Chabarovsk – Viťaz 3:4 (0:1 po s.n.) | Vladivostok – Jaroslavľ 2:1 (3:2 po s.n.) | Novokuzneck – Soči 1:0 (kon.)
Novosibirsk – D. Moskva 3:5 (kon.) | CSKA Moskva – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Čerepovec – Kazaň 1:2 (kon.)
Novgorod – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Ufa 7:2 (kon.) | Riga – Omsk 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
Amur Chabarovsk
3:4 (2:0, 1:1, 0:2 - 0:0)
Viťaz Moskovská oblasť
Štvrtok 23.10.2014, 10:00 • Platinum Arena Zolotoj (Chabarovsk) • KHL

Je tu koniec dramatického zápasu v ktorom sa hosťom podarilo v tretej tretine vyrovnať napriek tomu, že domáci mali dvojgólový náskok a po samostatných nájazdoch sa tešia z víťazstva po jedinom góle, ktorý si pripísal Vyglazov.
    To je odo mňa všetko, prejem Vám ešte príjemný deň. (12:41:43)

65:00
    NIKITA VYGLAZOV premenil jediný samostatný nájazd a zabezpečil výhru hostí.

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sme videli iba dve strely a to po jednej z oboch tímov.

Predĺženie gól neprinieslo a tak prichádzajú na rad samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

63:32
    Strieľal Afinogenov ale brankár domácich Borisov bol pripravený.

62:45
    Predĺženie nám zatiaľ pekný hokej neprináša. Je to skôr opatrné z oboch strán.

61:10
    Úvodné minúty predĺženia patria domácim. Strieľal Rjazancev ale Säteri dobre pokryl jeho strelu.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Je tu koniec tretej tretiny, ktorá nám priniesla vyrovnanie a tak je pred nami predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

58:40
    Sergej Borisov chytá aj ďalšie pokusy hostí.

56:30
    Akcia aj na druhej strane. Grišin a Selezňov sa dostali do šance ale Borisov má puk vo svojej moci.

55:58
    Domáci sa ešte snažia streliť štvrtý gól ale Säteri bol proti.

55:05
    Tak predsa sa to hosťom podarilo. Stav je vyrovnaný 5 minút pred koncom a domáci prišli o dvojgólové vedenie.

54:57
    Viťaz Podolsk dal gól!
    A je vyrovnané ! O vyrovnávajúci gól sa postaral práve MAXIM AFINOGENOV. Asistencia: Robert Kousal

53:45
    Afinogenov teraz strieľal na Borisova ale ten spoľahlivo chytá jeho strelu.

53:05
    Necelých 7 minút pred koncom zápasu je to napínavé. Hostia predsa len môžu vyrovnať vďaka presilovke.

52:51
    Presilovú hru si zahrajú hostia a je tu šanca na vyrovnanie. Na trestnú lavicu odchádza Loginov za sekanie.

52:07
    Ešte to bude napínavé. Na 3-2 znižuje MICHAIL JAKUBOV. Asistencia Šitikov

49:32
    Amur opäť pred bránou hostí ale jeden z hráčov Víťaza sa hodil do strely a tak sa skóre nemení.

48:45
    Hostia sa ubránili a ešte sa môžu v poslednej 10 minútovke pokúsiť vyrovnať.

48:32
    Hostia v plnom počte.

48:00
    Nebezpečne ohrozil bránu Säteriho Miklík ale hosťujúci brankár skvele chytá aj následné strely a drží svoj tím nad vodou.

47:02
    Tak domáci sa teraz ťažko dostávajú cez modrú čiaru do obranného pásma Víťaza.

46:32
    Presilová hra pre domáci tím. Na trestnú lavicu odchádza Vyglazov za nedovolené bránenie.

46:30
    Domáci brankár si teraz pripisuje niekoľko zákrokov po sebe a hostia sú už zúfalí.

46:28
    Tento krát vyskúšal Borisova v bráne Amuru Vyglazov ale domáci brankár znova chytá a upokojuje domáce publikum.

45:30
    Zachytal si aj Säteri. Ohrozil ho Terjajev ale skóre sa nemení.

