San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa Bay 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
LA Kings – Columbus 5:2 (kon.)
Winnipeg Jets
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
Colorado Avalanche
cz Nedeľa 26.10.2014, 20:00 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

To je z mé strany vše, budu se na Vás těšit u dalšího onlajn přenosu. Dobrou noc. (23:04:40)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Už to vypadalo, že se půjde do nájezdů, jenže kapitán domácího celku si vyjel velký oblouk a když už byl v mezikruží, nahodil puk bekendem na bránu. Tam stál výborně postavený LITTLE, který puk tečoval pod lapačku Varlamova. Asistence: Ladd a Byfuglien.

62:49
    Trouba se snažil překvapit Varlamova a zkusil zasunout puk za zadní tyčku, tam byl ale připravený beton již zmiňovaného ruského brankáře.

62:02
    Barrie si sjel mezi kruhy, kde dostal přihrávku přesně na hokejku, následovala střela příklepem se kterou si Pavelec poradil.

61:35
    Landeskog ztroskotal se zakončením na Pavelcovi.

60:35
    Přesilová hra čtyři na tři pomalu, ale jistě končí.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila. Až prodloužení nebo případné nájezdy rozhodnou o tom, kdo bude brát z dnešního utkání bod navíc.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Wheeler vyhazuje puk z obraného pásma do bezpečné vzdálenosti.

59:01
    Talbot dobře přečetl hru a vystihuje krosovou nahrávku.

58:42
    Oddechový čas pro domácí.

58:42
    Přesilovou hru si na konci zápasu vyzkouší také domácí. Dvě minuty za držení dostává Mitchell (COL).

58:28

58:11
    Duchene opětovně v ofsajdu.

57:10
    Winnipeg se dostal v oslabení do protiútoku dva na jednoho, ale hráči se moc dobře nedomluvili, a tak to musel vzít Frolík na sebe a vystřelit.

56:28
    Možná komplikace pro domácí celek, na trestnou lavici totiž odjíždí Perreault (WPG), který dostává dvě minuty za držení.

55:55
    Kapitán hostujícího celku Landeskog se dostal do dobré střelecké příležitosti, ale jeho pokus byl zablokován obranou.

55:07
    Zakázané uvolnění domácích.

54:47
    Duchene se dostal do postavení mimo hru – ofsajd.

54:20
    Scheifele je dnes na ledě hodně vidět a má na svém kontě již pět střel.

53:10
    Obrovská příležitost Scheifela, ale proti jeho dobré střele se postavil, dnes výborný, Varlamov. V hledišti to jen zahučelo.

52:43
    Halischuk byl vykázán z vhazování.

51:52
    Postma se pokusil vystřelit, jenže jeho střelu zastavila obětavá obrana.

50:55
    Stuart nahodil puk do útočného pásma Colorada.

49:22
    Perreault se snažil dotlačit, odražený puk od mantinelu, do brány – to se mu ale nepovedlo a vznikla z toho maximálně skrumáž před bránou.

47:55
    Frolík si obhodil Redmonda a ujíždí pro puk do rohu.

46:20
    Scheifele nastřelil břevno!

45:50
    Zajímavá statistika obránce Stuarta, který má již ve své kariéře přes 800 zablokovaných střel!

45:04
    Puk na střídačce Colorada, vhazovat se bude ve středím pásmu.

44:30
    Jets drží hostující celek pod tlakem.

43:21
    Dobrá kombinace mezi Iginlou a Duchenem, první zmiňovaný vystřelil od modré příklepem a Pavelec musel zasahovat.

42:26
    Stuart si potáhl puk po levé straně a poté vystřelil, Varlamov ale vyráží.

41:22
    Duchene si teď nerozuměl s Iginlou a puku se tak ujímají domácí.

40:49

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:35
    Přesilová hra se odehrává bez větších šancí.

38:49
    Halischuk (WPG) obdržel od rozhodčího dvě minuty za držení.

38:27
    Frolík si posunul kotouč až moc před sebe, takže žádná vážnější šance se nekoná.

