Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | NJ Devils – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – LA Kings 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa Bay – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
Boston Bruins
cz Piatok 31.10.2014, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je ode mně pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších online přenosů napočtenou. (02:54:45)

Hity: 33 – 21

Je dobojováno! Bostonu stačilo osmdesát vteřin na to, aby rozhodl zápas. Bruins si tak připisují díky přesné střele Marchanda na svůj účet dva body.

Brad MARCHAND - 2:3

61:20
    Bruins právě vstřelili branku!
    A o vítězi máme rozhodnuto. Tak dlouho Enroth odolával, ale na tu to střelu byl už krátký. BRAD MARCHAND obdržel přesnou přihrávku mezi kruhy, odkud vypálil z první. Jeho střela mířila přesně pod levý horní růžek domácí branky. Asistence: Reilly Smith a Dougie Hamilton.

61:04
    Několik šancí si nyní připravil Boston, který drží domácí pod velkým tlakem.

60:25
    Stafford se hnal po levé straně mantinelu a následně vyzkoušel pozornost Svedberga, ale ten byl připraven zasáhnout.

60:01

Prodloužení začne každou chvíli.

Statistika po 3. třetině

Vyhraná vhazování: 26 – 31
    Střely: 14 – 34
    Hity: 33 – 20

Jelikož dokázal Marchand pět minut před koncem vyrovnat, tak se o vítězi bude muset rozhodnout v prodloužení. Pokud by ani v pětiminutové třetině nedokázal nikdo skórovat budou následovat nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39
    Krejčí ještě vyzkoušel puk zavést do třetiny, ale to se mu nepodařilo. Zřejmě uvidíme prodloužení.

59:18
    Poslední minuta třetí periody již probíhá a hosté se drží v útočném pásmu, kde kombinují.

58:29
    Eriksson nahodil kotouč za domácí branku, kde se puku ujal Seidenberg, který následně vyzkoušel pozornost Enrotha.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Lucic se říkal o přihrávku, ale kolmici na něj směřována skončila na hokejce domácího hráče.

56:50
    Krejčí vybojoval kotouč ve středím pásmu a ihned ho zavezl před domácího brankáře, ale překonat ho už nedokázal.

56:39
    Oddechový čas pro domácí.

56:39
    Buffalo vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

55:49
    Hra se poněkud vyrovnala a opět se hraje spíše ve středním pásmu, kde jsou u puku domácí.
    Brad MARCHAND - 2:2

54:30
    Je vyrovnáno! BRAD MARCHAND, který po střele Erikssona tečoval před brankou kotouč za záda Enrotha se může radovat z druhého gólu v sezóně. Asistence: Loui Eriksson a Dennis Seidenberg.

54:30
    Boston se nastěhoval do útočného pásma.

54:22
    Hráči Bostonu si nerozuměli v rozehrávce a je z toho zakázané uvolnění. Vhazování po pravici Svedberga.

53:27
    Lucic přihrával před branku, ale tam nidko z jeho spoluhráčů nedokázal puk tečovat za záda domácího brankáře.

52:55
    Bergeron ztratil kotouč v útočném pásmu, a tak mohou domácí hráči založit rychlá protiútok.

52:21
    Je vidět, že domácí už chtějí toto skóre udržet za každou cenu. Jeden z obránců Sabres vyhazuj puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

51:29
    Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, kde nyní svádí boj o kotouč Campbel.

50:54
    Další komerční přestávka.

50:49
    Stafford vybojoval kotouč za brankou hostů, ale jeho přihrávka před Svedberga končí přerušením hry, neboť jeden z domácích hráčů stál v brankovišti.

50:17
    Bostonu stále kombinuje v útočném pásmu. Až teď se domácí osvobozují a vyhazují puk do středního pásma, kde se ho znovu ujímají Bruins.

48:27
    Smith dostal pěknou přihrávku do před brankového prostoru, ale jeho střela z první končí ve výstroji domácího brankáře. Zatím asi největší šance Bostonu.

