Omsk – Togliatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižnekamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekaterinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Jugra Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Soči – Helsinki 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavľ – Riga 4:1 (kon.)
A. Mytišči – Novokuzneck 4:2 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Záhreb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
Amur Chabarovsk
Piatok 31.10.2014, 19:30 • Slovnaft Aréna Bratislava • KHL

51:13
    Opäť šarvátka pred gólmanom hostí a teraz na trestnú odišli Bartovič spolu s Rjazancevom, obaja po dve minúty za hrubosť. Hráme piati proti štyrom

50:26
    Nedovolené bránenie Ježova a dve minúty na trestnej, Slovan bude hrať presilovú hru.

48:54
    Strelu Bližňáka Murygin vykryl a do seba sa pustili Šťastný s Taimim. Andrej mu naložil, koľko sa do neho zmestilo a obaja putujú von za hrubosť na dve + dve minúty. Hráme s plným počtom hráčov.

43:14
    Za hákovanie posielajú arbitri Špirka von na dve minúty, presilovú hru bude hrať domáci tím, naštartuje sa konečne?

35:13
    Tak ako to dobre Netík urobil, že zachytil prihrávku hostí v pásme, tak to aj pokazil, namiesto vyhodenia puku zamachroval, puk stratil a pomohol si hákovaním a už je vonku. No na čo je toto dobré?

33:20
    A napokon vylúčenie Andreja Šťastného za podrazenie, presilovú hru si zahrá tím z ďalekého východu.

29:03
    Haščák za hákovanie odišiel zohriať lavicu hanby, skráti mu Slovan pobyt na nej?

22:12
    Arbitri pískajú podrazenie Vondrkovi a bude to Slovan, ktorý sa bude brániť v trojke.

20:43
    Držanie Surového odmenené dvomi minútami, bude to Amur, kto bude hrať presilovú hru.

18:22
    Hákovanie Tarasova a arbitri posielajú hostí do troch. Slovan bude hrať 49 sekúnd presilovku piatich proti trom.

17:11
    Seknutie v podaní Peretjagina znamenajú dve minúty a presilovku pre domáci tím.

09:06
    Za hrubosť odišiel na dve minúty na trestnú lavicu Foster, prvú presilovú hru v zápase bude hrať Amur.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 59. Lunter (Tičar) – 6. Niinimäki (Orlov), 25. Miklík (Rjazancev, Taimi), 48. Haščák (Fisenko, Lugin)

HC Slovan Bratislava: Janus – (Backlund) – Baranka, Sersen (A), Sigalet, Foster, Mihalik, Štajnoch, Brejčák – Bartovič (C), Surový (A), Hudáček – Vondrka, Nedorost, Netík – Rachůnek, Tičar, Jeglič – Lunter, Bližňák, Šťastný
    Amur Chabarovsk: Murygin (Boľšakov) – Terjajev, Taimi, Kurbatov, Rjazancev, Peretjagin, Ježov (A), Jakovlev, Rybnickij – Miklík, Špirko, Tarasov (C) – Lugin (A), Fisenko, Haščák – Orlov, Niinimäki, Kopienko – Abramov, Litovčenko, Železnov

Rozhodca: Kiseľov, Ščeňov – Gordenko, Tomilov

Diváci: 9.619