CSKA Moskva – Manchester City 2:2 (kon.) | AS Rím – Bayern 1:7 (kon.) | APOEL – Paríž 0:1 (kon.)
Barcelona – Amsterdam 3:1 (kon.) | Schalke – Lisabon 4:3 (kon.) | Chelsea – Maribor 6:0 (kon.)
Borisov – Doneck 0:7 (kon.) | Porto – Bilbao 2:1 (kon.)
APOEL Nikósia
0:1 (0:0)
Paríž Saint-Germain
Utorok 21.10.2014, 20:45 • GSP Stadium, Nicosia • Liga majstrov

Paríž v dnešnom divácky nezaujímavom zápase v posledných minútach strhol víťazstvo na svoju stranu krásnym gólom Cavaniho a z Nikózie si odnesie 3 body. (22:43:09)

90

90
    Nadstavený čas – 3 minúty.

87
    Striedanie na strane PSG. Z ihriska odišiel Lucas, ktorého strieda Chantome.
    CAVANI - 0:1

86
    Paríž dal gól!
    Edinson CAVANI dokázal krásne z otočky vystreliť a pravdepodobne rozhoduje zápas.

80
    Tretie striedanie na strane Apoelu. Z ihriska odišiel Nuno Morais, ktorého vystriedal Tomas de Vincenti.

77
    Momentálne sledujeme nudnejšiu pasáž hry. Nedeje sa nič zaujímavé. Vidíme veľa nepresností na oboch stranách.

70
    Prvé striedanie na strane PSG. Z ihriska odchádza Javier Pastore, ktorého strieda Yohan Cabaye.

68
    Motta z hranice šestnástky tesne minul bránu Parda.

66
    Druhé striedanie na strane Apoelu. Z ihriska odišiel Sheridan, ktorého strieda Djebbour.

65
    Veratti skúšal prihrávať pred bránu na Cavaniho, ale je z toho iba rohový kop.

57
    David Luiz teraz z bránkovej čiary odhlavičkoval strelu Gomesa.

52
    Matuidi strielal z hranice šestnástky, ale ďaleko vedľa brány.

48
    Paríž začal aktívnejšie aj druhý polčas. Lucas sa rútil sám na bránu Apoelu ale jeho únik zastavil šmýkačkou Carlao.

46
    Cavani teraz nebezpečne hlavičkoval. Jeho strelu vyrazil končekmi prstov Pardo.

46

V prvom polčase sa neudialo nič zaujímavé. Diváci s nudným priebehom zápasu určite nemôžu byť spokojný. Uvidíme či sa niečo v druhom polčase zmení.

45

45

44
    Pastore skúšal vystreliť. Jeho strelu zblokoval jeden z hráčov Apoelu.

40
    Máme tu prvé striedanie, ktoré je ale vynútené. Zraneného Antoniadesa vystriedal John Arne Riise.

36
    Apoel bude po faule Matuidiho kopať priamy kop.

30
    Pastore skúšal vysunúť Mottu. Lopta bola dlhá.

26
    Lucas prešiel cez štyroch hráčov Apoelu, nahral pred bránu Cavanimu, ale Cavani netrafil loptu.

20
    Javier Pastore vystrelil z približne 20 metrov, ale Pardo chytá.

18
    van der Wiel skúšal centrom nájsť niektorého zo spoluhráčov, ale obrana Apoelu odvrátila nebezpečie.

16
    van der Wiel to skúšal sólovo. Loptu mu zobral jeden z obrancov Apoelu.

13
    Thiago Motta skúsil vytreliť z veľkej vzdialenosti. Lopta letela vysoko nad brvno.

12
    Thiago Motta zahral rohový kop. Obrana súpera loptu odvrátila.

7
    Efrem vystrelil z hranice šestnástky, ale iba do jedného z hráčov PSG.

4
    Apoel bude kopať roh.

3
    Paríž začal aktívnejšie. Má za sebou aj prvý rohový kop zápasu.

1

Úvodný výkop má PSG.

APOEL FC: Pardo, João Guilherme, Carlão, Antoniades, Mário Sérgio, Efrem, Tiago Gomes, Vinicius, Manduca, Nuno Morais, Sheridan
    Náhradníci: Chiotis, Riise, Kaká, Alexandrou, Sotiriou, De Vincenti, Djebbour

Paríž Saint-Germain: Sirigu, Silva, Maxwell, van der Wiel, Luiz, Lucas, Motta, Matuidi, Verratti, Pastore, Cavani
    Náhradníci: Douchez, Camara, Aurier, Digne, Cabaye, Chantôme, Bahebeck

Rozhodca: Ovidiu Hategan.

APOEL FC

Apoel sa v domácej súťaži nachádza na prvom mieste so ziskom 16 bodov. Apoel v domácej súťaži ťahal trojzápasovú šnúru výhier, ktorú zastavil remízou s AEL Limasol 0:0. Posledný zápas v domácej súťaži vyhral Apoel 2:1 nad Othellos Athienou. V LM sa Apoel nachádza na poslednom štvrtom mieste v skupine F so ziskom jedného bodu za remízu s Ajaxom 1:1. Apoel svoj prvý zápas v LM prehral proti Barcelone 1:0.

PSG sa v domácej súťaži nachádza na druhom mieste so ziskom 18 bodov. Posledný zápas v domácej súťaži vyhral Paríž 3:1 nad Lens. V LM sa Paríž nachádza na prvom mieste so ziskom 4 bodov po remíze s Ajaxom 1:1 a prekvapujúcej výhre nad Barcelonou 3:2.