Kvapil!

2. séria
    1:0
    Na strane hostí neuspel ani Konkov, ktorého gólman Štěpánek vychytal.

1. séria
    1:0
    Domáci Trubačjov dokázal proti Sanfordovi uspieť.

1. séria
    0:0
    Ako prvý začínal hosťujúci Kronwall, no napokon netrafil bránu domáceho gólmana Štěpánka.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme napokon góly tiež nevideli, a tak o víťazovi dnešného stretnutia rozhodnú až samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:33
    Višnevskij preveril gólmana Štěpánka dobrou strelou od modrej, no napokon bol neúspešný.

63:42
    Bučnevič to skúšal z pravej strany, no minul priestor Sanfordovej brány.

62:36
    Opäť sa hrá v strednom pásme, tentokrát sme mohli vidieť postavenie mimo hry v znení domácich.

61:21
    Lokomotiv sa v predĺžení snaží viac, no zatiaľ sa mu nedarí skórovať. Strela Konkova smerovala len tesne vedľa.

60:47
    Puk sa momentálne nachádza prevažne v strednom pásme, kde sa oba tímy snažia niečo zaujímavé vymyslieť.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine sme góly nevideli, takže zápas sa v riadnom hracom čase skončil nerozhodne. Na rad prichádza predĺženie.

Góly a asistencie: 34. Kagarlickij (Arzamascev), 65. Trubačjov – 29. Holos (Platt)