Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – LA Kings 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa Bay – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
Vancouver Canucks
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Montreal Canadiens
cz Piatok 31.10.2014, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Krásnou páteční noc vám při sledování online přenosu z kanadsko-americké NHL přeje Miroslav Vozdecký. Dnes je na programu utkání mezi Vancouverem Canucks a Montrealem Canadiens. Úvodní vhazování je v Rogers aréně naplánované na 3:00.

Na svěřence trenéra Michela Therriena čeká závěrečné utkání tripu po Kanadě. Zatímco na půdě edmontonských Olejářů prohrál tým z největšího města provincie Quebec 0:3, o pár hodin později a také o několik set kilometrů jižněji zdolali Hudlerovy Plameny 2:1 po samostatných nájezdech. Noc z úterý na středu, kdy se Habs postavili do cesty právě Flames, patřila především Careymu Priceovi. Kanadský gólman se blýskl sedmatřiceti úspěšnými zákroky a byl vyhlášený hlavní hvězdou zápasu. Přestože poslední dva výkony Canadiens měly k dokonalosti hodně daleko, týmu, jehož kanadské bodování opanuje Tomáš Plekanec, patří nadále vedoucí příčka v celé soutěži.

Nejproduktivnější hráči:
    1. Tomáš PLEKANEC (5+4)
    2. Max PACIORETTY (3+4)
    3. Alex GALCHENYUK (3+4)

Poslední odehraná utkání:
    29. 10. 2014 Calgary – Montreal 1:2 (SN)
    28. 10. 2014 Edmonton – Montreal 3:0
    26.10. 2014 Montreal – NY Rangers 3:1
    22. 10. 2014 Montreal – Detroit 2:1 (PP)

Kosatky z Vancouveru vstoupily do nového ročníku nejlepším možným způsobem, když ze tří úvodních zápasů získaly plný počet bodů. Jenže potom přišlo několik zaváhání a první porážky, které hráče z jihozápadní Kanady srazily do středu tabulky. Stoprocentní bodový zisk z posledních dvou zápasů na domácím ledě však nalil fanouškům opět optimismus do žil. A proč by ne, pokud bude i dnes v noci fungovat spolupráce bratří Sedinů a Radima Vrbaty jako doposud, je velmi pravděpodobné, že ani tentokrát neodejdou jejich oblíbenci z ledu Rogers arény s prázdnou.

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa, Hamhuis, Weber, Sbisa – Daniel Sedin, Henrik Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Matthias, Richardson, Kassian – Dorsett, Vey, Hansen

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Jemelin, Gilbert, Markov, Weaver, Beaulieu – Pacioretty, Desharnais, Gallagher –Galchenyuk, Plekanec, Parenteau – Bourque, Prust, Bournival – Moen, Malhotra, Weise.

00:01

00:20
    Do útoku se po prvním vhazování řítí hráči Habs. Snažení útočné formace však nakonec končí pouze zakázaným uvolněním.

00:47
    Kosatky jsou uzavřeny ve vlastní třetině, nedají se jim osvobodit.

1:14
    Montrealským se nepodařil přechod přes útočnou modrou. Provinil se Brandon Prust.

1:52
    Canucks úspěšnější na buly ve střední třetině. Přesto se do útoku propracovali hosté.

2:18
    Hra je zatím hodně kouskovaná, Habs nyní zahrávají přes všechny čáry.

2:54
    Po rychlé kombinaci ve středním pásmu se ke střele z mezikruží dostal Gallagher. Jeho střelecký pokus Miller vyráží před sebe.

3:11
    Pěknou individuální akci se blýskl Derek Dorsett, který přebruslil jednoho z bránících beků a dostal se až před Price. Jeho bekendová klička však úspěch v podobě gólu nepřinesla.

3:32
    Habs se prezentují dalším zakázaným uvolněním.

3:42
    Dale Weise upláchl domácím obráncům, udělal bekendová blafák, avšak v jeho závěru ho lehký seknutí rozhodil Kevins Bieksa. Ten na trestné lavici stráví dvě minuty.

4:15
    První přesilovková formace kombinuje v útočném pásmu. Chybí střely.

