Poprad – Nitra 3:4 (kon.) | Trenčín – Košice 3:2 (2:1 po s.n.) | Žilina – Skalica 3:5 (kon.)
Martin – Piešťany 5:2 (kon.) | Zvolen – B. Bystrica 2:7 (kon.)
HKM Zvolen
2:7 (1:1, 1:2, 0:4)
HC´ 05 Banská Bystrica
Piatok 31.10.2014, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

50:16
    Štvrtým vylúčeným hráčom Banskej Bystrice je Lukáš Handlovský. Dve minúty – hákovanie.

31:15
    Presilová hra pre rozbehnutých domácich. Na trestnú lavicu odchádza Mário Róth – bránenie v hre.

27:23
    Vzbura zvolenského publika aj domácich hráčov. Pred brankárom Šimkom bol faulovaný jeden z domácich hráčov, rozhodcovia to neodpískali, avšak na opačnej strane už faul Zvolenčana trestajú. Vylúčený je Kamil Brabenec.

24:28
    Tomáš Matoušek oslabuje svoje mužstvo. Na trestnej lavici si posedí presne dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

13:08
    Zbytočný faul Andreja Podkonického vo svojom útočnom pásme. Dve minúty – sekanie.

02:01
    Hra je prerušená, telefonovať sa ale nebude. Bude sa však vylučovať a tentokrát to bude na domácej strane. Za hákovanie si dve minúty na trestnej lavici posedí Radovan Puliš.

00:44
    A máme tu prvé vylúčenie zápasu. Na trestnú lavicu odchádza obranca Banskej Bystrice Lukáš Bambúch za vyhodenie puku mimo ľadovú plochu. Presilová hra pre Zvolen.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 5. Puliš (Brabenec, Juraško), 27. Podkonický (Chovan, Hraško) – 12. Kudrna (Hudec, Kytnár), 28. Handlovský (Kafka, Bambúch), 36. Kytnár (Kudrna, Hudec), 43. Kytnár (Jaborník, Kudrna), 45. White (Matoušek, Block), 46. Block (White, Čížek), 59. Hudec (Kytnár, Kudrna)

HKM Zvolen: Šimko (Orčík) – Juraško (A), Bagin, Tomko, Hraško, Pichnarčík, Pokovič, Ťavoda – Puliš, Brabenec, Obdržálek – Podkonický, Jurík (C), Chovan (A) – Škvaridlo, Bortňák, Sloboda – Žilka, Fekiač, Ďaloga
    HC´ 05 Banská Bystrica: Košarišťan (Unice) – Rosandič, Jaborník, Bambúch (A), Čížek, Biro, Frolo, Gachulinec, Kadura – Hudec (C), Kytnár, Kudrna – Handlovský (A), Preisinger, Kafka – Block, White, Róth – Gašpar, Matoušek, Bendik.

Rozhodca: Konc J., Kubuš – Šefčík, Výleta

Diváci: 2 586