Waasland-Beveren – Genk 0:1 (kon.) | Charleroi – Oostende 2:0 (kon.) | Waregem – Cercle Brugge 1:2 (kon.)
Westerlo – Kortrijk 2:1 (kon.)
Sporting Charleroi
2:0 (1:0)
KV Oostende
cz Sobota 25.10.2014, 20:00 • STADE DU PAYS DE CHARLEROI • Belgická Jupiler Pro League

S konstatováním, že nám toho dnešní utkání příliš nenabídlo se s V8mi rozloučím a budu se těšit u dalšího společného utkání. (22:54:20)

90+4

90+3
    míč drží domácí hráči a fanoušci již slaví vítězství.

90+2
    Utkání se blíží ke konci.

90+1
    V offsidu byl nachytán Houdret.

90
    Poslední minuta a od brány rozehrává Penneteau.

89
    Dnes se na vítězství domácích asi mnoho nezmění.

88
    Žlutou kartu dostává Marinos (Sporting Charleroi).

86
    Oostende drží balón, ale dnes jim není přáno.

84
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Willems, přichází Marinos.

82
    Hosté se snaží, ale bohužel se jim moc nedaří, a tak další útok končí na kopačkách domácích záložníků.

81
    V permanenci jsou znova obránci domácího týmu, kteří vyvážejí míč ze své poloviny.

80
    A další rohový kop pro hosty po sražené střele Jonckheera

79
    Kdyby se hrálo na rohové kopy byl by to pro domácí debakl. Další rohový kop pro hosty zahraje Berrier.

78
    Hra se odehrává uprostřed pole. Tímhle tempem nám tu oba brankáři pěkně promrznou.

76
    Držení míče
    Charleroi – Oostende 43 – 57.

75
    Tohle utkání je opravdu pouze pro fanoušky a znalce obou týmů, protože nezaujatý divák se určitě nebaví.

72
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Canesin.

72
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Jali, přichází Coussement.

70
    Posledních dvacet minut do konce utkání. To je teoreticky ještě dost času pro hosty, ale musel by přijít výrazně lepší výkon než do těchto chvil.

69
    To je přesně to o čem mluvím. Útok byl zakončen střelou na zdař bůh.

68
    Oostende kombinuje na polovině soupeře, ale hostující hráči nedokáží vymyslet žádnou nadstavbu.

66
    Tohle je pro hosty studená sprcha. Charleroi má sice horší držení míče, ale dává góly.

65
    Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
    Autorem branky je KITAMBALA.

65
    Po ošetřování a střídání se opět hraje.

64
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Coulibaly, přichází Fauré.

61
    Nyní je ošetřován domácí hráč, proto se chvíli nebude hrát.

59
    Žlutou kartu dostává Jali (KV Oostende).

59
    Žlutou kartu dostává Kebano (Sporting Charleroi).

55
    Změnu udělal i domácí tým s cílem zahustit střed pole.

54
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Sağlık, přichází Kitambala.

54
    Kombinační hra domácích na středu pole, dlouhý centr a nepřesná střela na branku.

53
    Rohový kop, ale vyznívá znovu v nenávratnu a brankář domácích rozehrává.

52
    Střelu Ruize vyráží Penneteau na rohový kop. Tento bude již pátý pro hosty.

50
    Žlutou kartu dostává Luissint (KV Oostende).

49
    Utkání se odehrává pořád ve stejném duchu. Oostende drží míč a Charleroi vyčkává.

48
    Hosté, ale drží více míč.

47
    Do prvního útoku se opět dostávají domácí.

46
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Ruytinx, přichází Wilmet.

46

První poločas nám příliš zajímavých situací nenabídl. Jediné co stálo za zmínku byla branka Houdreta, který se trefil hlavou po rohovém kopu Sağlıka. Nezbývá nám nic jiného než doufat že druhý poločas přinese něco lepšího na koukání.