5:02
    Vanucks se podruhé v řadě osvobozují. Price pomáhá s rozehrávkou.

5:25
    Gallagher operuje před Millerem, k dorážce se ale nedostává.

5:42
    Bieksa se vrací na led, domácí jsou v plném počtu.

5:57
    V situaci dva na jednoho se Hansen rozhodl střílet. Price ale udržel betony u sebe a nedal dánskému forwardovi šanci na skórování.

6:10
    Habs snad již potřetí v utkání zahrávají kotouč přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

6:53
    P. K. Subban vyslal od modré dělovku. Od změti těl se však odrazila pouze za bránu, kde ji sebrali jeho spoluhráči.

7:46
    Střelou od modré čáry se prezentovali i domácí. Bieksovu střelu srazili domácí beci do rohu kluziště.

8:37
    Price se snažil z bezprostřední blízkosti překonat Alexander Elder. Kanadský gólman byl ale pozorný a nenechal se pokusem švédského beka překonat.

8:42
    Následuje komerční přestávka.

9:15
    Uběhlo již necelých deset minut, během nichž dokázali hráči na obou stranách vystřelit dohromady sedmkrát.

9:39
    Podruhé v zápase si hostující výběr zahraje v početní výhodě. Tentokrát se proti pravidlům provinil Derek Dorsett, který hákoval Galchenyuka.

9:52
    Hned na začátku oslabení se domácí Kosatky osvobozují.

10:17
    Subban si pohrává s kotoučem na modré, stejně jako v minulé přesilovce chybí ovšem střelecké pokusy.

10:44
    Habs to zkouší s druhou přesilovkovou formací v čele s Tomášem Plekancem .Té se ale nedaří usadit v obranném pásmu Kosatek.

11:11
    Stále bez střeleckého pokusu, Canucks se navíc vyhozením kotouče přes všechny čáry na dalších patnáct sekund osvobozují.

11:39
    Domácí v plném počtu, ani druhá přesilová hra nekončí brankou.

12:15
    Následuje další komerční pauza.

12:40
    Přestože je první lajna s bratry Sediny a Radimem Vrbatem hlavní útočnou silou domácích Kosatek, v dnešním utkání je prozatím dost neviditelná.

13:38
    Ze středu útočného pásma kotouč nahodil Malhorta. Miller pro jistotu přikryl jeho lehký pokus lapačkou.

13:57
    Kosatky protečovali kotouč až za bránu Price. Tam kotouč ovšem sbírají pouze Habs.

14:29
    Tomáš Plekanec byl jedním z domácích odzbrojen na útočné modré. Canucks jsou zpátky na kotouči.

14:54
    Habs se nepodařil přechod do útočného pásma. Následuje další komerční přestávka.

15:03
    Burrows sice vyhrál ve středním pásmu vhazování. Jeho spoluhráči však poté poslali kotouč přes všechny čáry.

15:14
    Chris Higgins se snažil bekendem z brankoviště ohrozit Price. Jeho střelu však hostující beci srazili za klec kanadského gólmana.

16:20
    První střelou v dnešním utkání se prezentoval Radim Vrbata. Vystřelil švihem z pravého kruhu přes bránícího hráče. Price jeho pokus ukryl do náruče.

16:47
    Po sérii střel se Canadiens vracejí k útočné aktivitě.

16:56
    Canucks posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

17:30
    Habs se daří sevřít domácí v obranném pásmu. Přihrávka střídá přihrávku, střela však nikde.

18:00
    Před námi jsou poslední dvě minuty první třetiny.

18:05
    Montrealským utíká kotouč do středního pásma. Tím tak prozatím končí další útočné snažení hostů.

18:37
    Série nepřesností ve středním pásmu. Ani jednomu týmu se nedaří usadit ve třetině svého soupeře.

19:00
    Vstupujeme do poslední minuty úvodní třetiny.