44:30
    Hraje sa v strednom pásme. Hostia už nemajú veľa síl na trvalý tlak.

43:39
    Po strele Klimontova ďalší zákrok domáceho brankára. Tak hostia sa snažia o kontaktný gól ale domáci brankár je proti.

41:40
    Hostia sa usadili v obrannom pásme Amuru ale Borisov chytá výborne a drží dvojgólové vedenie svojho tímu.

40:51
    Domáci v plnom počte.

40:30
    Začala sa posledná tretina dnešného zápasu. Pokračovať sa bude v presilovej hre z 38:51 minúty.

Dnešné stretnutie sleduje 6500 divákov.

40:01

Máme za sebou druhú tretinu zápasu medzi Amurom Chabarovsk a Víťazom Podolsk. Dá sa povedať, že domáci si pohodlne držia dvojgólové vednie,kedže po kontaktnom góle hostí takmer okamžite zvýšil na 3-1 slovenský reprezentant Miklík. Uvidíme čo nám prinesie tretia tretina, ktorá začne už o 15 minút.

40:00

39:30
    V poslednej minúte druhej tretiny skvelé zákroky domáceho brankára Borisova.

38:51
    A máme tu ďalšiu presilovku. Na trestnú lavicu putuje Železnov z domáceho Amuru za podrazenie.

37:45
    Hostia sa ubránili a môžu sa pokúsiť o strelenie kontaktného gólu.

37:36

36:40
    Domáci sa v presilovke snažia o zvýšenie náskoku. Strieľal slovenský reprezentant Miklík ale Säteri dobre pokryl jeho strelu-

35:36
    A je tu presilovka aj pre domácich. Na trestnú lavicu odchádza Kučerjavenko z Víťaza za hákovanie.

34:52
    Ďalší skvelý zákrok Borisova ktorý výraznou mierou pomáha domácim udržať si dvojgólový náskok.

34:10
    Domáci sa dobre bránia a Víťaz to ma už pri rozohrávke akcií veľmi ťažké.

33:15
    A ďalší vylúčený hráč na domácej strane. Tento krát ide na 2 minúty Terjajev za podrazenie.

31:55
    Domáci sa dobre bránia a hostia zatiaľ nič nevymysleli.

31:08
    Vylúčenie hráča domáceho tímu Niinimäkiho za hákovanie.

29:43
    Gól pri menšom počte hráčov na ľade nepadol a oba tímy hrajú v plnom počte.

28:45
    Pri oslabení oboch tímov vidieť len málo striel a skôr je to o osobných súbojoch. To domácim vyhovuje.

27:43
    Na trestnú lavicu odchádza Loginov z domáceho Chabarovsku za nedovolené bránenie a trest aj pre hostí za príliš veľa hráčov na ľade.

26:38
    Chabarovsk dal gól!
    Okamžitá odpoveď domácich na kontaktný gól. Na 3-1 zvyšuje Slovák MICHEL MIKLÍK. Asistencia: R.Špirko,Tarasov

25:20
    Tak trochu som to zakríkol. Hostia predsa len znižujú zásluhou ALEXANDRA KUČERJAVENKA. Asistencia:Afinogenov,Věreščagin

25:20
    Víťaz nehraje svoju presilovku dobre. Naopak domáci skvele vyhadzujú puk a prakticky k ničomu nepúšťajú hostí.

24:13
    Hostia majú k dispozícii presilovku. Na trestnú lavicu putuje Tarasov.

22:40
    Borisov si drží čisté konto aj po ďalších streleckých pokusoch.

21:15
    Zakázané uvoľnenie zabrzdilo snahu hostí a bude sa vhadzovať pred brankárom Víťaza.

20:20
    Hostia sa ubránili ale domáci pokračujú v obliehaní bránky Säteriho.

20:15

20:15
    Začala sa druhá tretina. Puk majú na hokejkách domáci ktorí budú pokračovať v presilovej hre.