47:59
    Až teď se jim to na chvilku povedlo. Smith nahodil kotouč do před brankové prostoru, kde se puku ujal Kelly, ale ani ten nedokázal puk usměrnit za záda Enrotha.

47:26
    Hosté se snaží o vyrovnání, ale zatím se nemohou na delší dobu usadit v útočném pásmu.

46:50
    Máme tady další komerční přestávku.

46:50
    Medvědi v čele s Krejčím uháněli do útočné třetiny, ale zastavilo je postavené mimo hru.

46:19
    Gorges nyní kombinuje spolu s Myersem za vlastní brankou, ale žádná akce zatím nevzniká.

45:42
    Moulson nabízel pěknou kolmici před branku Svedberga, ale té se nikdo neujal, a tak míří dopředu zase hosté.

44:59
    Foligno si našel výhodnou pozici pro střelbu, ale jeho rána minula branku o několik metrů.

44:19
    Bruins začínají opět od znova. Hamilton zakládá útok od vlastní branky, ale jejich akce byla zastavena ve středním pásmu.

43:38
    Eriksson to zkusil z ostrého úhlu, ale s touhle střelou neměl Enroth žádné problémy.

43:01
    Domácí se vždy po delší době osvobodí vyhozením puku do středního pásma, ale tam se ho vždy ujmou hosté, kteří zakládají další útoky.

41:59
    Söderberg prokličkoval až před Enrotha, ale místo střely přihrál k druhé tyčce, kde číhal jeho spoluhráč, ale ten nedokázal skákavý kotouč uklidit do odkryté klece.

41:19
    Lucic zavezl kotouč do útočného pásma, kde zvolil kolmici ještě na Marchanda, který vyzkoušel pozornost domácího brankáře ihned střelou z první.

40:49
    Smith obkroužil branku Enrotha, a pak se pokoušel zakončit, ale domácí brankář si svoji tyčku pohlídal.

40:15
    Vhazování vyhráli hosté a ihned se usazují v útočném pásmu, kde se snaží najít vhodnou pozici pro střelbu.

40:01

Vše je připraveno. Poslední třetina může začít.

Další třetina začne přibližně v 1:58.

I druhá třetina je již minulostí. Druhá dvacetiminutovka nám už nabídla tři branky. O úvodní trefu se postaral Stafford, ale Buffalo vedení moc dlouho nevydrželo neboť o sedm minut později vyrovnával McQuaid. V samotném závěru druhé periody se ještě mohli domácí radovat. Ennis dal svým čtvrtým gólem v sezóně svému týmu vedení zpět.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:29
    McQuaid vyzkoušel štěstí z pravého kruhu, ale branku o několik centimetrů minul. Velký tlak hostů pokračuje.

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:58
    Buffalo vyhazuje puk přes všechny čáry, a to znamená zakázané uvolnění. Vhazování po levici Enrotha.

38:25
    Hosté se osvobozují z tlaku a pokoušejí se obrátit hru na druhou stranu, ale přechod přes střední pásmo se jim příliš nedaří.

37:55
    Girgensons to nakonec zkusil z ostrého úhlu, ale Svedberga nepřekonal.

37:29
    Domácí si vzali své vedení zpět a nyní kombinují v útočném pásmu, ale zatím se nikdo ke střele nedostal.
    Tyler ENNIS - 2:1

36:25
    Sabres právě vstřelili branku!
    Krásná akce dva na jednoho končí gólem domácích. TYLER ENNIS unikl spolu s Mitchellem, druhý jmenovaný hráč zvolil přihrávku na Tylera, který si svou střelou do odkryté braky připisuje čtvrtý gól v sezóně. Asistence: Torrey Mitchell a Drew Stafford.

36:14

35:55
    Domácí své oslabení zvládají zatím na jedničku.

34:46
    Foligno unikl do samostatného úniku, ale nakonec jeho klička a následná střela gólem neskončila. Svedberg se roztáhl po brankové čáře a nedal domácímu hráči šanci.

34:12
    Mitchell (BUF) dostává dvě minuty za krosček.