19:54
    Přes ospalou první třetinu přinesl její konec dvě výrazné šance Canucks. Price ale odolal Hamhuisově střele z brankoviště do protipohybu i pokusu Burrowse z osy hřiště.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

První dějství nepřineslo příliš líbivou podívanou. Po většinu času se hráči obou týmů nedokázali usídlit ve třetině svého soupeře, a když už se jim to přece jen podařilo, útočnému snažení chyběly střely. Určitou naději domácím fanouškům na zlepšení obrazu hry přinesla až v závěru třetiny druhá útočná formace, která několikrát zamotala hlavy domácích obránců a ohrozila Careyho Price, sedmadvacetiletého kanadského gólmana ve službách Habs. Prostřední část začne zhruba v 4:01.

20:01

20:12
    Tomáš Plekanec prohrál úvodního vhazování druhé třetině. Přesto se Habs řítí do útoku.

20:48
    Montreal vlétl do druhého dějství jako vítr. Miller musel již třikrát zasahovat. Poslední střelou z brankoviště se prezentoval Alexej Jemelin.

21:30
    Habs zahrávají přes všechny čáry, zakázané uvolnění.

21:57
    Canucks nedokázali za Priceho bránou vybojovat kotouč, Habs se vrací k útočení.

22:18
    Sedin přetlačil Plekance na vhazování v obranném pásmu. Přesun do útočného pásma se nicméně domácím Kosatkám nevydařil podle představ.

22:51
    Dvě střely za tři minuty, to je bilance dosavadní průběhu druhého dějství.

23:10
    Další kotouč míří až za Millerovu svatyni. Hra se vrací před Price.

23:36
    Před bránou kanadského gólmana se strhla obrovská mela. Ve změti hráčů si ale Price dokázal najít puk a ukrýt ho do své lapačky.

24:10
    Shawn Matthias promarnil obrovskou příležitost, když po přihrávce Richardsona netrefil z pravého křídla odkrytou branku.

24:36
    Slibná šance i na druhé straně. Situaci tři na dva vyřešil Bourque přihrávkou na Tinordiho, který najížděl z druhé vlny. Mladý americký bek ale nezamířil přesně a trefil pouze výstroj Millera.

25:14
    Bourquemu odpískána přihrávka rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

25:20
    Canucks si připisují na své konto další zakázané uvolnění.

25:43
    Tanev lehkým nahozením poslal kotouč do středního pásma. Tam se ho však ujali hráči soupeře.

25:56
    Třetí přesilovka pro Montreal. Dvě minuty si tentokrát odsedí Alexander Edler, který podrazil pronikajícího Alexe Galchenyuka.

26:47
    Po Markově střele nebezpečně před Millerem tečoval mladý dravec v barvách Habs Brendan Gallagher. Na amerického matadora v brankovišti Canucks však nevyzrál.

27:26
    Pokud jsem v předcházejících přesilovkách vyčítal Canadiens jejich pasivitu, je na čase vzít toto prohlášení zpět. Habs prověřili během necelých dvou minut početní výhody Millera nejméně pětkrát.

27:40
    Canucks se dostávali do přečíslení, v poslední chvíli ale přišli o kotouč.

27:56
    Edler se vrací na ledovou plochu. Canucks v plném počtu.

28:29
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Nedáš, dostaneš. Nepsané pravidlo, které vchází v platnost i v dnešním utkání. Jemelin udělal obrovskou chybu na obranné modré, když kotouč poslal pouze na holi NICKA BONINA. Ten si poté v situaci dva jednoho vyměnil puk s Derekm Dorsettem a v závěru akce zasunul jednoduše kotouč za záda bezradného Price. Asistence: Derek Dorsett.
    Nick BONINO - 1:0

29:11
    A domácí fanoušci chtějí víc. Hlasitými pokřiky ženou své hráči k dalšímu gólu.

29:32

30:09
    Shawn Matthiase se ocitl v postavení mimo hru. Rozhodčí vrátí puk do hry ve středním pásmu.

30:21
    Po delší době se i Habs propracovávají do útočného pásma. Andrej Markov ale střelou od modré minul Millerovu bránu.

30:54
    Nahození Prusta ze středního pásma Miller přikryl do své lapačky. Po další komerční přestávce se bude vhazovat před zkušeným americkým gólmanem.

31:15
    Po pokusu od modré se snažil Galchenyuk střelou mezi nohama překvapit Millera. Ruský forward však trefil pouze boční síťku.

