Waasland-Beveren – Genk 0:1 (kon.) | Charleroi – Oostende 2:0 (kon.) | Waregem – Cercle Brugge 1:2 (kon.)
Westerlo – Kortrijk 2:1 (kon.)
SV Zulte Waregem
1:2 (1:1)
Cercle Bruggy KSV
cz Sobota 25.10.2014, 20:00Belgická Jupiler Pro League

Cercle slaví, Zulte smutní! Tak to vypadá na trávníku po závěrečném hvizdu. Cercle nakonec otáčí zápas a vítězí 2:1. V druhé půli hráli hosté lépe a Zulte se více bránilo. Odměna za to přišla v 78. minutě, kdy se dnes svým druhým gólem prosadil Kabananga. Na tuto branku domácí odpovědět nedokázali. V závěru se začaly projevovat i emoce. Sukuta-Pasu se v 90. minutě nechal hloupě vyloučit. Cercle Brugge tedy poráží Zulte Waregam 2:1 a odváží si tři body. Ode mě je to vše, loučím se s vámi a na shledanou. (22:56:55)

90+6

90+5
    Asi poslední šance domácích nevyšla, asi tři centry směřovali do šestnáctky, obrana Cercle vše zvládla a Werner nakonec chytil míč.

90+3
    Byl odpískán ofsajd Cercle.

90
    Sukuta-Pasu byl faulovaný, spadl na zem a držel míč. Soupeři se mu ho snažili sebrat, ale on ho stále držel a nechtěl jim ho dát. Za toto chování vidí svoji druhou žlutou kartu a musí opustit hřiště.

88
    Cercle se už nikam nežene a snaží se balón držet. Dokáží vítězství udržet?

85
    Do sestavy nyní sahá trenér Cercle, stahuje autora dvou branek, Juniora Kabanangu a do hry posílá Buyla.

85
    Poslední změna v domácí sestavě, předčasně odchází Skulason, a hru v domácích řadách se pokusí podpořit Aneke.

83
    Druhá výměna u Cercle, na pozici D'Haeneho přichází Bourdin.

82
    Overtoom rozehrával přímý kop z dobré pozice, zkusil přímou střelu. Jeho pokus skončil o pár decimetrů nad horní tyčí brány.

79
    Kabananga si po vstřeleném gólu svlékl dres a je potrestán žlutým kartonem.
    KABANANGA - 1:2

78
    Cercle Brugge právě vstřelilo branku!
    Dlouhý aut Cercle letěl až do šestnáctky, balón propadl až na zapomenutého JUNIORA KABANANGU, který balón vsítil a svým druhým dnešním gólem posílá svůj tým do vedení 2:1!

77
    Cercle poprvé střídá. Hřiště opouští Bačelič-Grgič, kterého nahrazuje N'Diaye.

76
    Troisi spadl v šestnáctce na zem, penalta pro domácí se ale nepískala.

74
    Plet zpracovával míč na hraně velkého vápna, následně střílel z otočky, Werner vyrazil.

72
    Skulason se s Bačeličem-Grgičem dlouho v souboji strkal a nakonec skončil na zemi. Žlutou kartou jsou ale potrestní oba dva aktéři.

70
    Labor fauluje podobně jako Sukuta-Pasu. Zákrok na Kabanangu je rovněž ohodnocený žlutou kartou.

69
    Sukuta-Pasu zezadu zajel do Jorgensena a za zákrok je potrestaný žlutou kartou.

67
    K dalšímu rohu se dostalo Zulte, Overtoom se dostal k odraženému balónu, od lajny hledal Pleta, který nebezpečně hlavičkvoal na přední tyči.

64
    Dobrá šance Cercle! D'Haene z nenápadné pozice dobře vystřelil a Bossut vyrazil pouze před sebe. K dorážce se dostal Bačelič-Grgič, ale ani on na Bossuta nevyzrál.

61
    Dussenne hodně riskantně šel do souboje na hranici šestnáctky, ale zvládl to za cenu rohu.

60
    Je za námi hodina hry a stav je stále stejný jako po první půli, 1:1. Hra je vyrovnaná a hraje se na obě dvě strany, bohužel ale bez většího počtu střel.

58
    Střídání Zulte: na místo Trajkovskeho přichází Overtoom a Bongondu střídá Plet.

57
    Sukuta-Pasu zkusil překvapit Bossuta z dálky. Jeho střela nakonec skončila o kousek výše, než je horní tyč brány.

55
    Ani tentokrát nebyli úspěšní a Troisi šel do protiútoku.

54
    Ten se hostům nepovedl a Zulte se ubránilo. Sylla ale o chvíli déle znovu fauloval a Cercle si přímý kop zopakuje.