37:59

37:20
    Winnipeg sice drží Colorado v jejich vlastní třetině, ale bez střely se gól dát nedá.

35:59
    Mitchell (COL) dostává dvě plus dvě minuty za hrubost, na druhé straně dostává Byfuglien (WPG) pouze dvouminutový trest – také za hrubost.

35:59
    Stuart byl teď hodně tvrdě atakován Byfuglienem, hostující hráč zůstává ležet na zemi a už se k němu sjíždí spoluhráči, aby se ho zastali.

35:35
    Byfuglien to teď zkusil bekendem a málem z toho byl gól, Varlamov zasahoval betonem na poslední chvíli.

34:20
    O'Reillyho střelu z mezikruží vyrazil Pavelec do rohu kluziště.

33:16
    Galiardiho možnost k útoku zastavil hvizd rozhodčího – ofsajd.

32:47
    Lowry obětavě padl do Mitchellovy střely.

31:52
    Nahození puku z půli kluziště na Varlamova, ten si není moc jistý a proto kotouč raději podrží.

31:03
    Zakázané uvolnění Winnipegu.

30:21
    Duchene se dostal do dobré střelecké příležitosti, jenže Pavelec dnes chytá v hodně velké pohodě a takže to pro něj byl takový rutinní zákrok.

29:55
    Frolíkova lajna teď drží Colorado pod tlakem.

28:47
    Wheeler se pokusil obkroužit bránu a poté poslat puk před bránu, jenže pozorný Pavelec položil k tyči hokejku a zamezil tak nahrávce.

28:11
    Bogosian se dostal do útočné třetiny Colorada a ihned poslal puk po bráně, ten bez problémů chytá Varlamov – vhazování po jeho pravici.

28:03
    Perreault se dostal do ofsajdu.

27:28
    Hejda zakládá novou útočnou akci.

26:37
    Holdenova střela byla sražena do hlediště.

25:16
    Teď zkusil nahodil puk také Stuart, opět bez úspěchu.

24:42
    Urostlý obránce Trouba nahodil puk před bránu Colorada, jenže nikdo z útočníku kotouč netečoval.

23:34
    Scheifele našel před bránou úplně osamoceného Galiardiho, který sice vystřelil, ale pouze do připraveného Varlamova.

22:50
    Český obránce Hejda (COL) si jde sednout na trestnou lavici, budou to dvě minuty za podražení.

21:54
    Zakázané uvolnění Jets.

21:01
    Hostům se druhá část přesilové hra vůbec nedaří.

20:18
    Duchene se dostal do ofsajdu.

20:01

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00
    MCGINN - 1:1

19:43
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Vyhrané vhazování dozadu na Tanguay, rychlá přihrávka na Barrieho. Ten vystřelil příklepem hned z první a o dorážku, která znamená vyrovnání, se postaral MCGINN.

19:36
    Bogosian (WPG) dostává čtyři trestné minuty za úder vysokou holí.

19:23
    Johnson s Hejdou zřejmě zakládají poslední akci v první třetině.

18:15
    Scheifele se snažil natlačit před bránu Varlamova, ale tam ho hodně rychle zpacifikovali obránci Avalanche.

17:43
    Protiútok Colorada tři na dva a koncová nahrávka na Iginlu, který ale vůbec netrefil bránu Pavelce.

16:48
    Talbot se už chystal ke střele, jenže zastavil ho hvizd sudího – ofsajd.

16:03
    Útočník druhé elitní formace Colorada – Tanguay – nahazoval puk před bránu z levé strany kluziště, ale nikdo to on něj nečekal, a tak se kotouč dokouzal až na druhou stranu.

15:32
    Galiardi nahodil puk do rohu, ale nikdo z jeho spoluhráčů mu nejel na pomoc a kotouče se tak ujímají hosté.

14:34
    Talbot dostal vynikající přihrávku za obranu Jets a jel tváří v tvář proti Ondřejovi Pavelcovi, ten si ho však výborně vybrusil a betonem zachraňuje situaci.