31:49
    Price přikryl lehkou střelu jednoho z domácích hráčů. Vhazovat se bude po levici kanadského gólmana.

32:33
    Bourque se teď na chviličku ocitl osamocený před Millerem. Na bezchybného čtyřiatřicetiletého matadora v bráně ale přízemním bekendem nevyzrál.

33:14
    Dalším střeleckým pokusem se prezentoval velmi aktivní Alexander Edler. Tentokrát jeho pokus srazili bránící hráči do rohu.

33:58
    Z levého kruhu pálil Radim Vrbata. Price měl dobrý výhled a jeho střelu vyrazil před sebe.

34:41
    Canucks mají momentálně zřetelně navrch. Poté, co otevřeli účet utkání, přebrali pevně otěže zápasu do svých rukou.

35:00
    Pouhých pět minut zbývá do konce druhého dějství.

35:48
    Rene Bourque dnes bezpochyby patří k nejlepším hráčům Habs na hřišti. Jeho tvrdou dělovku z pravého kruhu vyrazil Miller před sebe. Následná dorážka skončila vysoká nad bránou amerického gólmana.

36:31
    Canucks nahazují kotouč do útočného pásma.

36:47
    Tam se ho ale ujímají pouze hráči Habs, kteří přecházejí do útoku.

37:12
    Jejich snažení mělo ale pouze jepičí životnost. Canucks svírají svého soupeře v obranné třetině.

37:50
    Hra má sice rychlý spád, hraje se téměř bez přerušení, ale ani jeden z týmu příliš často nestřílí.

38:00
    Do konce druhé periody zbývají dvě minuty.

38:29
    Habs zahrávají kotouč přes všechny čáry. Zakázané uvolnění.

39:00
    Před námi je poslední minuta druhého dějství.

39:03
    Markov sice přišel v útočném pásmu o kotouč, domácí hráči si ale nerozuměli při rozehrávce a zahráli zakázané uvolnění.

39:19
    Z protiútoku zahrozil Mike Bonino. Z levého křídla vyslal nebezpečnou střelu, kterou Price v poslední chvíli přizvedl lapačkou do ochranné sítě.

39:19
    Následuje poslední komerční přestávka ve druhé třetině.

39:32
    Habs úspěšnější na vhazování v obranném pásmu. Při přechodu do třetiny útočné však již tak úspěšní nebyli.

39:56
    Druhá třetina se po nahození Edlera dohrává za Millerovou bránou.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

Dvaadvacet, jedenáct na každé straně. To je střelecká statistika z druhého dějství, které nabídlo o poznání zajímavější podívanou než to první. S průběhem zápasu ale můžou být přece jen o něco spokojenější domácí Kosatky, které se zásluhou Nicka Bonina ujaly v devětadvacáté minutě vedení. Habs rozhodně nejsou bezzubí a ve třetí třetině, která začne zhruba v 4:58, se zcela jistě poperou o další body do tabulky.

40:01

40:12
    Stejně jako na začátku první a druhé třetiny vedou Habs první útok.

40:30
    Daniel Sedin nedokázal zachytit kotouč ještě předtím, než přešel všechny čáry. Zakázané uvolnění.

40:43
    P. K. Subban odehrál během dvou třetin téměř dvacet minut. Teď se Kanaďan prezentoval další střelou od modré.

40:54
    Další zakázané uvolnění, které vzešlo z hokejek domácích Kosatek. Hra je na začátku třetí periody hodně kouskovaná.

41:27
    Alexandr Burrows nedokázal po dělovce od modré dorazit kotouč za Priceova záda.

42:03
    Slibná příležitost i na druhé straně. Prustovu střelu švihem Miller kryje. Následná dorážka letěla jen těsně nad svatyní amerického gólmana.

42:17
    Po přihrávce Shawna Matthiase prolétl do útočné třetiny BRAD RICHARDSON, který střelou přes obránce prostřelil Careyho Price. Kanadský forward si připisuje třetí gól v sezóně. Asistence: Shawn Matthias, Yannick Weber
    Brad RICHARDSON - 2:0

43:30
    Hra se po divokém úvodu pozvolna uklidňuje. Canucks nemají kam spěchat.