54
    D'Haene nestačil na Kabanangu a pomohl si faulem.

52
    Sukuta.Pasu simuloval pád, sudí mu na to neskočil a nechal hru běžet.

49
    Dussenne si dalším svým faulem vysloužil žlutou kartu, které se diví.

47
    Bačelič-Grgič se střelou dlouho otálel, dostal se až pod úhel a tak měl Bossut práci zjednodušenou.

46

První půle je za námi stav po ní je 1:1. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a již ve 13. minutě šli do vedení zásluhou Bongondy. Zulte bylo i nadále lepším týmem a Cercle se jejich hře snažilo vyrovnat. To se jim povedlo a ve 39. minutě vyrovnal Kabananga. Hosté tak nakonec výsledek vyrovnali a do drhého poločasu budou nastupovat oba týmy za stejného skóre. Uvidíme, jak zápas skončí celkově. Druhá půle začíná přibližně ve 21:03.

45+2

44
    Kabananga odchází za postranní čáru.

43
    Kabananga zůstává po střetu ležet na hřišti a jsou k němu zavolaní lékaři.
    KABANANGA - 1:1

39
    JUNIOR KABANANGA si zpracoval míč z pravé straně, udělal si místo ke střele a s přehledem prostřelil Bossuta! 1-1.

38
    Labor si dle sudího pomohl nedovoleně a Cornelis se už staví k balónu.

36
    Bossut si šel pro balón z tohu a byl ve vzduchu faulovaný. Po krátkém ošetření je v pohodě a hra pokračuje.

35
    Míč propadl až hluboko do vápna, stopeři ho ale na poslední chvíli odkopli.

35
    Troisi si pomohl nedovoleně a přímák si taky zkusí Cercle.

33
    To hosté zvládli a po útočném faulu se dostávají k míči.

32
    Dussenne zezadu strčil do Sylly a před hosty stojí další bránění.

30
    Zulte je zatím lepším týmem, Cercle přehrávají, ale nedostávají se do výraznějších šancí.

27
    Dobrá šance domácích, Sylla poslal do šestnáctky balón a domácí se tak dostali k zakončení, jeden z hráčů Zulte ve vápně spadl, penalta se ale nepískala.

24
    Po centru z pravé strany musel být Bossut v pozoru. Několik hráčů hostí se snažilo dobýt bránu hlavičkami, gólman Zulte ale situaci zvládl.

23
    Skulason se snažil obloukem najít někoho ze svých spoluhráčů, pro balón si první došel Werner.

20
    Nebezpečný balón z centru letěl před Wernera. Gólman hostí se ale po míči vrhl a nabíhající hráči neměli šanci.

18
    Sylla seběhl do šestnáctky, zpracoval si přihrávku a levačkou střílel, ránu z úhlu Werner zvládl.

18
    Rohový kop Bossut výborně vystihl a šanci na vyrovnání zničil.

17
    Dobrá střela Kabanangy, kterou musí Bossut vyrážet na roh.
    BONGONDA - 1:0

13
    Waregem právě vstřelil branku!
    THEO BONGONDA se dostal k míči od Cissaka a dobrou střelou otevírá skóre! 1:0.

11
    Sylla byl dobře rozběhnutý, nakonec z toho nebylo nic.

11
    Balón sice směřoval na hráče v tmavě červeném, ale ten bránu ohrozit nedokázal.

10
    Sylla byl faulovaný Dussennem a domácí budou rozehrávat přímý kop v dostřelu branky.

7
    Dessenne fauluje u postranní čáry, domácí posílají dlouhý balón dopředu.

5
    Také hosté se dostávají do ofensivních pokusů. Branku zatím vyrazněji neohrozili.

4
    Cercle rozehrávalo přímý kop, centr přeskočil nabíhající hráče a gólman Bossut to měl bez práce.

2
    První vteřiny se míče drží domácí, ke střele se zatím nedostali.

1

SV Zulte-Waregem: Bossut – Cissako, Labor, D'Haene, Verboom, Jorgensen, Skulason, Troisi, Trajkovski, Bongonda, Sylla
    Náhradníci: Bruzzese, Ferreira, Paye, N'Diaye, Aneke, Plet, Overtoom

Cercle Brugge KSV: Werner – Dussene, Buysse, Wils, Cornelis, D'Haene, Bačelič-Grgič, Van Acker, Vanroose, Sukuta-Pasu, Kabananga
    Náhradníci: Van Damme, Bourdin, De Kegel, N'Diaye, Maertens, Buyl, Godee

Rozhodčí: Dierick – De Weirdt, Vandeweghe.

Dobrý den, vítám vás u online sledování zápasu 12. kola belgické Jupiler Pro League. Dnes se nám proti sobě postaví SV Zulte-Waregem a Cercle Brugge KSV. Ani jednomu z dnešních soupeřů se letos vůbec nedaří, oba týmy posbíraly pouze devět bodů, což je nejméně z celé soutěže. Domácí jsou o skóre poslední, Cercle jen o místo výše. Domácí v posledním zápase zvítězili na hřišti Lutychu a budou se snažit na výhru navázat i dnes, podle sázkařů jsou favorité. Uvidíme jak bude zápas probíhat, začíná se ve 20:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.