13:21
    Trouba si připravil kotouč na modré čáře a vypálil po bráně hodně slušný projektil.

12:10
    Duchene zkusil překvapit Pavelce střelou, kterou na bránu vyslal mezi nohama obránce – bez úspěchu.

11:18
    Colorado se teď drží v útočné třetině Winnipegu.

10:20
    Enstrom byl u mantinelu tvrdě dohrán, ale zvedá se a odjíždí na střídačku.

9:31
    Trouba výborně zachytil dlouhou přihrávku od Hejdy.

8:55

7:53
    Domácí si vytvořili hodně příležitostí ke vstřelení gólu, ale Varlamov je všechny chytá.

6:55
    Stuart (COL) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.
    LADD - 1:0

6:25
    Frolík posílal před bránu puk, ten ale nikdo nezachytil a tak se koutouče ujmul až u modré čáry Bogosian, který nastřelil puk před bránu a tam ho tečoval připravený LADD. Asistence: Frolík a Bogosian.

5:30
    Bogosian zakládá novou útočnou akci Jets.

4:12
    Duchene se zapojil do kombinace s Iginlou a byla z toho velká šance, Pavelec musel být opět pozorný.

3:49
    Winnipeg teď drží hostující tým z Colorada pod velkým tlakem.

03:12
    Tvrdá střela Littleho od modré čáry, Varlamov opět jenom vyráží.

2:22
    Thorburn si krásně vyměnil puk s Byfuglienem a ocitl se sám před Varlamovem, ten se však nenechal rozhýbat a betonem vyráží.

1:48
    Utkání začalo v hodně velkém tempu, oba brankáři si již připsali své první zákroky.

1:01
    O'Reilly se tlačil do šance, ale Pavelec stihl včas zakročit.

00:01

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba,
    Stuart (A), Bogosian, Enstrom, Pardy, Clitsome – Byfuglien, Little, Ladd (C) – Wheeler (A), Scheifele, Perreault – Frolík, Lowry, Galiardi – Halischuk, Slater, Thorburn

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Johnson, Hejda, Barrie, Stuart, Redmond, Holden – O'Reilly, MacKinnon, Landeskog (C) – Iginla (A), Duchene, Tanguay – Talbot, Mitchell, McGinn – Briere, Cliche, McLeod (A).

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Vzájemné zápasy:

Zajímavostí je, že z posledních pěti střetnutí těchto týmů se šlo hned čtyřikrát do prodloužení.

Winnipeg Jets – Colorado Avalanche 5:4pp
    Colorado Avalanche – Winnipeg Jets 3:2pp
    Colorado Avalanche – Winnipeg Jets 1:2pp
    Winnipeg Jets – Colorado Avalanche 3:4pn
    Colorado Avalanche – Winnipeg Jets 3:2

Hosté z Colorada na tom nejsou o poznání lépe, jsou totiž na předposledním místě. Oproti svému dnešnímu soupeři mají o jeden zápas více. Coloradu by mohla pomoct na psychice výhra z posledního zápasu, kdy rozstříleli Vancouver 7:3. Individuálním statistikám kraluje Duchene, který má z osmi zápasů sedm bodů za tři góly a čtyři asistence.

Domácí celek se v letošní sezóně hodně trápí a po zásluze mu patří poslední místo v tabulce západní konference. Ze sedmi zápasů získal tým pouhé dva body a vstřelil jenom třináct gólů, což nemáte ani dvě branky na zápas. V nejlepší formě nejsou ani brankáři. V individuálních statistikách je nejlepší obránce Enstrom, který má na svém kontě šest asistencí.

V dnešním zápase se střetnou týmy, které se nachází na předposledním a posledním místě západní konference. Oba týmy mají především problém s produktivitou, pojďme si tedy týmy představit podrobně.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Štěpán Hladký

Góly a asistencie: 7. Ladd (Frolík, Bogosian), 65. Little (Ladd, Byfuglien) – 20. McGinn (Barrie, Tanguay)