44:29
    Kosatky pouze protečovaly kotouč do útočné třetiny.

44:47
    Série nepřesností ve středním pásmu. Ani jeden z týmů nemůže projít přes útočnou modrou.

45:00
    Pět minut třetího dějství je za námi, dokáží Habs zdramatizovat průběh dnešního utkání?

45:59
    Dorsett vypálil z pravého kruhu, Price jeho střelu bez problémů chytá.

46:01

46:24
    Canucks úspěšně napadají rozehrávku svého soupeře, který se nemůže prokousat z obranné třetiny.

46:40
    Habs útočí, domácí fanoušci se mezitím hlasitě povzbuzují své miláčky a dožadují třetího gólu.

47:23
    Henrik Sedin poslal kotouč až za bránu Careyho Price. Zakázané uvolnění.

47:55
    Kosatkám se nepodařil přechod přes útočnou modrou. Kotouče se ujali hráči Habs, rychle přejeli přes celé hřiště a nakonec se prezentovali střelou od modré.

48:36
    Shawn Matthias nabíjel svým spoluhráčům zpoza brány. Ti byli ale dobře pokrytí hostujícími beky.

49:16
    Canucks se nechtějí nechat ukolíbat dvoubrankovým vedením a nadále aktivně napadají rozehru hostujícího výběru.

49:48
    Kosatkám utíká kotouč. Tom Gilbert se ujímá další rozehrávky.

49:56
    Obranný vál Kosatek je momentálně pro hráče Habs nepřekonatelný.

50:00
    Vstupujeme do poslední desetiminutovky třetí třetiny. Habs musí zabrat, pokud chtějí alespoň lehce zdramatizovat průběh dnešního utkání.

50:55
    Hluchou pasáž přerušuje střelou z pravého kruhu až Daniel Sedin. Price jeho střelu ukryl v náruči.

51:02
    Po střele švédského forwarda se před Pricem strhla menší potyčka, ve které tvrdil muziku především P. K. Subban. Rozhodčí se nakonec rozhodli nevylučovat.

51:02
    Následuje další komerční přestávka.

51:34
    Na ledě se objevuje Plekancova formace, která je dnes hodně neviditelná. Odchovanec kladenského hokeje nahazoval kotouč od mantinelu. Nikdo z jeho spoluhráčů však kotouč tečovat nedokázal.

52:04
    Kosatky si neporozuměli při rozehrávce. Zakázané uvolnění domácích.

52:11
    Montreal právě vstřelil branku!
    Tak přece jen hosté vykřesávají malou jiskřičku naděje. Dělovku P. K. Subbana od modré těsně před Millerem ztečoval do sítě ALEX GALCHENYUK Asistence: P. K. Subban, Alexej Jemelin
    Alex GALCHENYUK - 2:1

52:42
    Hostům i nadále dělá problém přechod přes střední třetinu.

53:03
    Zakázaným uvolněním se tentokrát prezentovali hosté.

53:27
    Habs se nepodařil přechod přes útočnou modrou. Ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

53:57
    Kotouč za bránou Price sbírá Tomáš Plekanec. Český tahoun Montrealu ale nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů. Do útoku tak směřují Canucks.

54:04
    Price se blýskl proti střele Shawna Matthiase z bezprostřední blízkosti. Proti pokusu kanadského forwarda vytáhl pravý beton .

54:07
    Lars Eller se nechává vyloučit v nejméně vhodnou dobu. Jeho podražení Shawn Matthiase ale bylo více než zřetelné. Canucks si tak zahrají první přesilovou hru v zápase.

54:07

54:16
    Na ledě je přesilovková formace s bratry Sedinovými a Radimem Vrbatou.

54:49
    Canucks pouze kombinují, na Price neletěla jediná střela.

55:17
    Edler teď pořádně zavařil Millerovi. Dokonce tak, že se k nebezpečné střele z pravého kruhu dostal Tomáš Plekanec. Pokus českého útočníka ale vyrazil Miller betonem do rohu kluziště.

55:51
    Canucks jsou sice ve třetině svého soupeře, ale nepálí.