34:12

34:12
    Gagne se hnal po levé straně mantinelu do útočné třetiny, nakonec jeho střela z ostrého úhlu vyvolala v brankovišti Enrotha velké problémy, ale nakonec vše domácí brankář zvládl.

33:41
    Gagne musí začít celou akci od znova. Nyní se pokoušel rozehrát do středního pásma, ale tam se puku ujal hráč Buffala.

32:59
    Griffith dostal přihrávku do jízdy, ale po jeho nahození do útočného pásma Boston o kotouč přichází.

32:44
    Následuje komerční přestávka.

32:44
    Hosté jsou po vyrovnání nabuzeni a nyní neustále obtěžují domácího brankáře, který nyní musel zasahovat proti střele od jednoho z bostonských útočníků.
    Adam MCQUAID - 1:1

31:36
    A máme vyrovnáno. ADAM MCQUAID obdržel mezi kruhy přesnou kolmici a jeho následná střela prosvištěla mezi Enrothovy betony. Asistence: Carl Soderberg a Brad Marchand.

31:16
    Boston se dostal do útočného pásma, kde kombinuje a nyní drží domácí pod velkým tlakem.

30:52
    Nyní se hraje spíše ve středním pásmu.

30:00
    Máme za sebou polovinu zápasu. Warsofsky pálil od modré, ale jeho střela byla zblokovaná.

29:33
    Ani teď si hráči Buffala nerozuměli. McCormick vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

29:04
    Jeden z domácích hráčů byl na modré příliš rychlý a byl v útočném pásmu dříve než puk. Ofsajd.

28:41
    Paille prokličkoval až do útočného pásma, ale tam o kotouč přišel. K puku se tedy dostávají opět domácí.

27:49
    Marchand rozjíždí novou útočnou akci zpoza vlastní branky. Jeho kolmice na Seidenberga, ale nebyla vůbec přesná.

27:27
    Následuje další komerční přestávka.

27:27
    Eriksson nahodil kotouč ze středního pásma. Domácí brankář, ale kotouč raději podržel.

26:38
    Domácí to samozřejmě nabudilo a opět se usazují v útočném pásmu. Svedberg, ale zatím nemusel zasahovat.
    Drew STAFFORD - 1:0

25:12
    A máme tady úvodní branku utkání. DREW STAFFORD obdržel do středu pravého kruhu přihrávku, kterou neváhal využít. Jeho střela z první nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci. Asistence: Tyler Ennis a Tyler Myers.

24:29
    Máme tady další početní výhodu pro Buffalo, který se ihned usazuje v útočném pásmu. Myers si říkal o přihrávku, kterou následně dostal, ale jeho střela Svedberga neohrozila.

24:10
    Smith (BOS) dostává dvě minuty za hákování.

24:01
    Smith vyzkoušel pozornost domácího brankáře, ale jeho střela byla nepřesná.

23:34
    Hamilton rozehrává z vlastního obranného pásma. Jeho kolmice do středního pásma nebyl přesná, a tak jsou u puku zase hráči Sabres.

22:41
    Campbel nepříjemně narazil do mantinelu a těžko se zvedá z ledu. Hra pokračuje.

21:59
    Domácí jsou stále v útočném pásmu.

21:15
    McCormick vyslal od modré jedovku na Svedberga, ale ten byl připraven a tento pokus ukryl do své lapačky.

20:49
    Buffalo drží kotouč za brankou a snaží se rozehrát.

20:19
    Vhazování vyhráli domácí a ihned se ženou do útočného pásma, kde následně kombinují.

20:01

Hráči již krouží po ledové ploše. Druhá třetina může každou chvíli začít. Dočkáme se úvodní branky?

Další třetina začne přibližně v 1:05.

Máme za sebou velice vyrovnanou třetinu. Žádnou větší šanci jsme sice neviděli. Pozorujeme hokej nahoru a dolů. Nesmíme opominout skvělé výkony brankářů, kteří zatím drží čisté konto.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:29
    Rychlý protiútok domácích zastavuje ofsajd.

