Olympik Mělník – Slavia 1:2 (kon.) | Vysoké Mýto – Sparta 3:5 (kon.) | Hradec Králové – Helas Brno 7:4 (kon.)
MADOS MT Hradec Králové
7:4 (2:2)
Helas Brno
cz Piatok 24.10.2014, 20:30Futsal liga (ČR)

39:50
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Deset vteřin před koncem zápasu prošel po levém křídle RADEK SÝKORA a snížil s největší pravděpodobností na konečných 7:4.

31:34
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Friedl poslal ze standardní situace tvrdý míč na Šimona, který ho vyrazil pouze k nohám PETRA VÁNI a ten dává už sedmý gól Madosu.

30:32
    Tentokrát si ze stejného místa připisuje asistenci Srkal a míč zakončoval PETR VÁŇA. Hradec vede už o tři branky, a to 6:3.

30:00
    Mados odpovídá, Váňa přistrčil míč na ADAMA CHROMKA, který poslal míč za rozhozeného Šimona – 5:3.

28:20
    Hostující brankář brankář DAVID ŠIMON přes celé hřiště vyzýval ke skórování Lacka. Míč však nakonec končí v bráně a je sníženo – 4:3.

26:49
    Chromek se dostal před Šimonem k míči, ten se pro něj vrhl na zem. Domácí hráč ale nakonec přihrávkou našel MARKA SRKALA, který tvrdou ranou propaluje vše, co mu stálo v cestě -4:2.

20:28
    První půl minutu sice byl míč v moci hostů, nakonec ho ale ztratili, MAREK SRKAL pláchl po levém křídle a zakončil k tyči – 3:2.

19:45
    Veliká mela před bránou Šimona nakonec znamená přistrčení skákavého balónu Merklem na DAVIDA JOŠTA. Ten tak čtvrt minutu před koncem prvního poločasu srovnává na 2:2.

19:05
    Tak to je studená sprcha pro Maods! Helas se dostal ojedinělého brejku, který vedl Šplíchal a následně našel úplně volného RADKA SÝKORU – 1:2!

09:31
    Hradec se snažil přidat hnedle další branku. Vše ale nakonec končí rychlým protiútokem Helasu, který do odkryté branky zakončoval STANISLAV LERCH – 1:1.

08:51
    Domácí se po obrovském tlaku dostávají do jednobrankového vedení. Jošt získal na levé straně před bránou hostů míč, obehrál si obránce a předložil míč na úplně volného LUKÁŠE MERKLA.

Ondřej Novotný

Góly: 9. Merkl (Jošt), 20. Jošt (Merkl), 21. Srkal, 27. Srkal (Chromek), 30. Chromek (Váňa), 31. Váňa (Srkal), 32. Váňa (Friedl) – 10. Lerch (Sýkora), 20. Sýkora (Šplíchal), 29. Šimon, 40. Sýkora

Karty:   15. Michal (HEL)

MADOS MT Hradec Králové: Menšl (Mašek) – Michal "K", Friedl, Jošt, Fidra, Merkl, Beran, Srkal, Chromek, Váňa.
    Helas Brno: Šimon (32. Dang) – Klimeš, Havlík, Presl, Vlach "K", Lerch, Švihálek, Lacko, Sýkora, Šplíchal

Rozhodca: Petr – Vaněk