NY Islanders – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Dallas 2:3 (kon.) | NY Rangers – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.)
Washington – NJ Devils 6:2 (kon.) | Montreal – Boston 6:4 (kon.) | Ottawa – Colorado 5:3 (kon.)

53:22
    Vyloučen hostující Jay Harrison na dvě minuty za zdržování hry. Poprvé v zápase se výrazněji "ke slovu" dostávají také domácí příznivci.

45:51
    Nejprve domácí Moore minul branku, pak se dostal ke střele. Puk vypadl brankáři z náruče, to však sudí neviděl, a tak přerušil hru. Tož se pochopitelně nelíbili domácím, kteří se pustili do šarvátky. Vyloučen hostující Tim Cleason na dvě minuty za hrubost, stejný trest vyfasoval domácí Marc Staal.

39:08
    Vyloučen domácí Marc Staal na dvě minuty za vražení na hrazení.

32:18
    Vyloučen domácí Ryan McDonagh na dvě minuty za hákování. Šance pro hosty.

28:37
    Vyloučen hostující Brett Bellemore na dvě minuty za sekání.

23:51
    Vyloučen hostující Dominic Harrison na dvě minuty za nedovolené bránění.

19:08
    Vyloučen hostující Nathan Garbe na dvě minuty za podražení.

12:16
    Vyloučen domácí Chris Kreider na dvě minuty za zdržování hry. Musím poznamenat, že se jednalo o zbytečné vyloučení.

04:28
    Vyloučen hráč Caroliny Tim Gleason na dvě minuty za nedovolené bránění Zuccarella.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 50. Brassard (Zuccarello, Garardi), rozh. náj. Nash – 37. Terry (Murphy, Gleason)