20:01

Je za nami prvá tretina v ktorej jasne dominovali domáci a vytvorili si dvojgólový náskok. Mohli ho ešte zvýšiť pri svojich presilovkách ale to sa nestalo a uvidíme či v druhej tretine hostia znížia alebo naopak domáci pridajú góly a budú kráčať za víťazstvom v dnešnom zápase.

20:00

19:15
    Na trestnú lavicu odchádza Jakubov z Víťaza za hákovanie.

19:15
    Opäť sa bude vhadzovať pred brankárom hostí. Domáci sa snažia zvýšiť náskok ale Säteri je pozorný.

18:00
    Puk majú na hokejkách domáci a my sme v posledných dvoch minútach prvej tretiny.

17:30
    Šance na oboch stranách. Vhadzovať sa bude pred Säterim.

15:38
    Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

15:10
    Teraz sa hrá prevažne v strede klziska. Aktívnejší sú domáci ktorí majú puk častejšie na hokejkách.

11:30
    Vpredu sú znova hostia. Borisov však výborne zakročil a drží si čisté konto.

10:28

9:40
    Domáci sa snažia Säteriho prekonať tretí krát ale ten zatiaľ odoláva.

8:28
    Na trestnú lavicu odchádza Klimontov z Víťaza za hru vysokou hokejkou.

8:12
    A je to 2-0 pre domácich. Presadil sa Slovák RASTISLAV ŠPIRKO.

6:40
    A znova zákrok Borisova. Hostia sa snažia o vyrovnanie ale nevedia sa presadiť cez dobre chytajúceho brankára domácich.

4:38
    Hostia sa snažia vyrovnať ale Borisov zatiaľ chytá výborne.

3:34
    A domáci sa dostávajú do vedenia. Úvodný gól si pripisuje SERGEJ TERJAJEV. Asistencia: Orlov

01:20
    Aktívnejšie začali hostia ale brankár Amuru Borisov si zatiaľ s ich strelami poradil.

00:01

Amur Chabarovsk: Borisov (Murygin) – Taimi, Peretjagin, Rjazancev, Loginov, Ježov, Terjajev, Rybnicky, Kurbatov – Špirko, Tarasov, Miklík – Niinimäki, Fisenko, Lugin – Litovčenko, Orlov, Kopijenko – Železnov, Abramov, Jakovlev.

Viťaz Podolsk: Säteri (Lisutin) – Porseland, Klimontov, Vereščagin, Berďukov, Golovkov, Selezňov, Grišin – Cyganov, Horák, Kousal – Soloduchin, Kučerjavenko, Afinogenov – Vyglazov, Šitikov, Jakubov – Koroljov, Švec-Rogovoj, Šatský, Makejev.

Rozhodca: Olenin Konstantin, Tsyplakov Jury- Alyoshin Pjotr, Ivanov Yury.

Vítam Vás pri sledovaní zápasu KHL medzi Amur Chabarovsk a Víťaz Podolsk.

Domácim sa v doterajšom priebehu sezóny vôbec nedarí. Sú na poslednom mieste v tabuľke východnej konferencie a nazbierali len 11 bodov. V riadnom hracom čase vyhrali len dva krát, a zdá sa, že play off sa im vzďaľuje. Možno sa im už dnes podarí tretí krát zvíťaziť, a odraziť sa tak k lepším výsledkom.

Víťaz Podolsk

Hostia z ruského mesta Podolsk sú v tabuľke západnej konferencie na 8. mieste a na svojom konte majú 27 bodov. Sú teda na hranici postupu do play off a každý zápas je zdrojom cenných bodov, obzvlášť ak je to súper z úplného dna tabuľky. Do Chabarovska pricestujú určite s jasným cieľom vyhrať a uvidíme ako sa dokážu vysporiadať s trápiacim sa súperom

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Platinum Arena Zolotoj v Chabarovsku, ktorý má kapacitu 7100 divákov.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:00.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 4. Terjajev (Orlov), 9. Špirko, 27. Miklík (Špirko, Tarasov) – 26. Kučerjavenko (Afinogenov, Věreščagin), 53. Jakubov (Šitikov), 55. Afinogenov (Kousal), 65. Vyglazov