45+1

45
    Po rohovém kopu se k míči dostává Ovono a zrychluje hru dlouhým odkopem.

44
    Domácí celek zkouší navýšit skóre ještě před přestávkou, ale Coulibalyho střelu vyráží Ovono na rohový kop.

43
    Držení míče
    Charleroi – Oostende 47 – 53

42
    Hra se odehrává spíše ve středu hřiště. Oba brankáři moc zákroků nemají.

40
    Pět minut do konce prvního poločasu a domácí stále vedou od deváté minuty 1:0.

39
    Další nepřesná ráno pro domácího střelce Houdreta.

38
    Zápas není pro diváky příliš dobrý na koukání.

37
    Coulibaly se netrefuje do brány a rozehrávat budou hosté.

36
    A další zákrok pro strážce brány domácího týmu.

35
    Penneteau si připisuje jednoduchý zákrok proti střele z větší dálky.

34
    Domácí z vhazování útok nevytěžili naopak u míče jsou hosté.

33
    Míč do hry vhodí Kebano. Uvidíme jestli se mu tímto úkonem podaří rozehrát útočnou akci.

32
    V útoku jsou po delší době domácí hráči.

30
    Od vlastní brány vyváží míč Lukaku.

29
    V pořadí již čtvrtý rohový kop pro hosty.

27
    Jonckheere, ale posílá balón nad branku.

26
    Že by předci jen hosté dokázali přebrat útočnou aktivitu? Nyní zahrají přímý kop.

25
    Na góly Oostende prohrává, ale na rohové kopy vede. Po dalším rohovém kopu se do brány netrefuje Ruiz.

24
    Stejnou činnost si zkusil i jeho kolega Ovono na druhé straně hřiště.

23
    Od vlastní brány rozehrává Penneteau.

22
    Bohužel pro nezaujateho diváka se toho moc zajímavého neděje.

18
    nepřesná střela domácího Kebana.

16
    Stále vidíme stejný obrázek. Charleroi je aktivnější a Oostende je u míče pouze při odkopech od brány.

15
    A další rohový kop pro hosty.

15
    Poprvé se hostující celek usídluje na polovině domácího týmu a dokonce vybojovali rohový kop.

12
    Zatím to nevypadá, že by mělo být nebezpečné.

10
    Domácí tým zužitkoval svou úvodní aktivitu a po deseti minutách vede 1:0

9
    Sağlık rozehrál rohový kop přesně na hlavu HOUDRETA, který se nemýlí a posílá domácí celek do vedení.

8
    První rohový kop z levé strany pro domácí.

5
    První náznak šance hostí zastavuje offside.

3
    Oostende se do útočení dostává zatím sporadicky.

2
    Domácí tým začíná utkání aktivněji a drží míč na svých kopačkách.

1

Sporting Charleroi: Penneteau – Martos, Dewaest, Willems, Gálvez López – Geraerts, Sağlık, Kebano, Houdret – François, Coulibaly
    Náhradníci: Rossini, Daf, Marinos, Fauré, Clinton Mata, Mandanda, Kitambala

KV Oostende: Ovono – Hoefkens, Luissint, Brillant, Lukaku – Berrier, Jali, Jonckheere – Siani, Ruytinx, Ruiz
    Náhradníci: De Schutter, Schmisser, Coussement, Van Imschoot, Blažević, Wilmet, Dumesnil

Rozhodčí: Vanbecelaere – Dans, Lescalier.

KV Oostende

Hosté mají bilanci o chlup lepší, ale také není úplně oč stát. 4 vítězství 3 remízy a 4 porážky. V posledních třech kolech je to stejná bilance jako pro Charleroi tedy 2 remízy a jedna porážka. Formu mají oba celky tedy stejnou a uvidíme kdo na tom dnes bude lépe.

Domácí tým se nachází na jedenácté příčce s ligovou bilancí 3 výhry, 3 remízy a 5 proher. To není příliš bilance na pochlubení. V posledních 3 kolech, ale domácí dvakrát remizovali a pouze jednou prohráli, že by se blýskalo na lepší časy? To uvidíme v zápase.

Sobotní večer nám klepe na dveře a já Vás vítám u přenosu dvanáctého kola belgické Jupiler League. Dnešní zápas přinese souboj osmého Oostende a jedenáctého Charleroi. Podle postavení v tabulce je jasné, že favoritem utkání je hostující tým.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.