56:07
    Eller se vrací na led. Shodou okolností měl největší příležitost v proběhnuvších dvou minutách Tomáš Plekanec.

56:41
    Dlouhá pasáž bez přerušení. Kosatky útočí, ale nestřílí.

57:27
    Po sérii chyb v domácích obránců hosté srovnávají na 2:2. David Desharnais posunul kotouč na Dala Weise, který následně našel v ještě lepší pozici stojícího MAXE PACIORETTYHO. Ten z pravého kruhu poslal nechytatelnou střelu do sítě Millerovy brány Asistence: Dale Weise, David Desharnais
    Max PACIORETTY - 2:2

57:49
    Montrealští posílají kotouč až za Millera. Zakázané uvolnění.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:52
    Canucks při napadání nepolevují. Nyní si na svém soupeři vynutili další zakázané uvolnění.

59:03
    Galchenyuk vyhrál nad Boninem vhazování, poté ale Habs poslali kotouč opět přes všechny čáry. Hra se vrací před Price.

59:27
    V rohu kluziště vybojovali kotouč domácí Kosatky a ženou se do jednoho z posledních útoku ve třetím dějství.

59:33
    Jejich snažení ale přerušuje hvizd sudího. Ofsajd.

59:57
    Utkání se dohrává v obranném pásmu Canucks. Habs se ale ke střele nepropracovali

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Canadiens zlepšeným výkonem ve třetí třetině stáhli dvoubrankové vedení svého soupeře a poslali zápas do prodloužení. Rozhodne následujících pět minut o vítězi dnešního utkání nebo rozuzlení přijde až v samostatných nájezdech?

60:01

60:11
    Canucks úspěšní na vhazování. Bratři Sedinové vedou první útok.

60:22
    Ten ale končí pouze na hokejkách hostujících beků.

60:50
    Tom Gilbert teď svým spoluhráčům pořádně zavařil. Za nedovolené bránění Edlera stráví za katrem dvě minuty.

61:22
    Radim Vrbata během několika sekund dvakrát vypálil. Ani jednou však Price nepřekonal.

61:38
    Edler vypálil po přihrávce Vrbaty od modré čáry. Price ale jeho střelu viděl dobře a bez větších problémů ji schoval do náročů.

62:12
    Druhé útočné čtveřici utíká kotouč až za Millera. Nyní se Burrowsova formace vrací zpátky do třetiny svého soupeře.

62:32
    Tomáš Plekanec se v oslabení propracoval k slibné příležitosti. V situaci jeden na jednoho ale trefil pouze Millerovy betony.

62:45
    Kosatky přece jen využívají přesilovou hru a z dnešního utkání si odnesou dva body. Spolupráce bratrů Sedinů zafungovalo jako už poněkolikáté v letošní sezóně na výbornou. Henrik nabral v obranném pásmu rychlost, proletěl středním pásmem a na pravém kruhu našel hokejku svého bratra. DANIEL SEDIN si kotouč v jízdě přehodil z bekendu na forhend a neomylně zavěsil. Asistence: Henrik Sedin
    Daniel SEDIN - 3:2

Dva body zůstávají zaslouženě doma. Canadiens sice odehráli dobou třetí třetinu, v celkovém kontextu zápasu ale byli Canucks o chloupek lepší. Přestože svěřenci trenéra Michel Therriena utrpěli v letošním ročníku první porážku v prodloužení, nadále zůstávají v čele ligy. Canucks si po dnešním vítězství vylepšili své skóre na čtrnáct bodů a momentálně jim patří třetí místo v v Západní konferenci.

Dnešní utkání sledovalo 18 870 diváků.

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám povedený pátek a ještě lepší víkend. (06:13:25)

Miroslav Vozdecký

Góly a asistencie: 29. Bonino (Dorsett), 43. Richardson (Matthias, Weber), 63. Sedin (Sedin) – 53. Galchenyuk (Subban, Jemelin), 58. Pacioretty (Weise, Desharnais)

Rozhodca: Ian Walsh, Brian Pochmara, Lonnie Cameron, Darren Gibbs

Diváci: 18 870