19:15
    Krejčí objel branku domácích a nakonec nahrál na modrou, kde byl připraven pálit Hamilton.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:49
    Marchand si nabruslil mezi kruhy, ale jeho střela skončila pouze ve výstroji Enrotha.

18:28
    Buffalo Sabres vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

18:04
    Seidenberg zachytil přihrávku domácích v útočném pásmu, ale následné kombinace Bostonu končí za brankou.

17:38
    K puku se opět dostávají hráči z Buffala, kteří se ihned ženou do útočné třetiny.

16:59
    První formace hostů se pokouší najít recept na domácího brankáře, ale zatím neúspěšně.

16:43

16:19
    Opět se podařilo hostům vyhodit. Buffalo se nyní nemůže dostat do útočného pásma. Nyní je zastavil ofsajd.

15:49
    Ennis dlouho držel kotouč, ale nakonec se rozhodl z levé kruhu vystřelit. Jeho střela způsobila v brankovišti problémy. Po delší době si Svedberg poradil a vše vyřešil.

15:20
    Medvědům se ale daří vyhodit puk přes celé hřiště.

14:54
    Tak i domácí si vyzkouší početní výhodu. Nyní se už usazují před Svedbergem a kombinují.

14:42
    A máme tady další komerční přestávku.

14:42
    Morrow (BOS) dostává dvě minuty za držení.

14:38
    Domácí se nyní nastěhovali do útočné třetiny, kde vyvíjí tlak. Nakonec si vykoledovali faul a mají výhodu.

14:17
    Rozhodčí se rozhodl přerušit hru, když se delší dobu bojovalo o puk v rohu kluziště u branky hostů.

13:39
    Nepřesná rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním. Vhazování po levici Enrotha.

13:24

13:24
    Krejčí si na modré čáře nerozuměl se svými spoluhráči a je z toho ofsajd.

12:58
    Hosté jsou nyní poněkud aktivnější než soupeř, ale nedaří se jim zatím domácího brankáře nějak ohrozit.

12:05
    Eriksson stínil před brankou Enrotha. Hamilton pálil od modré, ale nakonec se domácí brankář stihl v čas přemístit.

11:19
    Domácí kombinují ve vlastním obranném pásmu, zatím se jim nedaří vůbec rozehrát. Nutno podotknout, že Lucic skvěle napadá.

10:31
    Bergeron zachytil rozehrávku domácích, ale poté i on nepřesně rozehrál. Buffalo se pokouší o rozjetí útočné akce.

09:42
    Campbel nahodil kotouč ze středního pásma na Enrotha, ale ten nemusel zasahovat neboť jeho nepřesné nahození minulo branku o několik metrů.

09:01

08:49
    Foligno mohl uniknout, ale na ledě už je příliš dlouho, a tak puk raději jen vyhodil přes všechny čáry a šel střídat.

07:56
    Hamilton nedokázal zpracovat přihrávku, ale ještě na modré dokázal kotouč zachytit Smith, který následně puk lehce nahodil na brankáře Buffala.

07:35
    Za brankou Enrotha se puku ujal Södeberg, který se pokoušel překonat domácího brankáře, ale ten byl na své pozici připraven zasáhnout.

07:13
    Smith získal puk po pěkné kolmici, ale místo střely zvolil přihrávku na Hamiltona, který posouvá kotouč za branku domácích.

07:01
    Nakonec tady máme i vyloučení. Hráčská lavice domácích dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

07:01
    A máme tady první komerční přestávku.

07:01
    Teď to mohlo vypadat slibně, ale tuto akci Sabres zastavilo postavení mimo hru.

06:16
    Mitchell svedl souboj o puk za brankou Svedberga. Jeho vybojovaný puk nakonec nahodil před branku, ale tam se ho ujali hosté, kteří ihned obrací list hry a ženou se do rychlého protiútoku.

05:40
    Ristolainen se pokouší rozjet útok Buffala, ale zatím se mu to příliš nedaří.

