Třinec – Sparta Praha 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:4 (0:1 po s.n.) | Plzeň – Vítkovice 3:2 (kon.)
Litvínov – Pardubice 2:4 (kon.) | Olomouc – K. Vary 3:2 (po pr.) | Hradec Králové – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Slavia – Berani Zlín 1:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
HC Vítkovice Ridera
cz Piatok 17.10.2014, 17:30 • ČEZ Aréna • Tipsport extraliga (ČR)

56:17
    Další komplikace pro hosty. Za faul loktem je vyloučen Erik Němec (VIT).

55:18
    Přesilová hra pro domácí, za držení je vyloučen Petr Šenkeřík (VIT).

51:43
    Na dvě minuty za hrubost jsou vyloučeni Roman Szturc (VIT) a Lukáš Pulpán (PLZ).

47:56
    A vybojovaly z toho přesilovou hru. Za hru vysokou holí inkasuje dvě trestné minuty Václav Pletka (PLZ).

30:54
    Přesilová hra pro domácí celek, za hákování je vyloučen Petr Kolouch (VIT).

27:44
    Václav Pletka (PLZ) je ale vyloučen za nedovolené bránění.

22:38
    Jan Schleiss (PLZ) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

18:49
    Szturc se rozjížděl do útoku, byl ale podražen Jakubem Lvem (PLZ), který tak dostává dvě minuty.

10:57
    Vítkovice obléhaly branku Plzně a vybojovaly faul. Lukáš Pulpál (PLZ) dostává dvě minuty za sekání.

08:11
    Peter Čerešňák (VIT) vyhodil kotouč přes mantinel a obdržel dvě minuty. Domácí budou hrát 8 sekund proti třem, poté bude následovat klasická přesilová hra.

06:19
    Lukáš Kovář (VIT) podrazil Tomáše Sýkoru a je vyloučen na dvě minuty.

00:23
    Ondřej Kratěna (PLZ) ale nešťastně trefil holí do obličeje Michala Hlinku a dostává také dvě minuty.

00:16
    Plzeň si hned v úvodu zahraje přesilovku, faulován byl Hollweg a vyloučen je Lukáš Zíb (VIT).

Michal Belšán

Góly a asistencie: 26. Mozík (Simon, Dvořák), 32. Simon (Pletka), 56. Divíšek (Kratěna) – 29. Roman (Zíb, Svačina), 50. Húževka (Szturc)

HC Škoda Plzeň: Mensator (Machovský) – Moravčík, Kadlec (A), Jeřábek (A), Mozík, Pulpán, Kubka, Boháč – Pletka, Divíšek, Kratěna (C) – Kubalík, Lev, Balej – Hollweg, T. Sýkora, Dvořák – Schleiss, Simon, Indrák – J. Sýkora
    HC Vítkovice Ridera: Šindelář (Dolejš) – Kovář, Zíb, Klok, Čerešňák, Pastor, Šenkeřík, Štencel – Svačina (A), Roman (C), Huna – Němec, Hlinka, Vandas – Zdráhal, Húževka (A), Tomi – Szturc, Kolouch, Šedivý – Kucsera

Rozhodca: Pešina, Souček – Gerát, Hynek