Omsk – Novosibirsk 1:3 (kon.) | Ufa – Novokuzneck 3:0 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:6 (kon.)
Viťaz – Novgorod 3:2 (kon.) | Dinamo Minsk – A. Mytišči 2:3 (1:2 po s.n.) | Záhreb – HC Slovan 1:0 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Utorok 14.10.2014, 19:30 • Dom Sportova Záhreb • KHL

59:02
    Janus zostal na striedačke, Slovan začína hru s opustenou bránkou...

59:02
    Oddychový čas hostí, Matikainen tvorí recept na úspech v závere zápasu...

55:39
    Foster tvrdo od modrej vypálil, aj tento puk Brust vyrážačkou poslal späť do hry, hosťom dnes zrejme nie je súdenie vsietiť.

55:08
    Surový sa dostal po ľavej strane s pukom do pásma, od kruhu vystrelil, Brust vytesnil priestor pri žrdi a puk v pokľaku kryje vo svojom náručí.

50:49
    Baranka dostal dve prísne minúty za držanie hokejky Segalovi...

43:02
    St. Pierre vystrelil od modrej puk, ktorý predtým Janus vyrazil pred seba a jeden z domácich ho poslal na modrú, aj druhý puk Janus, teraz z hokejky St. Pierra, zlikvidoval vo svojom výstroji.

41:08
    Foster dve minúty za hru so zlomenou hokejkou – nepovolený výstroj.

40:24
    Thomas dostal za hákovanie Baranku dve minúty, presilová hra pre hostí, nuž...

37:22
    Slovan zamkol domácich v pásme, Starosta vypálil od ľavého kruhu, Brust aj tento puk vyrazil späť do hry.

36:34
    Popovič dostal dve minúty za podrazenie, mohlo by sa to podariť.

36:17
    Wright vystrelil z pravej strany, trafil Janusa do masky a hlavný hru prerušil. Janus chvíľku predtým vyriešil situáciu, ktorú vymyslel Carle, vytesnil ho a puk napokon len preletel popred Janusovu bránku.

34:24
    Bartovič sa dostal do brejku spolu s Whiteom dva na nula, Bartovič poslal puk Whitemu pred bránku, Patrick pekne vystrelil, Brust v akrobatickom zákroku v páde na chrbát zdvihnutý puk schoval do lapačky! Krásny zákrok Barryho Brusta.

32:18
    White za hákovanie pôjde zohriať trestnú lavicu, Slovan sa bude musieť brániť.

30:09
    Sigalet dostal od Surového spoza bránkovej čiary puk na ľavý kruh, Jonathan ihneď vystrelil a svojho krajana v bránke domácich neprekonal, Brust v pokľaku puk zlikvidoval.

29:17
    Morrisonn dve minúty za krosček a Šťastný zákrok oplácal a vyfasoval dve minúty za hrubosť.

29:06
    Anderson z pravej strany poslal popred bránku puk na ľavú stranu Thomasovi, ktorý pohotovo vystrelil, Janus sa stihol presunúť na pravú stranu aby puk vyrazil.

27:42
    Z pravého kruhu švihom efektne vystrelil Sigalet, Brust puk rovnako efektne zatočil do svojej lapačky.

25:07
    Pri chybnom striedaní domácich sa dostal do brejku na pravej strane Hudáček, Brust vykorčuľoval z bránky a puk reflexívne hokejkou Liborovi vypichol. Hudáček puk ešte poslal od bránkoviska pred odkrytú časť bránky, škoda, že tam nikto v bielom drese nebol.

22:28
    Segal sa dostal pred bránkoviskom takmer k úspešnému zakončeniu, ešte šťastie, že puk dobre netrafil a poslal ho do rohu klziska.

20:59
    Polushaj od pravého kruhu z jeho vnútornej strany švihom vystrelil, výborným zákrokom Janus cez lapačku puk poslal späť do hry.
    SEGAL - 1:0

17:09
    Medveščak Záhreb dal gól!
    BRANDON SEGAL mení skóre prvej tretiny, keď po akcii domácich zo stredu spoza kruhov St. Pierre poslal puk vpravo na príklep Segalovi a ten puk poslal do horných partií Janusovej bránky. Asistencia: Martin St. Pierre.

06:50
    Morrisonn dostal dve minúty za seknutie, prvá presilová hra pre hostí je tu.

06:20
    Bjorkstrand sa dostal do šance po brejkovej akcii domácich, v pokľaku z pravého kruhu vystrelil, Janus cez ľavý betón puk vyrazil.