04:49
    Söderberg přihrával na svého spoluhráče, ale ten nedokázal skákavý kotouč zpracovat, a tak se opět kotouče ujímají domácí.

04:04
    Boston se dostal za pomocí Krejčího před Enrotha, ale jeden z domácích obránců otáčí zase hru na druhou stranu.

03:32
    Hamilton zkoušel poslat přihrávku do středního pásma, ale tam nikdo z jeho spoluhráčů neodkázal jeho prudký pas zpracovat, a nakonec je z toho zakázané uvolnění.

03:05
    Bergeron vybojoval kotouč za brankou domácích, ale jeho následná přihrávka skončila na hokejkách domácích hráčů.

02:32
    Seidenberg nahodil kotouč do útočného pásma, ale tam se kotouče ujímá hráči Sabres.

01:49
    Mitchell obdržel pěknou kolmici do středního kruhu a následně zavezl puk až do útočné třetiny, odkud vyslal na Svedberga tvrdou střelu, ale hostující brankář tento pokus kryje.

01:19
    Hra pokračuje čtyři na čtyři. Marchand zavezl kotouč do útočného pásma, ale souboj o puk v rohu kluziště nakonec musel rozhodčí přerušit.

00:51
    Lucic (BOS) dostává 5 minut za bitku.
    Stewart (BUF) dostává 5 minut za bitku.

00:51
    Jako vítěz odchází hráč Bostonu.

00:51
    Máme tady bitku! Lucic vs Stewart nyní svádí souboj uprostřed ledové plochy.

00:36
    Girgensons rozjíždí útočnou akci Buffala od vlastní branky.

00:12
    Úvodní buly vyhráli domácí a ihned se ženou do útočného pásma.

00:01

Vše už je připraveno a utkání může začít.

Ještě než utkání započne, tak si poslechneme hymnu.

Nyní na ledovou plochu naskakují hráči Bostonu a vzápětí je následují hráči Buffala.

Po ledové ploše již krouží čtveřice rozhodčích.

Jak již bývá u NHL zvykem utkání se o několik minut zpozdí.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Weber, Strachan, Benoit, Ristolainen – Moulson, Ennis, Stafford – Mitchell, Girgensons, Gionta – Foligno, McCormick, Stewart – Deslauriers, Reinhart, Hodgson

Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Seidenberg, Hamilton, Warsofsky, McQuaid, Morrow, Trotman – Lucic, Krejčí, Griffith – Kelly, Bergeron, Gagne – Marchand, Söderberg, Eriksson – Paille, Campbel, Smith.

Michal Neuvirth (BUF) 4 zápasy (91,0% úspěšnost)

20.12.2013 Buffalo – Boston 4:2

Stejně jako domácím se Bostonu poslední zápas nepodařilo vyhrát. Medvědi podlehli na domácím ledě proti Minnesotě 3:4. Bruins se po jedenácti odehraných zápasech drží o devět míst výše než soupeř, a to na místě dvacátém. Jako neproduktivnější hráč se zatím jeví David Krejčí, který po osmi odehraných zápasech má na svém kontě devět bodů (3+6).

Domácím se poslední zápas moc nevydařil, když na ledě v Torontu podlehli 0:4. Sabres se po deseti odehraných zápasech drží na 29. místě celkové tabulky s celkovým počtem čtyř bodů. Jako nejproduktivnější hráč se zatím jeví Drew Stafford, který si po deseti zápasech připsal na své konto 4 asistence.

Vítám všechny fanynky a fanoušky u sledování NHL. Nejvyšší hokejová liga má na programu denně spoustu zajímavých zápasů a dnešek není výjimkou. Dnes máme na programu zápas:

Buffalo SabresBoston Bruins

Přeji příjemný sportovní prožitek. Úvodní vhazování je naplánováno na 00:05.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 26. Stafford (Ennis, Myers), 37. Ennis (Mitchell, Stafford) – 32. McQuaid (Soderberg, Marchand), 55. Marchand (Eriksson, Seidenberg), 62. Marchand (Smith, Hamilton)