Chabarovsk – D. Moskva 2:3 (kon.) | Vladivostok – Soči 1:0 (3:2 po s.n.) | Novokuzneck – Jaroslavľ 0:1 (kon.)
Novosibirsk – Viťaz 2:3 (kon.) | Helsinki – Ufa 2:4 (kon.) | Novgorod – Kazaň 3:2 (kon.)
Petrohrad – Omsk 3:2 (po pr.) | Riga – Barys 2:3 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Ak Bars Kazaň
Nedeľa 19.10.2014, 15:00 • Trade Union Sport Palace (Nižný Novgorod) • KHL

Je tu koniec napínavého zápasu. Zaslúžene vyhrali hráči domáceho Torpeda, ktorí boli v druhej a tretej tretine lepším tímom a dokonale otočili stav stretnutia na konečný stav 3-2. Prvá tretina bola skôr v tréningovom tempe ale v druhej a tretej tretine sme videli výborný hokej zakončený víťazstvom domácich.
    S týmto konštatovaním sa s Vami lúčim a prajem Vám ešte príjemný zvyšok dňa. (17:22:00)

60:00

59:40
    Do konca ostáva 20 sekúnd a vhadzovať sa bude opäť v strednom pásme. Toto nevyzerá pre hostí dobre.

59:15
    Garipov je v bráne. Hráči pripravení na vhadzovanie.

59:15
    Oddychový čas hostí.

59:15
    Hra je prerušená. Vhadzovať sa bude 45 sekúnd pred koncom tretej tretiny v strednom pásme. Hostia už na chvíľu odvolali brankára ale ten sa vracia späť do brány.

59:00
    Domáci skvele bránia. Kazaň sa nemôže presadiť. Nedostáva sa vôbec k strele. Garipov je zatiaľ v bráne.

57:50
    Sú to skôr nahodené puky od hráčov Kazane. A tie končia na hokejkách domácich.

57:00
    Hostia sú teraz usadení v útočnom pásme ale majú už málo času na vyrovnanie.

56:20
    Tak uvidíme či sa ešte podarí hosťom vyrovnať. Majú na to necelé 4 minúty.

55:23
    Torpédo Novgorod dal gól!
    A domáci okamžite využívajú ponúknutú šancu. Dokonalý obrat stretnutia završil SAKARI SALMINEN. Asistencia: Immonen

54:53
    Tak a je tu možnosť na víťazstvo domácich. Budú hrať presilovku po tom ako mali hostia príliš veľa hráčov na ľade.

54:40
    Teraz Kasutin zachraňoval. Obrovské šance hostí ale brankár podržal domáce mužstvo.

53:50
    V útoku opäť domáci. Vhadzovanie v útočnom pásme a zákrok Garipova.

53:20
    Kasutin mal teraz prácu po strele od útočníka Kazane a trošku strkanice medzi hráčmi oboch tímov ale žiadna veľká bitka z toho nebude.

52:50
    Vhadzovanie v obrannom pásme domácich.

52:45
    Po dlhšom čase v útoku hostia.

51:40
    Presilovku domáci nevyužili ale naďalej pokračujú v snahe o tretí gól.

51:22
    Hostia v plnom počte.

Patrik Saloky

Góly a asistencie: 22. Hietanen (Salminen, Immonen), 48. Kulemin (Kazionov, Nokelainen), 56. Salminen (Immonen) – 7. Nikulin (Kornev), 23. Malyhin (Petrov, Heshka)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Yamkin) – Malevič, Hietanen, Salminen, Immonen, Den.Kazionov- Khomitsky, Grigoriev, Kulemin, Nokelaynen, Dm.Kazionov- Blazhievsky, Biernacki, Krasnoslobodtsev, Galuzin, Demagin- Valentenko , Rudenko, Potapov
    Ak Bars Kazaň: Emil Garipov- Musina, Medvedev, Immonen, Burmistrov, Varnakov- Korneev, Nikulin, Kosticyn, Azevedo , Peaceful- Rilov, Denisov, Lukoyanov, Sweet, Obukhov- Paygin, Heshka, Pesson, Malyhin, Petrov

Rozhodca: V.Kiselev, A.Ravodin- S.Misyurev, S.Raming